Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem, miért szeretik az emberek a dugást, miért nem a lassú, érzéki, odaadó romantikus szerelmeskedést? fórum

Nem értem, miért szeretik az emberek a dugást, miért nem a lassú, érzéki, odaadó romantikus szerelmeskedést? (beszélgetős fórum)


1 2 3
65. Szibilla* (válaszként erre: 11. - Utolsó betyár)
ápr. 10. 07:06
1000x megnéztem ezt a frappáns választ a riporter kérdésére, hogy vajon mi újság a tóparton, tópartokon 😄 Jó, hogy eszembe juttattad 😄
64. Tai (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 18:10

Nem,szerintem nem normális!

De az általad kiírt fórum sem az szerintem....

63. Kacsahercegno (válaszként erre: 62. - Kacsahercegno)
márc. 30. 18:05
Nem tudom, miért írogatsz nekem privátban, engem semmiről nem kell meggyőznöd 🤷‍♀️ Annyit írtam, hogy butaság másokat elítélni olyasmiért, amihez közöd sincs és a te életedet semmiben nem befolyásolja....
márc. 30. 17:45
Én személy szerint nem vágyom rá, de ha valaki ezt szereti, akkor felőlem csinálja. 🤷‍♀️ Eleve ki vagy mi határozza meg, hogy mi a normális? Te?
márc. 30. 17:36
A fojtogatás szerinted normális?...
60. Tai (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 17:33
Őszintén??? Már magam sem tudom ezek után :-)
59. Tai (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 17:31

Jaj, ezt így hogy kutyák eddig nem írtad....

Maradjunk annyiban,hogy én eddig csak "emberrel" érintkeztem!

Ne haragudj,de nekem ez magas....

Csók nélkül,pálca paskolás,az meg mi: hogy kézzel nem lehet?

Úgy döntöttem lefekszem és nézem a Columbót annak is van mindig egy "csak egy kérdése" jobban járok :)

márc. 30. 17:31
Az nem szexuális erőszak, ha mindkét fél beleegyezik. Az emberek baromira fura dolgokra izgulnak fel, nem ajánlom hogy körbenézz az interneten mert ennél durvábbak is vannak 😂 Amúgy pont ezt írom, hogyha neked nem fér bele akkor nem kell durván szexelni 🤷‍♀️
57. horex (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 17:26

Én senkinek nem vagyok az alárendeltje"

Akkor te domina vagy? Najó, ez csak humor akart lenni

Az viszont tény, annak veszem, hogy te dogmatikus vagy a szexben. Nem is ez a gond, hanem aki változatosan kedveli , mondjuk a pózokat és a mozdulatok/sec. magas számát azokat elitélet

Miért nem fogadod el hogy az ember ebben a helyzetben a legváltozatosabb, mert a legjobbat akarja magának/néha a párjának is :)/

56. Panna.33 (válaszként erre: 54. - Amaunet)
márc. 30. 17:24

Én a sírig tartó szerelmet felvető lányra gondoltam, akinek VOLT egy 8 éves kapcsolata.

De lehet, hogy tényleg valamelyik idekeveredett fiúka, aki ki akarja csapni a hozzászólásokra.😀

55. Amaunet (válaszként erre: 53. - Utolsó betyár)
márc. 30. 17:18
🤣
márc. 30. 17:18
Szerintem a pasi erre izgul...
márc. 30. 17:18

Azt sem szereted, ha a mellkasodra kakkant a pasi és egy strandpapuccsal szédcsapkodja?

Ne mondd, hogy ezt még nem próbáltad ki, mert úgysem hiszem el.

márc. 30. 17:14
Néz utána, volt külföldön már olyan, hogy egy nő úgy megharapta a párja nyakát, hogy az belehalt, de biztos csak hazudok...
márc. 30. 17:08
Csak azért, mert állítólag szerelemből teszik?...
márc. 30. 17:06
Te meg érthetetlen vagy, engem senki nem verhet meg. Én senkinek nem vagyok az alárendeltje. Milyen érdekes, az ember általában elítéli a verést és a szexuális erőszakot is. Ezt miért nem?...
márc. 30. 16:12
Jézi hogy jönnek ide a kutyák 😳 Amúgy meg neked nem mindegy? Szíved joga hogy te hogy szereted meg mit engedsz, nyilván ami neked nem fér bele azt ne csináld, tök oké. De elítélni másokat mert szeretnek valamit amit te nem, az elég buta dolog. Senkinek nem ártanak vele, nem tartozik rád...
48. Panna.33 (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 16:06
Most komolyan, szerinted vagy a korbáccsal véresre verés vagy a csiszatolás létezik csak? 😀
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Tai)
márc. 30. 16:01
Nő vagy?
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Tai)
márc. 30. 16:00
Látom, itt az emberek a fojtogatást is szeretik, mert a BDSM-ben ez is benne van.
márc. 30. 15:54
A " lassú, érzéki, odaadó romantikus szerelmeskedés" a tinikoromat idézi fel, mikor a szerelmes "gyengéden beléhatolt" füzeteket olvastuk mi, szűzlányok a pad alatt és a hófehér királyfiról álmodoztunk a szőke lován.😀😀😀
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Tai)
márc. 30. 15:53
Szerinted? Igen, van olyan, amikor gyorsan és erősen csinálják a kutyák. Csak gondolom, hogy csók nélkül dugnak. Ja, és elítélem azt, amikor valaki egy nőt pálcával paskol meg. A nőt, aki hagyja, kézzel nem lehet?
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Globus)
márc. 30. 15:45
Nem arra gondoltam, hanem amikor valaki vadul csinálja, gyorsan és erősen.
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Amaunet)
márc. 30. 15:44
Vagy melyikre gondolsz?
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Amaunet)
márc. 30. 15:43

Fórumnyit..

ma 12:00

(válaszként erre: 32. - Amaunet)


Nem, egyáltalán nem vagyok irigy rájuk, de honnan veszed, hogy ha valaki lassan csinálja, nem tud egy nőt kielégíteni.?

40. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 14:12
Abban, amit jellemzel, nem dugják be?
39. timycat (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 14:01

És ha egy nő ilyen? 😂


Ezt már nagyon túljátszod

38. Tai (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 13:30

Egyszerűen én azt nem értem ( persze lehet én vagyok ostoba),hogy most a "dugás" mint kifejezés alapján honnan jön ez neked,hogy az gyors,meg érzelem nélküli?

A szex szóra mint cselekmény több kifejezést is használhatunk,mint: szexelés-szeretkezés-lefekvés-kefélés-dugás-b@szás-és sorolhatnám!

Kinek mi jön a szájára,ezek fogalmak,nincs mögöttük valós érték!

De,nekem már volt olyan "szerelmeskedésben" részem,hogy imádkoztam legyen már vége :-)

37. Amaunet (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 13:27
Ez a te kitalációd, nem mondtam ilyet.
36. srcrss (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 12:43
Nem vagy ribi. Beszőtte a pók.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook