Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bérfórumozók fórum

Bérfórumozók (beszélgetős fórum)


29. Regin_a (válaszként erre: 15. - Vikucka)
2013. jan. 14. 20:25

Etikátlan??

Az az etikátlan amikor olyat hirdetnek ,hogy vegyél be egy kapuszlát és 2 hét alatt semmi mozgás/torna nélkül lefogysz 20kg-t


Kend be a fejed és kinő a hajad, közben meg millió kopasz ember szaladgál a világban

Szedd a nem tudom milyen gyógyhatású készitmményt és megygógyulsz a rákbol, közben meg milliárdosok halnak meg rákban


Csak gondolkodni kellene és nem megvenni ezeket a termékeket, de legalább is megkérdezni az állitólagos "klinikai vizsgálatok " jegyzőkönyvét


Emilben érdeklődtem egy dohányzás leszoktató kurzusrol. Azt hirdetik hogy garanciával

Visszafizetik a pénzt ha rágyujtok utána?

Nem is válaszoltak


Stb.

28. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 2. - Homokóra)
2013. jan. 14. 19:14

Tetszik! :)

Àllok utánad a sorba.

2013. jan. 14. 19:10

Candida diétára se ugorjon rá senki.

Én a dokim asszisztensét kérdeztem meg, mertrégóta ismerem.

Annyira ki akarná próbálni azért faggassa ki a kedvenc dokiját, mielőtt belekezdene.

26. Mariann63 (válaszként erre: 13. - Ac808a6b30)
2013. jan. 13. 12:06

Én is találkoztam olyannal, hogy csak csuda jókat szóltak a gyomorlabdára.(megeszem, megdagad a gyomromban, és lefogyok)Szülés utáni beborult állapotomban szerettem volna lefogyni, biztos nem voltam magamnál, mert megrendeltem.Persze semmit se fogytam tőle, a pénzt se adták vissza, pedig így reklámozták.:((

Ezt a szemetet ajnározták, én meg beírtam a tapasztalatomat, hátha mások nem lépnek rá a gereblyére.Véletlenül pár nap múlva odatévedtek, és érdekes módon NEM TALÁLTAM A HOZZÁSZÓLÁSOMAT!:((

Tehát aki még rendelne a Slim Ball nevű átverésből, ne tegye.

25. c1e9612cd3 (válaszként erre: 16. - Ac808a6b30)
2010. jún. 1. 20:45
de ha nem bukik le a bérfórumozó, és nem derül ki, h ő egy cég megbízásából nyomul a fórumon, akkor miért jelentenék fel? Úgy tűnik ilyenkor, mintha csak, mint magánember mondaná el a véleményét...
2010. jún. 1. 11:33
Volt egy téma aminél valami ilyen sejtésem volt, annak a terméknek kell vásárlókat vadászni. Az is itt a hoxán van. Bérforumozó..??
2010. jún. 1. 11:28
Ezért jobb, ha fórumon is inkább olyanokat kérdez az ember, akikkel már régóta együtt fórumozik (más témában pl., attól még lehet tapasztalatuk róla).
2010. jún. 1. 10:56
én már hoxán is láttam ilyen "gyanús egyedeket"...
21. agis (válaszként erre: 13. - Ac808a6b30)
2010. jún. 1. 10:48
Az nem Détár Enikó volt, hanem Prokopp Dóra, anno még a szerencsekerék "háziasszonyaként".
20. ac808a6b30 (válaszként erre: 19. - 289fab1d6b)
2010. jún. 1. 10:20
Lehet, hogy ő is, de D. Enikő tuti.
19. 289fab1d6b (válaszként erre: 13. - Ac808a6b30)
2010. jún. 1. 09:41
Prokopp Dóra volt, akinek pénzért korpásodott a haja
2010. jún. 1. 09:14
Inkább fizetnének nekünk a cégek ,hogy megvesszük a termékeik...ha már ennyi kidobni való van az ablakban :D
17. Cottilady (válaszként erre: 13. - Ac808a6b30)
2010. jún. 1. 09:08
Mindent elkövetnek azért, hogy ne a konkurenciának legyenek vásárlói, de ez azért már szégyen...
16. ac808a6b30 (válaszként erre: 15. - Vikucka)
2010. jún. 1. 09:08
Szerintem is, ebben az esetben félő, hogy feljelentenek...gondolom!
15. vikucka (válaszként erre: 13. - Ac808a6b30)
2010. jún. 1. 09:06
Elvileg a konkurenciát nem szabad fikázni. Szerintem etikátlan, de a mai világban már van az a pénz, amiért lehet.
14. a9986bef96 (válaszként erre: 1. - Jut.k.a)
2010. jún. 1. 09:06
Már eszembejutott nekem is...Burkolt PR-kutatás...mit szóltok ehhez a termékhez?Mit szóltok ahhoz a termékhez?Fix,hogy létezik.Nem baj,engem nem zavar.Jól elbeszélgetünk,nem?:)
2010. jún. 1. 08:58

Ezt én is nagyon sajnálom, mert ha a reklámokban látok egy jónak tűnő terméket, amire szükségem lenne, mindig első dolgom tapasztalatokat keresni a fórumokon.


Détár Enikőt egyszer meg is dorgálták, amikor korpásodás elleni sampont reklámozott, és egy riporter kérdésére, tényleg korpás -e a haja, ő azt válaszolta: Van az a pénz, amiért korpás.


De most, hogy ez a téma, berémlett, hogy én már találkoztam ilyesmivel, amikor egyértelműen rá lehetett ismerni egy bérfórumozóra, iszonyat feltűnő volt, ráadásul csak pozitiv hsz-ek voltak szerintem az összes nagatívat kitörölték. Írtam is neki. Már emlékszem, rákellenes táplálékkieg.-ről volt szó, aminek iszonyú húzós volt az ára, nagyon bunkón válaszoltak vissza, hogy húzzak a fenébe, nem kötelező megvenni, meg ilyesmi, pedig én csak udvariasan javasoltam nekik, hogy változtassanak, mert kicsit gyanús, hogy minden hozzászóló meggyógyult tőle.

Egyetlen olyan hsz. sem volt, hogy mi megpróbáltuk, de sajnos elveszítettük, de azért köszi azt a néhány jobb napot vagy valami!

Én is a beteg családtagomnak kerestem vmit, de ezek után őket inkább hagytam.


Az hagyján, hogy egy cég termékreit kell istenítenie, de mi van, ha az a feladata, hogy a konkurenciát fikázza. Azt szabad szerintetek?

12. spinneli (válaszként erre: 1. - Jut.k.a)
2010. jún. 1. 08:49
régen léteznek-nemcsak termékeket húznak fel, illetve le, politikai témákban is hasonlóan tevékenykednek.
11. bbibe
2010. jún. 1. 08:47
Úristen!!! Ezeknek már semmi sem szent! Tanácsokat ösztunk egymásnak és beszélgetünk aztán valaki meg reklámozzon! Hát ez szörnyű! Bár nincs melóm, ezért elfogadnám! De tuti nem itt csinálnám!
2010. jún. 1. 08:46
ismerősömet is ilyenre kérték (jó pénzért), hogy épüljön be rengeteg fórumba és szálláshelyet dicsérjen. Utazási irodaszerűség fizetett volna ezért neki.
2010. jún. 1. 08:40

Engem is megkértek ilyenre, de csak azért, mert van egy gyártó (ha nem baj, nem írok konkrét termékeket, csak annyit, élelmiszeripari), aki egy jópár retro terméket szeretne újra gyártani, na és persze gyárt is, de az emberek összekeverik más gyártókkal, akik szintén ettől a régi cégtől vettek jogokat receptekkel, és hiába van a csomagoláson a gyártó neve, szerencsétlen embert szidják, pedig ő betartja az eredeti receptet, míg a másik gyártó nem, mindkettőt ismerem, belelátok, ezért tudom, kispórol a másik minden drága alapanyagot, meg olcsóval helíyettesít. A 2 gyártót 1 kalap alá veszik, és sokszor őt szidják.

Így azt kéri, védjem meg a termékeit ezeken a fórumokon, ez szerintem nem rossz, pénzt nem kérek érte, mert jóbarátok vagyunk.


De ha arra kérne valaki, hogy szar terméket ajnározzak, azt sztem nem csinálnám!

8. Jut.k.a (válaszként erre: 2. - Homokóra)
2010. jún. 1. 08:39

Nem tudom! Engem nem kerestek ilyen ajánlattal:))))

De elkeserítő, hogy van az a pénz.....

Ide azért jön az ember, hogy tapasztalatokat olvasson, nem azért, hogy hazugságokat!! Arra ott vannak a reklámok.

2010. jún. 1. 08:39
oda énis jeleneznék jó pénzért ...
2010. jún. 1. 08:38
egy ilyen állásra én is jelentkeznék
2010. jún. 1. 08:35
Igen,vannak:)
4. agis
2010. jún. 1. 08:34
Vannak, de ez ez bizalmio állás, általában a fórum-klub-blog-oldal tulajdonosának a barátai:)
2010. jún. 1. 08:34
Mondjam, hogy nem lep meg? Sajnos ilyen világban élünk.
2010. jún. 1. 08:33
Mennyit kapnak érte? Nincs felvétel?:):)
2010. jún. 1. 08:32

Tegnap hallottam a rádióban, hogy léteznek fizetett bérfórumozók, akik pénzért istenítenek illetve lehúznak termékeket.

Mit szóltok ehhez?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook