Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Biciklire szerelhető gyerekülés fórum

Biciklire szerelhető gyerekülés (beszélgetős fórum)

1 2
22. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 21. - Virgilius)
2008. máj. 19. 17:10
Az enyém csak 6éves kora után lett stabil kétkerekező,azótta viszont nagy ütemben fejlődik,mondjuk használjuk is napi szinten!
21. virgilius (válaszként erre: 20. - Ccd9bb7d17)
2008. máj. 19. 15:23

Igen, nekem szerencsém volt, a fiam 4 évesen már stabilan bicajozott. (Meg hát vezetni is tudok...)

Na jó, nem offolok, ez a bicajülés topik. :D

20. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 19. - Virgilius)
2008. máj. 19. 15:18

pedig csúcsszuper egy nagybevásárláskor,elöl hátul gyerek,én felülve középen,jobbrol balról nagyszatyor,elöl a biciklikosár is tele....rendkivül egyensúlyban van a járgány úgy:DDD


komolyra fordítva,a nagy még csak 3-4éves volt,babakocsi mellett sétálva bizonyos utak nagyon meszze voltak neki,főleg ha beteg volt vagy fáradt és effélék.kisvárosban lakunk,a távolságok nagyok,de helyijárat nincs,vagyis használhatatlan,inkább "temetősjárat".Szóval muszáj volt.

19. virgilius (válaszként erre: 17. - Ccd9bb7d17)
2008. máj. 19. 15:08

Á nem, akkor inkább gyalog. Szerencsére a fiam már önállóan bicajozott, amikor a tesó szállítható korba lépett.

Bár lehet, hogy ha elöl is ül egy gyerek, akkor az nem rontja, hanem javítja az egyensúlyt, végül is... Sose mertem kirpóbálni.

18. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 16. - Virgilius)
2008. máj. 19. 15:06

:D

Nekem meg gyerekem volt előbb,előtte régi camping om volt és efféle agyonhasznált biciklik

17. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 15. - Virgilius)
2008. máj. 19. 15:05
a muszáj nagy úr:))
16. virgilius (válaszként erre: 13. - Ccd9bb7d17)
2008. máj. 19. 15:04
Dehát előbb volt bicajom, mint gyerekem. :DDD
2008. máj. 19. 15:04
Én nem mernék úgy menni, hogy elöl-hátul gyerkőc. Férjem megtette párszor.
14. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 12. - Virgilius)
2008. máj. 19. 15:02
Nekem egy olcsó volt hátul,de abban a nagyobb gyerek ült,neki tökéletes volt,elölre pedig egy nagy nehezen beszerzett de nagyon szuper öves,elöl fogókás,állítható,rögzíthető lábtartós űlésbe a kicsit ültettem.Mire új bicit kaptam,már csak hátra tettünk űlést és a kicsinek is az alsó pozícióba kellett volna a lábtartót így simát vettünk.
13. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 12. - Virgilius)
2008. máj. 19. 15:00
Nekem a régirégi bicajomat is üléssel egyszerre vettük,és a mostanit is....:)
2008. máj. 19. 14:58

Nekem előbb volt meg a bicaj. :)))

Mi kihasználtuk az állítható lábtartó előnyeit.

Egyszer volt egyébként egy kölcsönülés nálunk, sokkal robosztusabb, nehezebb. Na az úgy megváltoztatta a bicaj súlypontját, hogy el is estem vele. Horror volt.

11. 754c7e07c3 (válaszként erre: 9. - Virgilius)
2008. máj. 19. 14:56

Bevallom, a gyereküléshez vettünk bicajt. :))

Gombhoz kabátot. :)

10. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 8. - 754c7e07c3)
2008. máj. 19. 14:56

A mienk is csomagtartós.Annyi pénzt bizti nem szánnék rá mint egy autósűlésre és a márkásak ára olyan szinten lehet.....

Hagyományos kerékpárosboltui,de erős masszív van nekünk.Én nem állítható lábtartósat vettem,mert már nagyobb volt mikor lecseréltem az űlést ujjabra,de ha kisebb tuti olyat veszek,ami állítható és be lehet kötni a bokájánál is

9. virgilius (válaszként erre: 8. - 754c7e07c3)
2008. máj. 19. 14:55
Na igen, de spec. az én bicajomra nem lehet azt felszerelni, és a férjemére sem.
8. 754c7e07c3 (válaszként erre: 7. - Virgilius)
2008. máj. 19. 14:54
Tényleg, a csomagtartós van nekünk. Szerintem tökéletes. Nem adtam volna több pénzt érte. Az árát pedig megszolgálta, szolgálja. :))
7. virgilius (válaszként erre: 6. - Virgilius)
2008. máj. 19. 14:50

Még zárójelben megjegyzem, nem minden ülés szerelhető fel minden bicajra. Vannak csomagtartóra erősíthető fajták, na ahhoz spéci csomagtartó kell. Az a jó, ami a vázra van erősítve. Amiket olcsón árulnak tesco-féle hyeleken, azok többnyire csomagtartósak.

Sportboltban a jóknak horror az áruk.

2008. máj. 19. 14:49

Szia!

A miénk pont most kerül eladósorba, mert már önállóan mennek a gyerkőcök. Ha pesti vagy és érdekel, írj privit.

Amúgy szerintem fontos szempont, hogy ne legyen nagyon nehéz az önsúlya. Állítható magasságú lábtartó, stabil szerkezet. A dönthetőség szvsz fölösleges, legalábbis az enyémek sose aludtak bicajülésben.

És ha csak egy gyerkőt viszel, akkor jobb a hátraszerelhető, mint az előre.

2008. máj. 19. 14:47

Márkát én sem tudok, de ha hirdetőújságból akarsz venni, onnan is tudsz, mert újkorában nem nagyon olcsók ezek.

Nekem is hátulra szerelhető van, és övvel kapcsolom bele a gyereket, lábtartós. Én jobb szeretem, hogy hátul van, előre a piciket teszik inkább.

Milyet szeretnél? Elképzelés?

2008. máj. 19. 14:22

Nekem volt időszak mikor egy volt elöl,egy hátul.Az elölre tehetőt nagy biciklis tapasztalatom alapján akkor ajánlom ha mindenkép kettő űlés szükségesmha csak egy akkor én hátra tenném.

Elöl jobban látod a gyereket,de....kisebb a hely,tehát többnyire kisebb lúrkónál kényelmes csak.Igaz nagy bababoltokban nem néztem anno,de az elölre szerelhetők többsége nagyon nyitott.... ha hátul ül a gyerek,Te véded az estleges esőtöl,hótol,széltöl,elöl minden szembekapja.Van olyan tipus ahol elől egy plexiszerü lapocska védi a gyereket a széltöl,de Magyarországon én nem láttam,de mondom,nagyobb bababoltokban nem is néztem,lehet kapható.

Hátulra a nagyon olcsók többnyire nem állíthatók a kis lábánál,és jelzem,azok sem NAGYON olcsók,sőt....valamint alacsonyabb a háttámlájuk.

Mindenképp több ponton beköthető öveset vennék,van amit anélkül árulnak:((Van amiben van puha betét.Nem tudom márkás helyeken mennyibe kerül,egy jó kerékpáros boltban árulnak megbízhatót,normálisat,magas háttá,lával,állítható lábrésszel,megbízható övvel.

Van olyan azthiszem aminek dönteni is lehet a háttámláját,nekem olyan még nem volt,hátha valakinek bagyobb tapasztalata van márkásügyben.

2008. máj. 19. 14:15

Napi szinten használjátok vagy csak ritkán?Egy vagy kettő gyereket szeretnél szállítani?

Gondolom egyet,ha ott a vagy szócska.....

Mennyi idős a gyerek?

2. G.
2008. máj. 19. 14:13
Senkinek sincs ilyen?
1. G.
2008. máj. 19. 07:41

Bicóra szeretnék venni egy gyerekülést.De fogalmam sincs,hogy melyik a jó.

Előre,vagy hátulra rögzithető?A drága,márkás,vagy az olcsóbb is hasznos és elegendő?Mire figyeljek a vásárlásnál?

Minden tapasztalat,vélemény érdekel.Segítsetek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook