Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszélgessünk a sarlatánokról fórum

Beszélgessünk a sarlatánokról (beszélgetős fórum)


1 2
2019. szept. 21. 08:32
Vigyázni kell ki sarlatán, ki az akit csak azzal megvádolsz. Egyre több a természetes gyógymód is. Sokszor az orvosok el is ismerik, van aki javasolja. Viszont vannak akik nem hisznek semmiben és azokat is sarlatánokhoz sorolják.
2019. szept. 21. 08:03

Azért tudni kell, hogy nem minden természetgyógyász sarlatán.

Aki az államilag kötelezően előírt Természetgyógyászai Képzésen résztvett, abból sikeres vizsgát tett, utána az általa választott szakágból is levizsgázott: = azok jogosultak hivatalosan is ilyen kezelésekkel, gyógyításokkal foglalkozni. Ők nem sarlatánok!


[link]


Már csak azért hoztam ezt elő, hogy lehetőleg ne általánosítsunk a következőkben.

2019. szept. 21. 07:34
Nem járok önjelölt gyógyítóhoz, nem is hallottam ilyenről.
2. Hoxa
2019. szept. 21. 07:32
Előre szólok, hogy csak nevek említése nélkül mehet, a jogi következmények elkerülése érdekében. Köszönöm a megértésed.
2019. szept. 21. 06:51
Mivel nagyon elterjedt jelenség, arra gondoltam, hogy nyitok egy fórumot, ahol összegyüjthetjük miért nem érdemes, sőt életveszélyes ezeknek az önjelölt gyógyítóknak hinni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook