Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bérpapírt meg lehet hamisítani? fórum

Bérpapírt meg lehet hamisítani? (tudásbázis kérdés)

2009. dec. 16. 18:17
:S ez nem sok :-(
2009. dec. 16. 18:03

Sziasztok! a Munkáltatóm ne mvett vissza mikor vissza szerettem volna menni szülési szabiról, a gyerek másfél éves kora után. Szülést megelőzően pár hóra megemelte a fizetésemet h többet kapjak gyedet, de a bérpapírom nincs meg...szerződésmódosítás se történt Most peres eljárás folyik, és lehet kell oda az is - mindenre fel vagyok készülve- mivel a régi szerződéses papíromon a minimálbér a fizum, itt meg jóval több a nettóm és a bruttom is egyértelműen.... Van egy adóigazoláshoz szükséges papírom, munkáltató által, ez alapján számolták ki a gyedet is .. tudom igazolni h többet kaptam pár hónapra...

CSak kellene a bérpapírom is, h tudjam igazolni h milyen jogcímen.. csak félek, h a munkáltató meghamisítja h prémiumként tünteti fel több hónapra a többletet... Lehet ilyet? ha a bíróságon kérem, kiadják a rendes bérpapírt arra az időre vonatkozóan? Ha meghamisítja am unkáltató, akkor van valami nyoma? (más szerveknek máshogy kell akkor folyósítani, nem? ha prémium akkor másképp számolják el, ha rendes jövedelem a többlet, akkor szintén, uge? )Adjatok valami kis reményt:-) Köszönöm

2009. dec. 16. 18:01
Mindent meg lehet hamisítani. Mért a bérpapír lenne kivétel.
2009. dec. 16. 18:00
pffff...
2009. dec. 16. 18:00
mindent lehet hamisítani, kérdés, hogy megéri-e!!!!!
2009. dec. 16. 17:58
hogy érted?
2009. dec. 16. 17:57
Bérpapírt meg lehet hamisítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook