Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beszélgetés. Számodra ez mit jelent? fórum

Beszélgetés. Számodra ez mit jelent? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 29. 23:29
egymás tapasztalatainak, gondolatainak és vágyainak cseréje amelyben a partnerek kölcsönösen figyelnek egymásra, nem haragszom meg, ha gy beszélgetés konstruktív, és ha a beszélgetőpartneremmel egy értelmi szinten vagyunk.
11. ismerjmeg (válaszként erre: 9. - Psycheee)
2009. aug. 29. 23:25
egyetértek veled
2009. jún. 12. 08:20
Számomra a beszélgetés a társadalmi érintkezés, a meghitt párkapcsolat és a barátság egyik alappillére.
2009. jún. 10. 19:01
Részemről nem értek egyet azzal, hogy nincs időnk beszélgetni, ezért nem is tesszük. Én félrerakok mindent ilyenkor, mert olyan ritkán találkozok olyan emberrel, akivel beszélgethetek, hogy az bármit megér. Számomra a beszélgetés egy olyan infócsere, ami további gondolatokat indít el bennünk, fejleszti az önismeretünket, épít, stb. A többi inkább csevej. De szükség van erre is, mint a ponyvaregényekre.
8. kanawiosta (válaszként erre: 1. - 26e977c0a8)
2009. jún. 10. 19:01
Szia!Beszélgetni azzal szeretek,akivel jól tudok mindenről egy jót dumálni,nyitott vagyok és szívesen beszélek fórumokon!
7. linksys (válaszként erre: 6. - Sundance)
2009. jún. 10. 18:56

Bizony vannak ilyen egyének, ők azok akik nem beszélgetni szeretnek, hanem szónokolni és csakis a maguk igazáról vannak meggyőződve.


Pedig, ha meghallgatnának másokat is, akkor sokkal kellmesebb lenne a beszélgetés. :)

6. sundance (válaszként erre: 5. - Psycheee)
2009. jún. 10. 18:32

Ez igaz! :)

Hamar véget is szoktam vetni az ilyen "beszélgetésnek".

5. psycheee (válaszként erre: 3. - Sundance)
2009. jún. 10. 18:27
De az már nem beszélgetés, azért nem szereted. :)
4. 26e977c0a8 (válaszként erre: 2. - Linksys)
2009. jún. 10. 18:25
ugyanezt gondolom
2009. jún. 10. 18:24

Én szeretek beszélgetni, bárkivel aki ebben partner.

Azt viszont nem szeretem, mikor a beszélgetőpartner kizárólag a saját hangját szereti hallatni, szóhoz sem engedve engem...

2009. jún. 10. 18:12

Szia! A beszélgetés az az emberek közötti kommunikáció.Mivel társas lények vagyunk ezért ez egy elég fontos dolog.A mai életvitel(rohanás) sajnos kevésbbé engedi meg, hogy leüljünk és egymással beszélgessünk.


Ezért van ez a sok káosz és félreértés és ellentét,mert nem és nincs idő beszélgetni, azokkal akikkel jó lenne... :)

2009. jún. 10. 17:52
számodra ez mit jelent?? és kivel szeretsz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook