Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Biztos vagy bizonytalan? fórum

Biztos vagy bizonytalan? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 31. 13:50

Én csak azt tudom mondani, hogy nekem is volt ilyen érzésem egy időben. A barátom nem foglalkozott velem, magányos voltam. Viszont volt egy rendes srác, akire mindig számíthattam. Vonzódni is kezdtünk egymáshoz. Aztán a barátom (azóta exem) mégis visszacsábított és jó volt még két hónapig... és azóta folyamatosan lökött el magától és 4 napja szakítottunk.


Ha akkor lelépek a másik sráccal, amikor már nem fájt volna elhagyni a barátom, most boldog lennék.

Ehelyett most én sírok és ő meg él, mintha mi se történt volna.


Szerintem, ha már egyszer kihűlt a kapcsolatotok, lehet, hogy egy ideig-óráig megint boldogok lehetnétek, de utána megint ki fog hűlni. Kívülálló vagyok, nem ismerem a helyzeted, csak az én példámat tudom elmondani neked. Én jobban jártam volna a másikkal, aki megbecsült.

2009. okt. 31. 12:51
Ez már biztos.
2009. okt. 31. 11:00

Csak itt még az a baj,h én diák vagyok. Ő tart el. Szüleimmel nem vagyok túl jóban. habár ők nem szeretik páromat, örülnének ha szakítanánk. de nem akarom,h az legyen,ami régen volt. Teljesen kiborítottak mindig, mert úgy kezeltek mint egy 10 évest.


Nektek pedig további sok boldogságot.

2009. okt. 31. 10:57
Elolvastam. jó kis történet. Beszélgettem párommal,h nem tudom mit érzek,erre elklezdi,h keres albérletet. De nem akarom,h keressen. mert együtt élünk. Össze vagyok zavarodva, de közben a másik pasival is összekaptunk, azt mndta reménytelen eset vagyok.
2009. okt. 30. 22:37

a "ti mit tennétek?" című fórumban leírtam 1 sztorit, ami pont ide vág... az én történetemet, a régi és a mostani párommal, ha gondolod olvasd el...

Mindenesetre tény és való,h ilyen fiatalon érdemes a szívedre hallgatni, főleg, ha ilyen súlyos helyzetben van a kapcsolatotok, ha már a pasid is azt mondja,h 1 hajszál tart össze titeket az már nem lesz jó, olyan mint régen, meg főleg nem. Én annak idején majd fél évig próbáltam életet lehelni az akkor már gyakorlatilag halott kapcsolatunkba mindhiába... az eredménye csak az lett, h idegbeteg és láncdohányos lettem a végére; pedig mennyire mondta mindig, h változik/változtat dolgokon, amik megmérgezik a kapcsolatunkat, és mindig cska akkor tett úgy, mintha tényleg változott volna, mikor érezte a vesztét, vagy ki akartam tenni a szűrét, de ez persze csak ideig-óráig tartott minden alkalommal; és még rosszabb, mintha elengedett volna, mert így folyamatos szenvedést okozott.

Én sem vagyok jóban a szüleimmel, de ez ne befolyásoljon a párválasztásban;ahogy a szüleidnek se kéne. Ők már meghozták a maguk döntéseit régen, a tieidet rád kéne hagyniuk, a te életedet NEKED kell élned!

13. Farika
2009. okt. 27. 13:31
Egy kapcsolat végét kimondani, mindig nehéz döntés, a hajszál az még valami, hogy meddig tart az csak rajtatok múlik!!!!
2009. okt. 27. 13:29
Baj van az biztos. Csak itt már eljegyzés is volt, sőt szüleim és ő között választanom kellett anno és én őt választottam. nagyon nagy szerelem volt, de rengeteget veszekszünk mostanában. Tegnap beszélgettünk, faggattam kicsit páromat,h mit gondol. Szerinte egy hajszál tart össze minket. Most is a másik jár a fejemben. Nem tudok dönteni.
11. Farika
2009. okt. 27. 12:38
szerintem tök mindegy ki hány éves, az is mindegy van e gyerek, hitel ház stb., ha egy kapcsolat rossz, nem működik, valami hiányzik akkor nincs érteleme folytatni! Ha baj van az mindenki érzi és az senkinek nem jó!
10. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - 81b93ff38e)
2009. okt. 26. 20:38
Egyértelműen az új, ha már a rossz a régivel a kapcsolatod..
9. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - 81b93ff38e)
2009. okt. 26. 19:49
Nem tudom mennyi idős vagy,de gondolom még viszonylag fiatal és amíg nincs gyerek,hitel vagy bármi más komoly kötelék ami muszájból összetart két embert(bár én azokat sem értem meg...)addig keresd az igazit!Ráérsz majd már ha már családod lesz és idős leszel a biztosat választani(mondjuk akkor is butaság,csak a biztonságért,megszokásért maradni)addig meg csak a szívedre hallgass!Túl rövid az élet ahhoz,hogy olyan mellett menjenek el belőle évek akivel nem jó,vagy nem annyira nagyon jó,míg más mellett fantasztikus is lehet minden!
2009. okt. 26. 19:20

Nincs jobb, csak más.

Senki sem tökéletes, Neked kell eldöntened, úgy akarsz-e még élni 20-30 évig, mint most, vagy változtatsz rajta. A változtatás lehet olyan jellegű, hogy a mostani pároddal beszéled át a dolgot és változtattok azon, ami rossz, vagy választhatod a könnyebb(nek tűnő) utat: váltasz.

7. c82ca0b957 (válaszként erre: 5. - 81b93ff38e)
2009. okt. 26. 19:10
Szerintem azt kellene tudnod, hogy szereted e a párodat annyira, hogy megoldjátok a problémát. Ja és mielőtt a másik pasi karjaiba vetnéd magad először gondolj bele hogy esne neked fordított esetben, ha elhagynának vki másért. Először beszéljetek. Lehet, hogy csak hullámvölgyről van szó.
6. c19f5f79fa (válaszként erre: 5. - 81b93ff38e)
2009. okt. 26. 18:50
Fiatal vagy és nem vagy kötöttségben..másfél év nem a világ:)) Nyugodt szívvel lépj tovább.
2009. okt. 26. 18:42
24 éves vagyok. A mi kapcsolatunk is sok mindent megélt már. A mostani pasim 27, a másik 23 éves. Valamiért vonzom a fiatalabbakat.
2009. okt. 26. 18:39

Nem tudom hány éves vagy, de amíg függetlenként élsz (nincs gyerkőc) addig keresgélj, válogass!

Alapjában véve hasonlóak az emberek, mindenkiben van egyformán jó és rossz.

Ha úgy érzed, hogy ebben a kapcsolatodban hiányzik valami, lépj tovább és próbáld ki az újat. (A szakítás mindenképpen fáj, nem idő kérdése)


Én már 2 gyerekkel nem ugrálhatok, de azt tudom, hogy hiába is mennék tovább a köv. jelöltben is lenne valami, ami nem fog tetszeni. Ezért nem is keresgélek:) Pedig elhiheted 8 év alatt történt nálunk is egy, s más.

3. c82ae2485b (válaszként erre: 1. - 81b93ff38e)
2009. okt. 26. 18:25
Szerintem totál egyértelmű, hogy te hogy vagy vele, vagyis, hogy az új srác kell, mert a másik már kihült (ráadásul rövid idő után, ami bizonyíték arra, hogy nem ő a neked teremtett), csak még nehéz ezt elfogadnod, hisz másfél év másfél év, ami alatt elég jelentős kapocs/kötődés alakul ki, ennek kicsomózása meg nem egy napos procedúra. :)
2009. okt. 26. 18:23

Szia!

Ha megromlott a kapcsolatod, egyértelmű, hogy jól esik a másik nem közeledése feléd. Ez mindenképp pozitív élmény.

Magadnak tedd fel a kérdést! Tudok fejlődni ebben a kapcsolatban? :)

2009. okt. 26. 18:16
Nálam most ez a kérdés. 1,5 éve vagyunk együtt párommal. Elég rossz pár hónapja a kapcsolatunk, de én mindig arra törekedtem,h helyre hozzuk. De pár hete megismertem valakit,aki nagyon tetszik, sőt egyfolytában rá gondolok. Azaz már több ideje ismerem, de mostanában kezdődött el ez nálam. Én is tetszek neki, és próbálkozott is már, de mindig elutasítottam. Ő is tudja,h van párom. időt kértem tőle. De nem tudom mi legyen.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook