Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bölcsödében jó kezdet...sírós folytatás. fórum

Bölcsödében jó kezdet...sírós folytatás. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. okt. 18. 09:29

Sziasztok!

Tudom rengeteg fórum van erről a témáról,de szeretném én is leírni,hogy nálunk hogy alakul jelenleg a bölcsis beszokás...hátha kapok pár jó tanácsot :)

Fiam két éves múlt,szeptember közepén kezdtünk minden gond nélkül ment,amikor "elszöktem" sem volt gond,sőt a következő héten az ott alvásnál sem volt semmi baj. A harmadik hetet itthon töltöttük,lebetegedett és innentől kezdődtek a gondok...eleinte pityergés,megnyugvás,megint pityergés,de lényegében nem volt gond. Aztán megint egy hét szünet,betegség miatt és a héten kedden mentünk először. Most már reggelente nehezen enged el,de végül is sírás nélkül átveszik tőlem,napközbe néha csendes pityergés,de azért elvan. Tegnap viszont fél kettőkor felhívtak,hogy menjek érte,mert nem akar aludni és nagyon sír. Ma nem tudom hogy alakul a dolog,de kissé aggódom,hogy amilyen könnyen ment az elején most ugye rádöbbent,hogy mindig kell menni és nem igazán tetszik már neki(tudom a betegségek miatt sajnos nehezebb). Nálatok is volt hasonló,hogy később jött ki a picin a bölcsi "sztrájk"? Meddig tartott? Köszönöm

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook