Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beteg lenne a kutyám? fórum

Beteg lenne a kutyám? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 12. 19:32
igen, úgy néz ki teljesen jól van. kis szeleburdi. már megnyugodtam :D
2014. máj. 12. 17:51
Akkor jól van ezek szerint.Örülök
2014. máj. 12. 17:10
köszönöm a megnyugtató hozzászólásokat. :D nagyon kedvesek vagytok. képzeljétek tegnap elvittem levágatni a szőrét, és a dilis kozmetikus az egész kis pofaszőrét leszedte. Pedig már olyan szép hosszú volt, és nagyon aranyos volt tőle. Most meg olyan a feje mint egy uszkárnak.
16. arrival (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2014. máj. 12. 07:49

Semmi baja nem lesz a kutyusnak :)

Kicsit felkavarodott a gyomra a nagy jatekban.

Az en kutyam mindig legelte a fuvet, aztan hanyt.

2014. máj. 11. 23:15

Az én kutyám is csinált ilyet, de semmi baja nem volt! Volt, hogy túl sok füvet evett (az nem baj ha eszik, a gyomra olyankor ég)és attól!(általában tudják a határt:D) Dokit is kérdeztük, megnézte és azt mondta nincs gond! :)


Az előttem írókhoz hasonlóan, igen nem egészséges a kőzetgyapot, de szigetelésnél már más! :)

14. Nyuff
2014. máj. 11. 21:22
Nem hinném, hogy kell aggódnod. nincs semmi baja. Valószínűleg kiugrálta magát a víz pedig összerázta a pocakját. Ha ez ilyen nyálas fehéres cuccmó akkor nincs semmi félnivalód! :)
2014. máj. 11. 19:19
ja értem. a szüleim a padlásra vitték fel hogy szigeteljen. a szobámba nem jön be, arra fele meg nem járunk egyébként. köszönöm a tanácsot, jó hogy mostmár tudom! :)
2014. máj. 11. 19:15

Többek között azért, mert porlik, foszlik, belélegzed és letapad a tüdőben.

A bőrt irritálja, ha érintkezik vele, akkor csak HIDEG vízzel szabad lemosni - meleg vízben kitágulnak a pórusok, "beleragad" a kőzetgyapot, és úgy viszket, hogy levakarod a bőrödet, és még be is gyulladhat...

2014. máj. 11. 19:07
és az normális, hogy néha köhög egyet? mikor először csinálta nagyon megijedtem. allergia?
2014. máj. 11. 19:06
miért egészségtelen a kőzetgyapot?
2014. máj. 11. 19:03
Hát, ami azt illeti, a kőzetgyapot elég rémes dolog, remélem a saját egészségetek érdekében is, hogy csomagolva van.
2014. máj. 11. 19:01
Ha kőzetgyapotot nyelt volna, azt szerintem észreveszitek. Ha bőrhöz ér is baromi irritáló, ha nyelőcsőbe került volna, szerintem ott nekiáll öklendezni, fulldokolni, amíg ki nem jön!!
2014. máj. 11. 18:58
értem. köszönöm a válaszokat! most gondolkodtam rajta, hogy a szüleim kőzetgyapotot hoztak az udvarra, hogy felvigyék a padlásra. az is ilyen vattaszerű. lehet hogy elkapott volna belőle egy picit, és most kijött? de csak nem, hiszen végig ott voltak a szüleim.
2014. máj. 11. 18:56

nem hinném hogy komoly baj lenne,sőt...nagyobb az esélyes hogy semmi:)

az én kutyusom akkor hányt ilyen átlátszó trutyit mikor lenyelt véletlen vmi hülye játékdarabot ami esetleg elkerülte a figyelmememt,mert mindig rágcsálta a játékait,kivédhetetlen hogy néha 1 icipici darabkát lenyeljen.....hálistennek mindig visszajött,láttam a darabot hogy ott van,úgyhogy aztán emiatt nem aggódtam tudtam miért történt,aztán meg még jobban vigyáztam és figyeltem.

itt is sztem vagy valamit lenyelt ami ingerelte,vagy tényleg a nagyjáték hevében felrázódott a gyomortartalom...ha komolyabb baj lenne,már rég lánád a jeleit.nyugi:)

2014. máj. 11. 18:54

A játék befejezése után, amikor már lehűlt egy kicsit, akkor igyon.

Sok kutya magától is betartja ezt, ösztönösen.


Víz mindig legyen az állat előtt egyébként. Persze friss. Ha nem kell akkor innia, amikor éppen vizet kap, akkor jól be tudja magának osztani a napi adagot.


A kis pumimat menhelyről hoztam, ahol sokat kellett várniuk, mire ihattak. Jó egy évbe tellett, mire megszokta, hogy ne naponta egyszer-kétszer igyon sokat, mert bármikor megteheti.

2014. máj. 11. 18:51

Ha aggódsz, talán az állatorvosodat hívd fel!!

Innen mi nem fogjuk tudni megmondani, nem tudjuk, mit evett, hol járt, stb.

2014. máj. 11. 18:51

Legközelebb picit várj, ne két adag szaladgálás közben igyon. :-D


Nem lesz semmi baj!

2014. máj. 11. 18:46
Sziasztok, bizsi kiskutyám Gery ma hányt. Nem tudom, hogy van e okom aggodalomra, ő az első kutyusom, most lesz nyáron egy éves, és nincs még tapasztalatom a kutya betegségekkel. Elmondom mi történt. Kint játszottam Geryvel az udvaron, dobálgattam neki a botot, és amikor nagyon elfáradt már láttam, hogy szomjas, és adtam neki vizet. Nagyon sokat ivott aztán tovább szaladgált, majd 2 percen belül valami fehér trutyit hányt... és szaladt tovább, mintha semmi nem történt volna. Nagyon megvagyok ijedve, hogy mitől lehet. Nem látszik betegnek, jókedvű, szaladgál... Lehet, hogy csak összerázodott a víz a gyomrában szaladgálás közben?
2014. máj. 11. 18:43
Beteg lenne a kutyám? A többit írom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook