Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bio Hair hajvágószalon fórum

Bio Hair hajvágószalon (beszélgetős fórum)


2011. máj. 15. 19:34

Sziasztok!

Köszönöm szépen, végülis elmentem és meg vagyok elégesve :)

Délelőtt voltam semennyit nem kellett várnom, fél óra alatt megvolt, borravalóval együtt 3000. Valószínű átszokom erre, mert a fodrászom nagyon kiszámíthatatlan és állandóan csúszásban van.

A hajam szuper lett, jól vágták le, formázást meg nem nagyon kértem csak szárítást. :) Már mostam én is azóta és magától beállt fazonra, nem kellett szárítani, állítgatni, szóval jó :)

2011. máj. 15. 19:30

Én megvagyok elégedve már 2* voltam.

Mindig jól sikerült a frizura pedig nagyon vékonyszálú hajam van.

4. Derya (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2011. máj. 12. 11:03

a férjem haját már negyedszerre ott vágattuk, két különböző üzletben, és nagyon meg van elégedve vele.

szerintem is jól levágták. :-)

2011. máj. 12. 10:01

Szia!


Eddig csak 1x voltam a 14.kerben, én is pont úgy voltam vele h a saját fodrászomhoz nem jutottam el, de már nagyon megnőtt a frufrum.Odamentem kb 10 percet kellett várnom.Megmondom őszintén a fodri csajjal nem voltam 100%ban megelégedve..teljes frufrum van,és többet is vágott meg nem is lett olyan íves ahogy én szerettem volna...

2011. máj. 11. 19:13

Ismeri valaki? Tapasztalatok?

A saját fodrászom hetek óta nem dolgozik, ide holnap el tudnák menni (állítólag bejelentés nélkül fogadnak). Az árak jónak tűnnek, de még semmit nem hallottam róluk.

(Én a IV. kerületi szalonba mennék.)

2011. máj. 11. 19:11
Bio Hair hajvágószalon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook