Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Betegség, féltékenység kérdése fórum

Betegség, féltékenység kérdése (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
106. Boldogság1 (válaszként erre: 105. - Bingbanggirl)
2011. máj. 20. 10:14

Tipikus pasi....:))Már bocs...

Akkor légy résen!!!!!

és nagyon figyelj...:))

Nyomtasd ki..

2011. máj. 20. 10:01

nemm.,....ő nem tudja, hogy én tudom...

és ha felfedem a titkom, utána tuti megígérné, vagy még ő sértődne meg, hogy "nyomoztam", és máskor nem tudnám elkapni, mert máshonnan írná ezeket...


így én csak max gyaníthatok, és "el kell hinnem", amit mond...

104. Boldogság1 (válaszként erre: 103. - Bingbanggirl)
2011. máj. 19. 21:36

Szerintem próbálj meg erről beszélni Vele!!

Hogy mik is az érzéseid ezzel a dologgal kapcsolatban..

Mert az egy dolog ha a pasi mindezt titokban csinálja,és nem jössz rá!!

Mondjuk számomra ez sem elfogadható!!

De...az,hogy mindezt "melletted és előtted " csinálja,sztem nagyon nagy gáz...:((((

2011. máj. 19. 16:48

nem is az a legfájóbb, hanem az, akinek anélkül ír



SEGÍTSÉÉÉÉG


már totál rosszul vagyok, ha erre gondolok, kimegy belőlem az erő, hányingerem lesz, szédülök...komolyan


pegid fiatal és csinos vagyok (ne értsetek félre, csak nem hinném, hogy másra szorulna...)

és közben mondja neki, hogy á videót nem kapcsolja be a "produkcióhoz", mert baja lehet...


A kérdező kommentje:

és még ő sértődik meg, ha feltételezem..., és milyen büszke a hűségére...


keyloggerem van, minden karaktert rögzít a titkos progi, amit beír...... még nem fedtem fel, mert akkor tuti nem itthon, hanem máshol intézné, és nem tudnám, mi van...ezért nem tudom, mit tegyek, így csak gyaníthatom, és "el kell hinnem", amit mond...


mit szólna egy ilyenolyan(kül. jelzők) sexhez? meg ilyenek...és egyéb udvarlások, szerelmes megszólítások...

a munkásat még meg is érteném, hogy értünk megy a kábítás, meeg nem csinálja, csak lebegteti...

de a másiiiik??????


és én vagyok a zemét, hogy feltételezem...mert ugye nem tudja, hogy olvastam mindet



rra gondolok, hogy azért kedveskedne mondjuk neki, hogy tuti övé legyen egy több milliós munka, de nem csinál elmondása szerint semmit vele, de a csaj szereti, ha bolondulnak érte

ezért,..

hetekig tartott ezt lenyelnem... de ha CSAk ennyi lenne...de nem, hiszen másnak is írt...



ja és bátran engedjem el vidékre melózni a csajhoz...ja.


bocs közben a gyerek a kezemben, nem ilyen p...raszt vagyok, csak nem tudok így rendesen íírni



bármit megkap tőlem, nem igaz, h vmi hiányozna...



és még ő fog megsértődni, h "nyomoztam"

mit lépjek? várjak ki, mi lesz még, miket ír?...


nem lehet, hogy "csak" jól esik neki, h dumál, meg ilyenek?

de azt nem értem, h akkor velem miért nem? nekem is lehet udvarolni, velem is lehet mindent, amit azokkal

és ez olyan aljas dolog, a babámmal nem akarok kiszúrni...és ha 'lebuktatom', akkor nyilván mindent megígér, vagy még ő sértődik meg, h kutattam, de utána tuti netcaféból írná ezeket...nem tudnám ellenőrizni, várjak,amíg konkrétat ír, h de jó volt veled ekkor, akkor?



ANNYIRA FÁJ!!!!!!


pedig nemrég házasodtunk, nem is évek, csak hónapokkal ezelőtt, pici a gyerekünk...én tényleg nem értem, ő nem 20 éves, mit akar???



fogalmam sincs, mit csináljak



és úgy is érzem, h nem olyan, mint régen, 1 éve pl., mondtam is neki, de szerinte sok a gond...a fenébe, mindig is az és az volt...

miért mással, másra kell ......? csinálni...



és még ő sértődik meg, ha feltételezek valamit...

vajon mi lenne, ha szembesíteném az írásaival...



lyan nehéz úgy tenni, mintha minden ok lenne, mikor már testi rosszulléteim vannak emiatt


és ha felnyitná a szemét a dolog? vagy nem..? nem tudom


arra is gondoltam h akinek írta h fél h baja lesz belőle, ha úgy tennék, mintha "valaki" elküldte volna a sorokat, mert írta neki, h fél, h kimásolja...

és mintha nekem elküldték volna és kinyomtatva elé tenném?

2011. máj. 19. 16:37

Na neeeeeeeeeee....munkaérdek?? Ilyet sem hallottam :) Tiszta M.Dougles és Demi Moore :)Most nem azért de aki érdek miatt szexel az nem prosti? Akár férfi akár nő.

Én egy jó válóperes ügyvédet javasolnék.

2011. máj. 19. 15:51

Mit csinálnál, ha a férjed...

...Szexuális ajánlatokat tenne más nőknek?

De mondjuk ha feltételezed, hogy effélét tesz, munkaérdekre fogná, amin -mondjuk valóban- sok pénz múlik, így biztosabban övé lesz a munka?


Nem tud konkrétumot, hogy mit tudok, vagyis miket.


Egy másiknak is, nem csak a munkával kapcsolatosnak...


Mert a videónézegetést éjjel elnézem, inkább..., de mondjuk nem értem, miért kell, mikor többször kinyilvánítottam már, hogy sok mindenre kapható vagyok, nem udvarolok neki, de kacérkodok, mondjuk így, ergó nem hiheti, hogy nem akarom.

Ha felvetem, hogy hiányolom, a bajokra, sok munkára, fáradtságára hivatkozva kéri, hagyjam, hogy ő kezdeményezzen, többre megyek, szinte felháborodik, hogy miért nem értem meg, és nem azon jár az esze, nem érdekli a szex (de senkivel, tehát nincs más), más nők.

Ahaa, akkor minek a live chat, meg a videók, és hogy egy csajjal csetelve, akit ismer, udvarol neki, legalábbis nálam annak számít, amiről tudok, szexuális ajánlatot tesz neki, stb., és (majdnem vagy igen, passz) "elintézi magát" utána, persze nélkülem, mikor már alszom a 3 hónapos kisbabánkkal. (Pedig tudja, hogy felébreszthetne...örülnék is neki.)


SEGÍTSÉÉÉÉG

2011. máj. 14. 20:08

ha mar az elejen megcsalta, akkor ennek a feltekenykedesnek alapja van. es nem beteges egyaltalan!!!!


a pasija ne jatssza az aldozatot, mert itt nem o az aldozat! es ne haborogjon h jaj milyen oriasi dolgot kernek tole.... gondoljon arra h az milyen "szivesseg" volt h megbocsatotta a csalast neki....


szerintem sem lehet ezt mar nagyon helyrehozni. szakitani kellett akkor. ez lett a vege. nyilvanvalo h a forumindito meg mindig nincs tul ezen. azt mondja megbocsatott, de latszik h nem igy van.


mindenesetre a pasija ne fintorogjon! ez az eredmenye annak amit tett!!!!


nem szabad arra gondolni h azert csaltak meg mert nem vagy eleg jo. ne buntesd magad. le kell tisztaznod magadban h valoban megbocsatottad neki azt a felrelepest? szerintem nem. akkor erdemes folytatni ezt a kapcsolatot, ha ugy erzed h igazan tul tudsz lenni rajta. ha nem, akkor legyen vege.


itt szerintem a csalas a problema, nem az onertekelessel van gond. talan juttasd eszebe a parodnak h nem ok nelkul vagy feltekeny, lehet elfelejtette.... (akkor is hozd fel a temat, ha esetleg megfogadtatok h nem beszeltek tobbe arrol az incidensrol! mert neked meg mindig - ugy tunik - faj ez, s nem vagy tul rajta!)

99. ba75fa2700 (válaszként erre: 98. - Noarashi)
2011. máj. 14. 18:57

Ha megkapta a büntetését akkor roszul járt ha elmondta


:-)

2011. máj. 14. 14:41
Ja és még valamit! Ha már megcsalta,minek mondta el? Ezt sosem értem! Ha nem volt fontos, nem lett szerelmes a másikba, akkor kussoljon! És többet ne csinálja. De ha elmondja mit ér el vele? A pasi megkönnyebbül, mert milyen fasza csávó vagyok, őszinte meg minden. A csaj meg mit kezdjen ezzel? Megbocsát mert hát őszinte vele ez a jógyerek, de felejteni nem tud! A bűntudat hátizsákot pasika átrakta a csaj hátára. És ebből jön a féltékenykedés meg minden nyavalya
97. Noarashi (válaszként erre: 92. - 02db590b2c)
2011. máj. 14. 14:36
Teljesen egyetértek veled!
96. 02db590b2c (válaszként erre: 94. - A0c1361e44)
2011. máj. 14. 09:13

Igen,sajnos igazad van.Ha mar az elejen bevallalta az aldozat szerepet,akkor sajnos mar nincs mit tenni.Igy alltak fel az eroviszonyok.A srac azota is tok jol elvan,nezegeti a noket,"azt csinal amit akar"(eros idezojelben!) mert biztos a dolgaban,hisz mar megcsalta a lanyt,o azt is megbocsajtotta,ahhoz kepest nem nagy dolog ha csak nezi oket.A lany meg ugy erzi,hogy megbocsajtottam mar eleget,ezt mar nem viselem el.Besokalt.Remelem ertheto!

Parterapia?Hm,a tokom tudja.hatha ott jol kibeszlenek magukat es... es?Hat,ja es.Velem az baj,hogys zkeptikus vagyok.Bocsanat,hogy vulgaris leszek,de ugy vagyok vele,hogy ha valai mar az elejen meg van baszva,abbol mar sok jo nem sulhet ki,max az evek mennek,meg az idegek kopnak.Es pont ez sul ki belole a vegen,hogy szegeny csaj ahelyett,hogy tok boldogan elne a pasijaval,mar betegnek kepzeli magat.Pedig szerintem nem az.Csak nem jo kapcsolatban van,ami szivja az energiajat,meg szep lassan hazavagja,de alapbol ez nem egy betegseg,csak egy rossz helyzet.

A tobbi mar csak rajta all,hogy meddig akar meg aldozat lenni,es "a hulye vagyok" (pedig nem) allapotban kinlasztani magat,vagy a sarkara all es tovabb lep,keres maganak olyan part aki ugy szereti ahogy van stb.Aki mellett jol erzi magat.

95. a0c1361e44 (válaszként erre: 91. - Piedra22)
2011. máj. 14. 08:45
Ugye? És én úgy értettem, hogy már az elején kiderültek dolgok. Ennek igy nincs értelme.
94. a0c1361e44 (válaszként erre: 92. - 02db590b2c)
2011. máj. 14. 08:44

Pontosan ezt mondom én is.

Miért tartják fel egymást?

Ebből már nem lesz semmi.


Ha meg eljátsza a lány a megbocsájtó szerepet akkor ne féltékenykedjen. Ha neki igy is kell, akkor viselje a következményeit. Milyen párterápia segitene ezen?

2011. máj. 14. 08:01

Ezt a kapcsolatot le kéne zárni, mert ebből épkézláb kapcsolat nem lesz.

Mert ahol az egyik fél ennyire betegesen féltékeny,az megfojtja a másikat- az inkább keressen mást..

2011. máj. 14. 02:14

A forumot elolvasva jol ra sutottetek szegeny Kalomoriara ezt a "te vagy a hibas" belyedet.En nem egeszen igy latom.Jo lehet kicsit tulzasba viszi a feltekenykedest stb,de szerintem nem csak benne van a hiba.A srac 2 het utan megcsalta.Oke,o megbocsajtott neki,mert oszinte volt egyebek,de szerintem ez olyan mellyen megbantotta,meg ahogy irja mas is tortent koztuk,amirol nem tudni mi,de biztos nem jo dolog,szoval ezek odavezettek,hogy mar nem bizik a parjaban,es a sajat onbizalmat is elvesztette.Ez nem egy nagy matek,ha valaki csalodik a parjaban,utana mar az ilyen baromsagnak tuno dogoktol is kiakad.A csaj nezegetes egy egeszseges kapcsolatba belefer,ahol a no tudja,erzi hogy o a legfontosabb,de itt en nem ezt latom.Lehet a srac naponta elmondja,hogy mennyire szereti stb,de az a lenyeg amit tesz az ember nem amit mond,es a 2 het utani megcsalas jo nagy tores lehetett.Ja,igen elmondta,de aranyos,inkabb tartotta volna magaban,ha mar meg tudta tenni.En se biznek mar benne,es lehet en is igy ereznek a forum indito helyebben.A masik,hogy ettol o meg nem beteg,csak nincs meg a bizalom,nem erzi jol magat ebben a kapcsolatban,mert allandoan veszelyben erzi magat,ez vezetett idaig.

En vagy parterapiat javasolnek,vagy szakitast.Vagy be kell venni a lecarom tabletatt es nem foglalkozni vele,de szerintem ez keves,mert szerintem nem a nok nezegetese itt a fo gond,hanem hogy nincs bizalom,az meg attol nem fog visszajonni,mert tojok ra mit csinal a masik.

Vannak ilyen emberek,akiknel ha egyszer megbillen valami,onnantol a kis problemat is nagynak latjak.


A masik,hogy ez az en ferfi vagyok ezert nezem a noket balbla.Ugyan mar!Hagyjuk mar ezt a car dumat!Egy inteligens ferfi ezt elintezi akkor amikor nincs vele a parja,ennyi.Akkor kinezelodi magat,vagy a haverokkal kidumalja,es ennyi.Amikor meg ott van a parja akkor tekintettel van ra,foleg ha tudja,hogy ez bantja is.Valaki kerdezte Kalomoriatol,hogy ha szereti akkor miert bantja valami ilyesmit,na visszakerdezek,ha az a srac annyira szereti ot amennyire mondja akkor miert nem birja ki,hogy addig ne nezze a noket amig egyutt vannak,leforditva,hogy addig ne batsa?!


En a forumindito helyeben,mar az elejen szakitottam volna,vagy amikor kiderult a megcsalas.Tudom ezek kemeny szavak,de akkor is.Es nem feltetlen azert mert megcsalt,hanem azert mert tudom magamrol,hogy tovabb mar nem tudok ugyanugy nezni ra,megszakadt a bizalom.Annyit meg egy pais se er,hogy az ember tontre tegye magat.

Szerintem ezen kene elgondolkozni.Ettol meg el lehet menni orvoshos,de szerintem itt mas a problema.

91. piedra22 (válaszként erre: 90. - A0c1361e44)
2011. máj. 14. 01:33
Persze,ha a kapcsolat elején kiderül,hogy valaki nem 100-as, akkor én is menekülök;-)
90. a0c1361e44 (válaszként erre: 89. - Piedra22)
2011. máj. 13. 22:11

Persze, ha a mentális probléma a kapcsolatunk alatt szerzett, akkor támogatom, mellette állok, stb., de (sajnos én már csak ilyen vagyok), ha kiderül a kapcsolat elején, hogy valami nem OK, akkor már nem is kell.


De azt irta, hogy szeretné, ha nem nézegetné a nőket.

Mennyivel lenne jobb ha a fiúkat nézegetné?


De ezt majd tőle kérdezem meg...

89. piedra22 (válaszként erre: 82. - A0c1361e44)
2011. máj. 13. 21:55
Akkor legyetek sokáig nagyon boldogok! De vannak olyan emberek akik nem ilyen érett személyiségek,mint te és nem tudják a problémáikat egyedül kezelni és lesznek olyanok is akik segítik őket ebben önszántunkból, anélkül,hogy lelki nyomorékká válnának. A szeretet lényege valóban az,hogy feltételek és változtatások nélkül szeretünk valakit. De az is,ha valamilyen mentális problémában szenved amiben mi is tudjuk őt segíteni, akkor mellé állunk. A fórum indító hölgy nem akarja megváltoztatni a párját szerintem. De kérdezd meg tőle,ha itt lesz.
2011. máj. 13. 21:46
Tőlem nem kapta meg. Senki sem. És nem is gondolom,hogy így lenne.
87. a0c1361e44 (válaszként erre: 84. - De6dcdc43c)
2011. máj. 13. 21:37
Köszi:))))
86. a0c1361e44 (válaszként erre: 83. - 6752c58fe3)
2011. máj. 13. 21:37
Burkoltan már megkaptam:)
2011. máj. 13. 21:34
*még
84. de6dcdc43c (válaszként erre: 82. - A0c1361e44)
2011. máj. 13. 21:33

Ez igaz:)


?ég ugyan ennyit nektek:)

83. 6752c58fe3 (válaszként erre: 80. - A0c1361e44)
2011. máj. 13. 21:30
Mindjárt megkapod Te is, hogy nincs EQ-d :)
82. a0c1361e44 (válaszként erre: 81. - Piedra22)
2011. máj. 13. 21:22

Én biztos nem lennék benne egy ilyen kapcsolatban. Utálnám, ha ezért lelki nyomorékká tennének.

Egyébként nem kell mesélned, hogy milyen egy jó kapcsolat, mert 23 éve vagyok férjnél és minden féltékenység nélkül a mai napig boldog, kiegyensúlyozott a kapcsolatuk. Nem untuk meg egymást, és nem terheljük egymást nem létező elképzelésekkel. Nem akartuk sosem megváltoztatni egymást, hiszen úgy szeretjük a másikat, ahogy van.

Tehát én tudom milyen a szeretet ellentétben sok emberrel, akik másokat akarnak megváltoztatni saját maguk helyett.

81. piedra22 (válaszként erre: 80. - A0c1361e44)
2011. máj. 13. 21:14

Itt a lány féltékenysége ok-okozat... És a segítség nem bekötött szemmel járást jelent,ha figyelmesen olvasnál,hanem segítséget,türelmet.

Ha van egy partnerem akit tiszta szívemből szeretek és féltékeny,akkor annak segítek pl. ha tudom,hogy azért szenved ettől, mert szenved,nem a maga örömére csinálja,hogy partnere napjait megkeserítse, mert önbizalomhiánya van,akkor növelem az önbizalmát javasolom,hogy kérjen szakembertől segítséget és ez idő alatt türelmes leszek.És ha eddig nem mondtam el egy nap százszor,hogy fontos meg szeretem akkor változtatok és elmondom sokszor,hogy nőjön az önbizalma. Tudod? A szeretet erről szól. Egy igazi kapcsolat. Nem arról,hogy kidoblak,mert selejt vagy...

És a járókeretes sztori lehet,hogy más,de a lényege ugyanaz. Arról nem tehetek,hogy te nem érted.

80. a0c1361e44 (válaszként erre: 62. - Piedra22)
2011. máj. 13. 20:02

Nem, ha a fiú inditana fórumot, akkor azt tanácsolnám neki, hogy hagyja el a lányt, mert a beteges féltékenység tönkre fogja tenni.


Ha pl. a párom féltékeny lenne, akkor nekem kellene változnom, mert hátha akkor nem lesz? És miben kellene megváltoznom?


Ez a fiú, ha soha többet rá sem néz más nőre, akkor nem lesz féltékeny a fórum inditó? Dehogynem. Ő nem ettől féltékeny, ha ezt nem csinálná a párja, akkor az zavarná, hogy sokat van a női kollégáival napközben. A féltékenységből nem lehet kigyógyulni sem segitséggel sem máshogy.

Ha a kapcsolatban problémák vannak akkor nincs min gondolkodni. El kell válni és nem terhelni tovább egymást.


A járókeretes sztorid teljesen más esemény, igy összehasonlithatatlan.


Te milyen segitő kezet nyújtanál egy féltékeny partnernek? Bekötött szemmel közlekednél az utcán?

79. piedra22 (válaszként erre: 75. - Kalomoira)
2011. máj. 13. 19:51

Nincs mit:)

Majd írj,hogy hogyan alakulnak a dolgok.:)

78. Boldogság1 (válaszként erre: 77. - Kalomoira)
2011. máj. 13. 15:13

Köszönjük:))))

Én azért is értelek meg,mert hasonló volt az én helyzetem is..Aki nem volt még ilyenben,nem tudja milyen nagy kín ez Nekünk!!

:)))))

77. Kalomoira (válaszként erre: 76. - Boldogság1)
2011. máj. 13. 14:57

Elhsizem, és bízom is ebben :-)

Amúgy pedig az plusz boldogság, hogy vannak még olyan emebrek mint Ti :-)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook