Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Betegség, féltékenység kérdése fórum

Betegség, féltékenység kérdése (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
76. Boldogság1 (válaszként erre: 74. - Kalomoira)
2011. máj. 13. 13:46

Akkor most örülünk...:)))

Hidd el,hogy ketten ezt megfogjátok oldani...

75. Kalomoira (válaszként erre: 73. - Piedra22)
2011. máj. 13. 12:31

Igyekszem majd :-)

Köszönöm a segítő szavakat! :-)

74. Kalomoira (válaszként erre: 71. - Boldogság1)
2011. máj. 13. 12:30
Igen :-)
73. piedra22 (válaszként erre: 70. - Kalomoira)
2011. máj. 13. 12:18
Ez nagyon jó:) Ennek örülök:) Biztos vagyok benne,hogy minden a helyére kerül és boldog leszel:)
72. e705905164 (válaszként erre: 1. - Kalomoira)
2011. máj. 13. 12:04

Hát,minden nőben van féltékenység,ha lát pl.: egy sokkal szebb nőt!De ezt magadban kell tudnod tartani,szégyen,ha kimutatod a féltékenységet a párod előtt,mert ezzel azt mutatod mindegyiknél rondábbnak tartod magad,így egy idő után tudat alatt is nézni fogja a nálad szebb nőket!Mert te erre hívtad fel a figyelmét!

Nos,szerintem aki le akar feküdni valakivel az megteszi anélkül is,hogy előtted,vagy mögötted nézné a csajokat és te ezért szólsz vagy nem szólsz az olaj a tűzre,mert ami tiltott az jóóóó!


ELMAROD magad mellől teljesen,mindig lesznek szebb nők és amikor nincs veled akkor is megnézi,nem kell a nyakának ugrani,mert felesleges!


Gondolj bele,mi fáj jobban,ha megnézi de veled van,vagy elhagy ez miatt és akkor már nem csak nézi...


El kell ezt fogadnod a férfiak amúgy is megnéznek minden nőt,le kell tudni győzni!Sok sikert!

71. Boldogság1 (válaszként erre: 70. - Kalomoira)
2011. máj. 13. 11:48
Akkor ezek szerint elindult valami??!!:))
70. Kalomoira (válaszként erre: 67. - Piedra22)
2011. máj. 13. 11:32

Mondta magától ma többször is hívott ezért, hogy ígéri, hogy megértő lesz mindig :-)

Meg én is mondtam neki persze, hogy igyekszem.

69. Boldogság1 (válaszként erre: 67. - Piedra22)
2011. máj. 13. 11:22
Mindig pozitívan kell gondolkodnunk:))))
68. piedra22 (válaszként erre: 64. - Boldogság1)
2011. máj. 13. 10:55
;-)))
67. piedra22 (válaszként erre: 63. - Kalomoira)
2011. máj. 13. 10:54

Köszönöm:)

Igen,jól látod,erre kell gondolnod.

Ha vele akarsz lenni,akkor a rossz,negatív feltételezéseket felejtsd el,mert csak ártanak a szerelmeteknek.

Tudom,hogy nehéz kordába tartani a kattogó gondolataidat,de bizalom nélkül tényleg nincs értelme. Ha jön valami negatív képzelgésed,akkor idézz fel tudatosan valami szép emléketeket:) Koncentrálj a pozitív dolgokra kettőtök között.

Őt meg kérd meg,hogy amíg a változásodon dolgozol, addig legyen veled türelmesebb és segítsen neked. Menni fog! Ne aggódj:)

2011. máj. 13. 10:53

Sziasztok!


A beteges féltékenységet szerintem az önértékelési zavar válltja ki. El kell tudni fogadni önmagunkat, és tisztában kell lenni a saját értékeinkkel. Minden ff-nek más az izlése. A nők megnézése meg szerintem genetikailag kódolt náluk. Bekötött szemmel mi nők sem járumk! Én is észreveszem a helyes palikat az utcán, és bár nem feltünően de meg is nézem magamnak. Aki féltékeny most nézzen őszintén önmagába, gondolkodjon el rajta,hogy ő csak az utóbbi egy hónapban egyetlen egy helyes csinos pasit sem látott, akit esetleg fel is tudna idézni magában? :)))))))))

65. Boldogság1 (válaszként erre: 63. - Kalomoira)
2011. máj. 13. 10:50

A párom szokta mondani az én ilyen dolgaimra(amit most leírtál),hogy Ő nem az ex pasim,Ő nem csinál olyan dolgokat,Ő nem fog engem megalázni stb...

Nekem sem volt semmi önbizalmam...Pont ezek miatt...

64. Boldogság1 (válaszként erre: 62. - Piedra22)
2011. máj. 13. 10:46

Ugyanezt írtam neki(fórumindítónak)én is,csak másképp:))))

Szerintem is kettőjüknek kellene ezen változtatni!!

Az én pasim is segített nekem:)

63. Kalomoira (válaszként erre: 62. - Piedra22)
2011. máj. 13. 10:46

Annyira jól tudod megfogalmazni a dolgokat. Nagyon tetszik.

Alapvetően azt hiszem,(ahogy végig gondoltam) nem csak önértékelési bajom van néha, hanem a bizalmatlanság...

De nem tehetem meg vele, hogy nem bízok benne, hisz együtt akarjuk le élni az életünket....sokszor tényleg egyből a rosszat feltételezem róla, talán túl sok rosszat láttam magam körül...kapcsolatokban, túl sok sunyi alakot...

És ezt vetítem ki rá....ha már azt hiszem, hoyg valami nem stimmel, pedig nincs is így...

Megpróbálok arra gondolni a jövőben, hogy ha igazán szeretem, és nem tudok nélküle élni akkor muszáj bíznom benne ahogy ő is bennem, hisz e a minimum amit megadhatok neki.

62. piedra22 (válaszként erre: 57. - A0c1361e44)
2011. máj. 13. 10:42

Érti,hogy vele van a probléma és változtatni akar! De ennek leküzdése nem 1 pillanat alatt történik és igenis szüksége van a partnerére segítségére ez idő alatt. Teljesen egyetértek,hogy a változást mindenkinek magának kell elkezdeni,de egy kapcsolatban 2 fél van, és mind a ketten kell,hogy tegyenek a kapcsolatért!

Ha a pasi indít fórumot,hogy zavar,hogy a barátnőm féltékeny,mert nézegetem a nőket,akkor neki is azt mondanád: fogadd el a barátnőd,ő ilyen, változtass magadon? Mert az elméleted szerint ezt kellene mondani.

Egy kapcsolat 2 pólusú...a problémák kialakulása is 2 ember miatt van és a megoldás is kettőjük feladata.

Ha egy járókeretes ember elejti a keretét és segítséget kér azt kellene mondani,hogy a te problémád,hogy elejtetted,változtass,vedd fel,oldd meg...?

Segítő kezet nyújtunk. Hát így működik ez egy normális kapcsolatban is.

61. Kalomoira (válaszként erre: 60. - Boldogság1)
2011. máj. 13. 10:28
Erőt veszek magamon és próbálom fefogni, hogy bíznom kell benne.....
60. Boldogság1 (válaszként erre: 56. - Kalomoira)
2011. máj. 13. 10:22

Ne legyél...Végy erőt magadon,és kezdj el azon dolgozni,hogy Neked jobb legyen!!!!!

Ezt csakis Te oldhatod meg:))

Esetleg mond el a párodnak(szépen és finoman,nem durván),hogy Téged ez a dolog mennyire bánt és zavar!

Ha okos fiú,megfogja érteni:))

Kérd a segítségét ebben....

59. syria (válaszként erre: 18. - Kalomoira)
2011. máj. 13. 09:12

Csak példaként írtam, hogy pl. mitől lehet valakinek önértékelési zavara.


Amit leírtál, az alapján lehet, hogy megingott benne a bizalmad. Hiába magyarázta meg, és bocsátottál meg, valahol a tudatod mélyén ott motoszkálhat a sérelem.


Próbálj meg végképp túllépni ezen, és egyfolytában arra gondolni, hogy te vagy a legjobb, a legszebb a párod szemében.

58. Kalomoira (válaszként erre: 57. - A0c1361e44)
2011. máj. 13. 09:05

Nem nem hiszem, hogy mindenkinek az én párom kell.

De nem gondolom, hogy egy szar alak lennék, mert sok ideje magamban örlődöm és épp elég mély ponton vagyok. Úgy gondolom több dolog is hozzá segített ehhez, ami akapcsolatban volt, amit ő is be vall most már, abban lehet én még hibás, hogy nehezen dolgozom fel ezeket még akkor is amikor már ő elismerte, hogy hülye volt.

És most itt nem a megcsalásról van szó hanem más téma is volt.

Amit lehet más elintézett volna azzal, hogy ok belátta, hogy balfék volt, de én lehet gyengébb lelkületű vagyok lehet alapban kevesebb volt legbelül az önbizalmam és ez rá tett egy lapáttal, ennyi.

Tudod más tudni valamit aggyal, és felfogni, hogy rossz úton haladunk és más gyakorlatba is bele vinni.

Örülök, hogy te ilyen frappánsan kézben tartod az életeteket.

57. a0c1361e44 (válaszként erre: 54. - Kalomoira)
2011. máj. 13. 08:57

Dehogynem értem.

Te nem érted meg, hogy a probléma veled van és nem a barátodnak kell leszoknia a nők nézegetéséről. Az, hogy ilyet kérsz tőle annak ellenére, hogy bevallásod szerint veled van a gond, az mi ha nem megváltoztatás?

Változz te meg pozitivan és ne mást akarj megváltoztatni. Ha egy kapcsolat arról szól, hogy alakuljunk át, ahogy a párunknak jók vagyunk, akkor az nem egy boldog kapcsolat. A párunkat úgy szeretjük, ahogy van, ha megváltoztatjuk a saját elképzelésünk szerint, akkor olyan lesz amilyen mi vagy amilyenek mi szeretnénk lenni. Akkor kit is szeretünk? Magunkat, tehát önzők vagyunk.

Én már elég régen férjnél vagyok. Sosem zavart, hogy megnézi a nőket, sosem féltékenykedek és nem kérek olyat, hogy változzon így vagy úgy. Hiszen azért mentem hozzá, mert olyan amilyen, nem? A kapcsolatunk épp ezért nem veszit semmit a fényéből:)

Én is imádom Bruce Willist nézni a TV-ben és ezt tudja is a férjem, így ha őt nézem, akkor tudja, hogy ne zavarjon:) És fordítva is így van.

Szerinted mindenkinek a te pasid kell? Nem hiszem. Így ha megnézi az összes nőt, akkor sem számít hiszen veled van. Ha el akar hagyni, akkor úgy is megteszi.

56. Kalomoira (válaszként erre: 55. - Boldogság1)
2011. máj. 13. 08:45

Szia!:-)

Tök jó, hogy neked sikerült. Én ma úgy vagyok, hogy sehogy....magam alatt vagyok a bajommal. Sírtam már reggel..hülye vagyok.

2011. máj. 13. 08:29

Szia!

Próbálj meg úrrá lenni a féltékenykedésen,mert ez nem vezet jóra!!Saját tapasztalat:((

Én is mindig ugrottam ezekért a dolgokért,meg másért is..Aztán rájöttem,hogy nem az utcán látott csajjal él együtt,hanem velem:)Valamiért a párod Téged választott,és Te is azt írtad,hogy Ő életed szerelme.

Nekem úgy sikerült ezt a szitut "eltüntetnem",hogy elhittem végre(egy idő után),hogy számára én vagyok a legszebb,a legjobb,mert engem választott!!És nem érdekel más nő...

Most már!!!:))

54. Kalomoira (válaszként erre: 52. - A0c1361e44)
2011. máj. 13. 08:13
Szerintem nem teljesen érted ezt az egészet de nem baj.
53. Kalomoira (válaszként erre: 51. - Piedra22)
2011. máj. 13. 08:13

Jó reggelt!

Igen ezt ki merem jelenteni, hogy abszolút nem érzek se haragot se dühöt a megcsalás miatt. Csak a hiúságomat bántja még ha nagyon bele gondolok de ennyi.

52. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - Kalomoira)
2011. máj. 12. 20:08

Ugyan, te rá akarod nyomni a te problémádat.

Ne csodálkozz, ha nem lesz társad egy idő után. Senki nem szereti a féltékenykedést.

Ha te szereted, akkor igy szeresd, ahogy van és ne akard megváltoztatni.

Kis kérés, aztán közepes kérés a végén nagy kérés és már nincs is meg a saját személyisége mert átformáltad olyannak mint te vagy.

Ha változni akarsz akkor tedd meg és ne mást akarj formálni!

Bocs...

51. piedra22 (válaszként erre: 49. - Kalomoira)
2011. máj. 12. 18:03

Ha vele tervezed a jövőd,akkor ne legyenek többet buta gondolataid...hogy megmutatod egyedül...meg nem érdemel meg. Mert ezek tényleg le tudnak rombolni egy kapcsolatot. Gondolj arra mindig,hogy milyen jó,hogy megtaláltad és mennyire szeretitek egymást. Egyébként biztos vagyok benne,hogy ő nem is úgy nézi azokat a nőket. Reflexből odanéz:)

pasik:) Ha minden jó köztetek,kár egy ilyen piti dolog miatt elrontani.

Egyébként te valóban meg tudtad bocsátani,hogy megcsalt?

2011. máj. 12. 17:59

Most megyek...holnap reggel vissza olvasok...köszönöm Nektek a hsz-et.

Szép estét!

49. Kalomoira (válaszként erre: 48. - Piedra22)
2011. máj. 12. 17:59

Munka miatt voltunk már külön amúgy nem :-) Tehát nem költöztünk szét...

Életem nagy szerelme úgy gondolom és érzem...és nem nem akarok nélküle élni, és nem tudnék...ezt érzem...

De minden hülye gondolatba bele taszít, hogy ha nem ért meg...

48. piedra22 (válaszként erre: 42. - Kalomoira)
2011. máj. 12. 17:57

Mennyire szereted őt? Voltatok már külön?

Tudnál nélküle élni?

47. Kalomoira (válaszként erre: 46. - Zizisicc)
2011. máj. 12. 17:56

Mert úgy gondolom, ha nekem valaki tökéletes akkor nem veszek észre mást....

Pl ha megbeszéljük valakiről, hogy jól néz ki az nem zavar. Pl edzőteremben stb, nem érzek benne mást csak vázról beszélünk...

Pl Rubint Rékára edzek most, és róla is beszéltünk nem zavart...fura...

A tekintete zavar ha ránéz valakire, meg az hogy az a nő mit gondolhat? Amikor engem néz meg egy pasi miközben ott van a nője főleg ha sunyin mélységesen sajnálom a lányt...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook