Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beteg hörcsög fórum

Beteg hörcsög (beszélgetős fórum)


2010. febr. 23. 11:25

Sziasztok!


2-3 napja folyamatosan nyüszög a hörcsögöm és trüsszög. Ahogy észrevettem csepegtettem az itatójába vitamint és pár cseppet a magokra is. Eddig nincs javulás... Ma már észrevettem, hogy trüsszögés közben az orrát is dörzsölgeti és ingerlékenyebb, nem tetszik neki, ha kiveszem, megharap. . stb.

Láthatóan beteg! Mit lehet még tenni, hogy jobban legyen?

Az "emberi" gyógymódok hatásosak? Főzzek neki pl. kamilla teát?

6. gerna (válaszként erre: 5. - Ingrid04)
2008. júl. 24. 15:27
Jobbulást neki...
2008. júl. 24. 15:19

Elvittem az orvoshoz, hát igen, azt mondták már öregecske, májnagyobbodása is van, nem is lát jól stb. tibikus öregségi betegségek. Tudom, hogy 2-3 évig élnek, mégis olyan rövid ez az időtartam.

Kapott két szurit, attól egy picit felélénkül, de nem sok jót remélnek. Köszi nektek

4. gerna (válaszként erre: 3. - 8565183eb5)
2008. júl. 23. 20:29
Nálunk a höri több, mint 3 évig élt... de nagyon lusta volt a végén :(
2008. júl. 23. 20:28
Nekem 2évig élt a hörim.
2008. júl. 23. 20:27
Úgy 2-3 évig élnek a hörik... miért nem viszed állatorvoshoz? hátha van segítség.
2008. júl. 23. 19:44
Van egy aranyhöcsögünk, aki úgy nézem sajnos elég beteg, nem tudom mi baja lehet. Teljesen fel van fújódva, nem nagyon mozog, csak húzza a fenekét ha ki is jön a vackából. A kerékbe már kb két hete bele sem ment- előtte egész éjszaka ott futkosott. Az életkorát nem tudom megmondni, tavaly májusban vettük, két nap múlva fialt. Gondolom két éves már biztos van. A szeme is ki van dülledve. Szerintetek, hogy segíthetek rajta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook