Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bevallom, nem értem azokat az embereket, akik nem akarnak... fórum

Bevallom, nem értem azokat az embereket, akik nem akarnak... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
17. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 16:14

Én megértem. Nem mindenki vágyik rá.

Nálunk templomi esküvő nem volt, és nem is a külsőségeket tartottuk szem előtt, de örülök, hogy volt szép menyasszonyi ruhám, vörös rózsacsokrom, násznép, stb. Csak a szokásos. :) Szóval a klasszikus körítés, amit utólag sajnáltam volna, ha kimarad.

jan. 9. 16:07
Nem minden a pompa és a csillogás. A szerelem mértéke a szegényes helyzetben derül ki igazán.
jan. 9. 15:37
Én megértem őket. Sok elmebeteg él közöttünk. :D
14. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 15:27

Nem volt esküvőm, megkeresztelve se vagyok.

Most nagyon szomorú vagy?

jan. 9. 15:24

Csak ugy érdemes neki vágni , ha komolyan is gondoljuk!

Éppen ezért templomi és /vagy /anyakönyvi eskűvő is elfogadott ki,ki maga dötse el.A döntés komolyságán mulnak ezek a részletek/,anyakönyvvezető,templom,menyasszonyi ruha,nagy lakodalom stb/ Ez nem szentírás!

12. Anyagi
jan. 9. 15:12

Én meg azt nem értem aki erre egy forintot is kidob az ablakon!

Inkább egy rövid, pár személyes esküvő - és utána egy szép hosszú utazás!!!

11. New(l) (válaszként erre: 10. - Andi6020)
jan. 9. 15:03
Na jólvan, némileg megnyugodtam. 😁
10. andi6020 (válaszként erre: 8. - New(l))
jan. 9. 14:59
😄 Az voltam. Csak nem templomban.
9. globus (válaszként erre: 4. - Piroska52)
jan. 9. 14:54

Ismerősék 300 fős falusi lagzit tartottak, limuzin, sátor, kültéri anyakönyvvezető, rózsafal, élőzene, minden volt. Egy éven belül elváltak. Minél nagyobb a csinnadratta, annál inkább külvilágnak szól.

Idén nyáron megyünk esküvőre, templomi nekik sem lesz.

8. New(l) (válaszként erre: 6. - Andi6020)
jan. 9. 14:51
Micsoda?? Hogy nem akartad arra az egy napra legalább hercegnőnek érezni magad? Most én is elszomorodtam. 😜
jan. 9. 14:49

Ha valamire nem vágyom - a házasságon kívül - az pont a felhajtás és a hibihabi menyasszonyi ruha. Ha egyszer valami különös oknál fogva férjhez kényszerítene a sors, akkor is munkaidőben két tanúval aláírjuk a papírokat az anyakönyvvezetőnél, és köd előttem köd utánam. Fekete egy lelkem van. 😈

Persze mindenkit bátorítok, főleg, hogy hitelt is vegyen föl a nagy eseményre, amit aztán végigstresszelhet. 😅

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 14:47

Nem volt templomi esküvőm. Ha ez téged elszomorít, az a te problémád.

Halkan jegyzem meg, nem a ruha, a kiegészítők meg a villantás miatt mentem férjhez.

5. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 14:47
Sajnos a házasság nem ennyiből áll .... 😟
4. Piroska52 (válaszként erre: 2. - Smaragdzöld 🐉)
jan. 9. 14:32

Nem is olyan furcsa ez.

A kereszfiam pár éve megnősült.

Volt minden, templom, nagylagzi, gyönyörű menyasszonyiruha.

Az ifjú feleség, egy hét után hazaköltözött, mert az volt a lényeg, megvillanthassa magát, a gyönyörű ruhában.

Ennyi.

jan. 9. 14:22
Nem érted, mert nem tudod, hogy mi áll a háttérben.
jan. 9. 14:21

Én meg azt furcsállnám, ha valaki csupán azért menne férjhez, hogy gyönyörű menyasszonyi ruhában és kiegészítőkben pompázzon egy templomban.


A házassághoz ez édeskevés lenne.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook