Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beszélgessünk a mérleg nökről......... fórum

Beszélgessünk a mérleg nökről......... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
40. emrus (válaszként erre: 35. - 8220cddcf4)
2008. márc. 24. 08:44
Én kos vagyok, de én is jól kijövök a skorpió fiammal, sőt a mérleg menyemmel is. Azt olvastam, hogy a skorpió bosszuálló típus, addig nem nyugszik míg valahogy meg nem torolja a rajta esett sérelmet, az én fiam kiskorában volt ilyen, de mivel mindenáron boszulkodni akart, olyan framuci dolgokat találtki, hogy majd szétestem a röhögéstől, aztán ahogy nőtt elmúlt most már 25 évesen nem csinálja. Hál istennek nagyon jól kijövünk egymással van ugyan, hogy hirtelen felkapja a vizet, de olyan gyorsan le is hül és megbánja.
2008. márc. 23. 09:59
Van egy mérleg nő ismim : kórós vásárlási mániában szenved , mindig ő dolgozik a legtöbbet, mindig fényezi magát ))))
2008. márc. 22. 23:47

Sziasztok! Én is mérleg vagyok. Engem az érdekelne milyen jegyű férfi illik legjobban hozzánk.

Valahol azt olvastam a mérleg és a skorpió nem jó együtt, itt meg pont az ellenkezőjét olvasom.

Amúgy az én párom a halak jegyében született.

37. esztella100 (válaszként erre: 35. - 8220cddcf4)
2008. márc. 22. 20:05
Anyukám mérleg apukám skorpió és nagyon jól kijöttek egymással!
36. esztella100 (válaszként erre: 28. - Stella05)
2008. márc. 22. 20:03

Szia!Esztella vagyok.Én indítottam ezt a témát!

Nagyon azon vagyok,hogy az önbizalmamat,megszerezzem és örömmel mondhatom Neked,hogy jó úton haladok!

Vannak még vissza lépések,visszaesések,de több az önbizalmam mint valaha volt!

Ennek érdekében sokat tettem,és még fogok is!

Nekem még az aszcendensem is mérleg!Képzeld el!!

Én is utálom a konfliktusokat és az igazságtalanságot!

Tudod hány órakor születtél mert akkor tudok neked segíteni az aszcendens megállapításában!

Köszi a hozzászólást!

Üdv.Esztella

35. 8220cddcf4 (válaszként erre: 34. - Emrus)
2008. márc. 20. 10:53
Gratulálok nekik, mi 10 éve lesz hogy ismerjük egymást a férjemmel es jól megvagyunk pedig a skorpiókra azt szokták mondani hogy nehéz vele kijönni én teljesen jól kijövök vele
34. emrus (válaszként erre: 32. - Lufi)
2008. márc. 20. 08:18
Hü, de örülök a hozzászólásodnak, mert a fiam is skorpió, a párja meg mérleg, de ők is nagyon jól kijönnek egymással, nagyon jól tudják kezelni az esetleges konfliktusukat is, immáron 3 éve.
2008. márc. 15. 12:53

Sziasztok! Én is mérleg vagyok kos aszcendessel.

Én szeretek vitatkozni, és meggyőzni másokat az igazamról.(De csak ha biztos vagyok benne, hogy igazam van) Eléggé hirtelen ember vagyok, türelmetlen,hamar kiabálok, és előbb beszélek, mint gondolkozom. Haragtartó vagyok. Szeretek segíteni az embereknek. Önbizalmam valahol két mélyen van elásva!

A párom szűz, az ő aszcendensét nem tudom. teljesen különbözünk, sokat vitázunk, ő si elég hitrelen ember, de szeretjük egymást. Ő az egyetlen, akivel nem tudok haragot tartani!

A lányom rák, nyilas aszcendenssel. Elég sokat vitázunk. Pl. idegesít, hogy szétszórt, hanyag.... A fiam is rák, de az ő aszcendense mérleg. Ő meg iszonyúan hisztis, és akaratos!!!!

32. lufi
2008. márc. 15. 09:08

Sziasztok


Én is mérleg vagyok és ahogy itt olvasgattam szinte mindent leírtatok rólam is. Megfelelni vágyás, konfliktus kerülés, sok az irigyem, önbizalom hiány, néha lustaság, általában előbb gondolkozom, mielőtt bármit is tennék. Az aszcendensem sajna nem tudom. Az én párom is skorpió és nagyon jól kijövünk egymással, a fiam pedig ikrek.

2008. márc. 14. 22:04

Sziasztok!Én is mérleg vagyok,az aszcendensem halak.

Nálam a konfiktusokkal van gond, ha rajtam

múlna soha senki nem veszekedne nagyon rosszul türüm.Ami még fontos az a megfelelni vágyás de ez nem sikerül

úgyhogy ez bossszant is.A párom skorpio szerintem teljesen kiegészitjük egymást nem mondom hogy nincsenek surlodások de tudjuk kezelni öket.Gyerekek

pedig, a nagyobbik rák és vele nehezebben jövök ki sokat veszekszünk egymással,a kissebbik ikrek vele nincs gond, rettentöen eleven nagyon kell rá figyelni

2008. febr. 12. 19:48

At aszcendensemet nem tudom én sem:(

De sokszor én is előbb beszélek,mint gondolkozom.Rengeteg konfliktusom van emiatt nekem is.A párom meg kos.

2008. febr. 12. 17:49

Sziasztok:)

Én is mérleg vagyok:)

2008. febr. 12. 15:37

Sziasztok Mérleg Nők! Én is mérleg vok, és amiket leírtatok, mintha csak magamat olvastam volna vissza az írásaitokban. Néha azt tapasztalom, hogy a társaság középpontjában vagyok, máskor meg pont ellenkezőleg, teljesen a háttérbe húzódom akarattal. Az igazságosság nálam is nagyon fontos szerepet játszik, és a megfelelni vágyás. Van úgy, hogy teljesen úrrá lesz rajtam a lustaság (szégyenlem is), ellenkező esetben, meg pörgök 1000rel. A szókimondással gyakran meggyűlik a bajom, de ha nem piszkálnak, én sem piszkálódok, konfliktusokat kerülöm, amennyire csak lehet. A mérlegeléssel voltak gondjaim, de már kinőttem :), csak az a fránya önbizalom hiány, ha nem volna ....

Sajna viszont, hogy nem tudom, mi az aszcendensem .... :(

2008. febr. 4. 08:11
Hol vagytok mérlegek???
2008. jan. 27. 10:03
Én nem tudom ki mit tapasztalt,de nekem végig kiséri az életemet az ,hogy nagyon sok az "irigyem"..!?
2007. nov. 24. 21:57
Nekem is jellemző tulajdonságom,hogy hamar kimondom a nagyon őszinte véleményem,és megbántok másokat.Sok kellemetlenségem adódott már ebből,de mára megtanultam kezelni a dolgot,és egy előnyöm származik belőle:hamar lemorzsolódnak rólam a képmutató,kétszínű emberek,és aki megmarad mellettem,az biztos,hogy őszintén,feltétel nélkül szeret,és nem dob el,csak mert kimondom amit gondolok.Ez a tulajdonság jó mérce barátok megválasztásához.
24. Akvamarin (válaszként erre: 23. - Csillllag)
2007. nov. 24. 21:51
Olvasd vissza az előző hozzászólásokat,én is onnan tudtam meg.Valahol a Nana oldalakon.
2007. nov. 23. 17:49

Egy biztos, hogy igaz hogy a mérleg nőkhöz a nyilas jól passzol:) Én is mérleg vagyok!!:)


valaki tud segiteni ebben a témában hogy lehet megtudni hogy mi az aszcendensem? Ha már leírtátok sorry:)

22. Kék
2007. nov. 23. 16:10
Hahó!Itt egy másik mérleg!Nem tudom az aszcendensem mi,de az alap mérleg tulajdonságok,nagyon rám illenek!A gyerekeim viszont,mind hárman oroszlánok,de a háromboól csak kettő hasonló valamelyest,a harmadik teljesen más.Ez is érdekes!A két egyforma napra pontosan 10 évre született,véletlenül.A harmadik viszont két hét hijján 3 évre.
2007. nov. 19. 08:24
Mi is mérlegek vagyunk a párommal.Nekem mérleg az aszcendensem.Neki oroszlán,érzem is sokszor az akaratosságát pont ez miatt éppen elég sokat vitázunk'
2007. nov. 16. 16:13
Én is mérleg vagyok és a férjem is.....mi mindketten társasági emberek vagyunk, és minden téren megfelelési kényszerünk van...
19. Inve
2007. nov. 16. 14:26
Mivel nem derült ki, hogy pontosan milyen hatással van rám az ikrek aszcendensem, megosztom veletek félelmeim. Egyrészt a mérleg ugye "két serpenyős", ide-oda billeg. Aztán meg az ikrek-ben is megvan a kettősség. Én nem tartom magam kétszínű embernek, nekem is sokszor az a hibám, hogy túl gyorsan mondom ki a véleményem, és hát már nagy csetepaték is bekövetkeztek ebből. Légyszi segítsetek, mert lehet, ám ,hogy hülyeségeket írok le. :D
18. ad338a2ba0 (válaszként erre: 6. - Erika25)
2007. nov. 16. 07:17
A mérlegelés nagyon megy nekem is, mert én pl. szeretek reálisan gondolkodni és fontos nálam az egyensúly a mérlegemen!!:))))
2007. nov. 16. 00:22
Megnéztem,bak az aszcendensem,aminek nem túlzottan örültem.A férjem is bak.A lányunk rák,neki viszont mérleg az aszcendense.Ezt valahol titkon sejtettem a jelleme alapján.Már csak az hiányzik,hogy kiderüljön:a férjemnek rák aszcendense van,és teljes lesz a kör.Nem lepne meg,mert nem bak típus,annál sokkal érzelmesebb.De nagyon eltértem a tárgytól,már nem a mérleg nőkről beszélgetek.:-DD
16. Akvamarin (válaszként erre: 14. - Erika25)
2007. nov. 15. 22:58
Köszönöm szépen,feltétlenül megnézem.Anyukám jóvoltából tudom percre pontosan a születési időmet.
15. Erika25 (válaszként erre: 13. - Mazsi-drazsi)
2007. nov. 15. 22:52
Társasági, központi ember én sem vagyok, és ez az összes általam ismert mérlegjegyűre sem igaz. Csak szeretünk társaságban lenni.
14. Erika25 (válaszként erre: 12. - Akvamarin)
2007. nov. 15. 22:48

Sok helyet találhatsz a neten az aszcendensed meghatározására, itt is van egy pl.:

[link]

Tudnod kell(ene) hozzá a pontos születési időpontodat.

2007. nov. 15. 22:27

Én már nem akarok megfelelni mindenkinek. A döntés egy adott helyzetben nagyon időigényes:-)

A konfliktusokat kerülöm. Ezek amik egyeznek.



De nem vagyok társasági, központi személyiség, ami állítólag szintén tulajdonságom kellene hogy legyen.

12. Akvamarin (válaszként erre: 7. - Inve)
2007. nov. 15. 22:17
Csak annyit tudok,hogy bizonyos jellemvonások az aszcendens jegyből is meghatároznak bennünket.de azt sem tudom hogy lehet megállapítani,kinek mi az aszcendense.Te honnan tudod a tiédet?
2007. nov. 15. 22:14
Sziasztok,én szintén mérleg vagyok,és egyetértek Erikával:az egyik legnagyobb átok a tulajdonságaim között a mindig mindenki felé való megfelelési kényszer.Ez valóban lehetetlen.Egyszer kértem Csillag Lillától jellemzést,két célt határozott meg az életemben:mindig fel kell vállalnom a véleményem,és ne akarjak mindenkinek megfelelni.Az elsőt már sikerült megvalósítanom,még ha olykor haragosokat szerzek is vele,a másodikkal még nem bírkóztam meg.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook