Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bibék a pácban fórum

Bibék a pácban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bibék a pácban

1. Hoxa
2016. okt. 18. 10:14
A tavaszi csoport sikerén felbuzdulva október 18-án újra indul a Bibék a pácban lombikos beszélgetős kör!
Mire számíthatsz, ha velünk tartasz? Elsősorban szeretetteljes, megértő sorstársi közösségre. Arra az érzésre, hogy "tudom, miről beszélsz" és sok-sok beszélgetésre.
Előző csoportunk résztvevőit idézve: "Azért szerettem ezt a csoportot, mert mindenki tudta, hogy szabadon vállalhatja önmagát, nem kellenek tabuk, minden köztünk marad. Látni azt, hogy mások hogyan élik meg ugyanazt a nehézséget, küzdést, érzelmet, s hogy mindezt hogyan kommunikálják nagyon elgondolkodtató volt, s gyakran segített újraértékelni a dolgokat. Erőt és lendületet adott, máskor megnyugvást."
"Olyan lelki nyugalmat, támogatást, ha kellett megerősítést kaptam a csoporttól, amit csak azoktól kaphatsz akik pontosan tudják mit élsz át. Ezt egy kívülállónak nem tudod elmagyarázni, mert néha még te magad sem érted. Rengeteg olyan kérdés merül fel amire csak a tapasztalat adhat választ. Egymást segítve sokkal könnyebb túljutni a mélypontokon, felmerülő nehézségeken."

Ugrás a teljes írásra: Bibék a pácban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook