Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Benkő feleséget keres:-)) fórum

Benkő feleséget keres:-)) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1466. Joys (válaszként erre: 1465. - D4b0dd2692)
2010. jan. 5. 08:15

..ebből az a legbiztosabb, hogy Benkő egy félőrült!


Ehhez nem fér kétség.

1465. d4b0dd2692 (válaszként erre: 1464. - Joys)
2010. jan. 5. 00:22
Gondolom nem lehetett más bevételük amíg a forgatás zajlott.A főnyeremény sem pénzdíj volt,hanem egy kamuesküvő azzal a félőrülttel!
1464. Joys (válaszként erre: 1463. - D4b0dd2692)
2010. jan. 4. 09:27
A korábbi valóságshow-kban/Való Világ, Big Brother/ is kaptak a résztvevők némi tiszteletdíjat, így valószínűsíthetően Edit is kapott, bár ez nem volt azonos a korábbi, említett műsorokkal.
1463. d4b0dd2692 (válaszként erre: 1461. - Joys)
2010. jan. 4. 00:11
Szerintem, minden annyit ér,amennyit fizetnek érte.Ha Edit szavaiért 70 ezret fizet egy újság,akkor jól teszi,hogy nem ad ingyen interjút.Az újság meg a többszörösét megkeresi az eladásokból.Lehet,hogy 1 év múlva senki sem lesz kiváncsi rá!Kihasználja a tiszavirágéletű lehetőséget.Szerintetek kapott pénzt,amiért hetekig a házban lakott?
1462. Joys
2010. jan. 3. 12:55

Benkő és Andi külön élnek

Blikk-2010.01.03.


A lantművész csak annyi időre hagyta magára szerelmét, míg elgitározta a Himnuszt az egyik televízióban.


– Bele akartam bújni az újdonsült feleségem ölébe, és így is lett – meséli Dániel a szilvesztert. – Éjfél előtt és után csak Döme kutyám és Pamacs, a macskám volt velünk. Sose szerettem ilyenkor a nyüzsgést, még akkor sem, amikor egyedül voltam.


Annyi emberrel találkozom, az ünnep számomra a meghittség, az ima és a meditálás ideje. Az időm nagy részét egyedül töltöm, de nem magányosan – aztán bevallja, igazából nem élnek együtt Andival. A karácsonyt is sajátos módon töltötték, egy héttel korábban ünnepeltek.

1461. Joys
2010. jan. 3. 12:08

2010. jan.2. Benkő bukott feleségjelöltje máris sztárnak hiszi magát!


Benkő Dániel kikosarazott menyasszonya drágán méri szavait. Amióta kijött az RTL stúdiójából, az eddig oly szerény Edit kizárólag pénzért nyilatkozik, mivel szerinte a szavai aranyat érnek. A jelek szerint azonban vevő is akad rá: a lantművész feleségjelöltje az egyik hetilaptól 70 ezer forintot kapott egyetlen interjúért.


Horváth Edit ingyenesen egyáltalán nem kíván nyilatkozni egyetlen lapnak sem. Szavai értékét ugyan nem kívánta meghatározni, de állítása szerint az utóbbi időben minden laptól előre kapott ajánlatot, hogy mondandóját világgá kürtölhessék.


"Éppen az egyik hetilappal levelezek, mivel nem azt akarják megjelentetni, amit én nyilatkoztam nekik. Egyébként nem adok ám ingyen interjút. Lejárt az RTL Klubbal kötött szerződésem, így már nem kötelességem a nyilatkozattétel" - mesélte a Napi Ász érdeklődésére a Benkő show nagy vesztese.

"Jelenleg várom, hogy elinduljon a saját műsorom, de addig, amíg alá nem írtam arra a szerződést, megtehetem, hogy csak pénzért beszéljek.


A napilap rákérdezett, hogy pontosan milyen összeget is kapott az említett magazintól, amire az újdonsült díva térítés nélkül is egyenes választ adott.


"Pontosan 70 ezer forintot kaptam a laptól, és ez az az összeg, ami megfelelő, hiszen ennek a többszörösét is megkeresik rajtam" - vélekedik Edit, aki bízik benne, hogy hamarosan elindul az igazi karrierje az RTL segítségével.

1460. d4b0dd2692 (válaszként erre: 1458. - Joys)
2010. jan. 2. 16:40
A többi nemzet Himnuszát is ki akarja gúnyolni!A szlovák lesz az első.
1459. Joys
2010. jan. 2. 12:43
Benkő ex-neje -aki két évig bírta a frigyet -nemrég elmondta: nem volt jó sora a lantművész mellett. "Egyetlen önálló gondolatom nem lehetett mellette. Volt, hogy hetekig nem szólt hozzám, de, ha kérdeztem, csak rám ordított. Szeret irányítani, provokálni a környezetét, a szomszédokkal például állandó konfliktusai voltak."-mesélte.
1458. Joys
2010. jan. 2. 11:30

..és a legfrissebb hír:Szilveszter éjszakáján a hülye bunkó gúnyt űzött a Himnuszból, derűs tánczenévé silányította.

Ilyen lököttet Andrea Szlovákiában is találhatott volna magának.

2010. jan. 1. 17:21
Hát igen...ezt lehetett tudni előre,hogy megjátszott valami ez a műsor.Már dobták is Andreát,pedig ez a Benkő egy paprikajancsi pojáca ehhez a 2 Nőhöz.És most nem a művészetét minősítettem...
1456. Joys
2010. jan. 1. 17:03

Igen, ez nyilván így van, már mások is megírták.

..és okosabb, intelligensebb, tapasztaltabb-már koránál is fogva-Andreánál.

1455. Hella46
2009. dec. 31. 12:55
Edittel véletlenűl találkoztam az életben.Nagyon kellemes csalódás ért.Egy szép és nagyon kedves nőt láttam magam elött.Barátságos,és nem tartja magát semmilyen sztárnak mondta hogy ő egy egyszerű ember mint én.tudjátok mit,életben sokkal fiatalabbnak néz ki.Az újságokban szerintem direkt elcsúfítják,mert igazából tényleg szép és jó alakú.Mosolygós és mindenkivel barátságosan beszélt.:)
1454. Joys (válaszként erre: 1453. - Per)
2009. dec. 31. 12:01

A szélsőséges tulajdonságokkal rendelkező Benkő valóban megőrült, de aki ismeri őt, az nincs meglepve..

Andrea nem sokáig lesz mellette, de Edit se sokkal járna jobban.

Idővel ő is otthagyná, mert a kanos lantos nem komplett.

1453. Per
2009. dec. 31. 09:53

Anorexiássá fogyasztaná újdonsült feleségét Benkő Dániel:

[link]

1452. Joys
2009. dec. 30. 14:46

Benkő szó nélkül dobta Andreát?

2009. december 30.


Úgy tűnik szalmaláng volt Benkő választottja iránti szerelme. Andrea a nászéjszaka óta reménykedik a folytatásban.


Bár véget ért az RTL Klubon a "Benkő feleséget keres" című show, a győztes Andrea reménykedik abban, hogy szerelme Dániellel nem csak a nászéjszaka végéig tartott. Pedig nászéjszaka óta nem nyúlt a „feleségéhez” Benkő Dániel. A műsor felvétele után külön váltak az útjaik, nem találkozhattak amíg a felvételek adásba nem kerültek. A Dániel kezét elnyerő Andrea azért reménykedik, hogy a lantművész a való életben is visszatalál hozzá.


Csak emlék marad?


„Eddig is szerelmes voltam Dánielbe, de a nászéjszakánk után, ha egyáltalán lehetett ezt fokozni, még jobban szeretem! Dániel ugyanis olyan szerető, amilyenről minden nő csak álmodhat!” A győztes feleségjelölt azóta a nászéjszakájuk emlékéből él. Dániellel ugyanis csak telefonon tartják a kapcsolatot. Bár az is igaz, hogy Andrea szerint ilyenkor izzik a telefonvonal kettőjük között.


„Nem akarom ráerőltetni magam Dánielre. Ő nem is az a típus, aki ezt elviselné! Sokat rontanék a helyzeten, ha most ragadnék rá, így inkább adok időt neki, hogy gondolkodjon el, mit is szeretne. Az biztos nem könnyíti meg a helyzetünket, hogy ő Budapesten, én pedig Pozsonyban élek. Nagy a távolság kettőnk között, de nem hiszem, hogy ez közénk állhatna – reménykedik Andrea, aki a verseny óta a Mónika show felvételén találkozott csak Dániellel.

„Nem, nem mentünk a tévéfelvétel után sehova, mert mindkettőnknek sietnie kellett – vallja be szomorkásan. – Ennek ellenére nagyon reménykedem abban, hogy a szilvesztert kettesben tölthetjük, és koccinthatunk a közös jövőnkre.”

1451. Joys
2009. dec. 30. 14:25
Azt olvasni, hogy alig találkoznak..Andi Szlovákiában, különc Benkő pedig a svábhegyi birtokán töltik napjaikat..
1450. Joys
2009. dec. 25. 14:25

Benkő „apósa” igazi esküvőt akar

2009-12-25.


Bár állítólag igaz szerelem dúl Benkő Dániel és „felesége”, Kovács Andrea között, egyelőre mégis csak a valóságshowban került sor a vegasi stílusú „esküvőre”, ahol Elvis adta össze a párt.


Kovács Andrea apja azt nyilatkozta a Borsnak, hogy ugyan jópofa volt a megrendezett esküvő (Elvis mint pap, és rock&roll táncosok), ám nem ártana már egy igazi sem.

"Ha Benkő művész úr a valóságban is szereti a lányomat, akkor vegye feleségül a valóságban is!" - adott hangot véleményének a leendő após.

Benkő Dániel és újdonsült „arája” azonban egyelőre nem terveznek esküvőt, ám a lantos nem tartja elképzelhetetlennek, hogy ha úgy alakul, a valóságban is összekösse az életét a lánnyal.


Szerintük azonban nem kell papír ahhoz, hogy szeressék egymást. A házassághoz viszont még időre volna szükségük, hogy jobban megismerhessék egymást.

Dániel nem tagadta, hogy hiányzik neki Andrea, aki jelenleg Pozsonyban él. Ám így is találkozgatnak, tartják a kapcsolatot, és az ünnepeket is kettesben töltik el..„Remélem, ezentúl sűrűbben lesz időnk egymásra. Az, hogy különböző országban élünk, csak izgalmasabbá teszi a kapcsolatunkat, a testek vonzása legyőzi a távolságot" - nyilatkozta a romantikus vőlegény.

1449. Joys
2009. dec. 22. 17:24

dec.22.


"A pucérkodó lantművész és újdonsült felesége először mutatkoztak a nagy nyilvánosság előtt. Benkő és Andrea magukat álompárnak nevezik, de úgy tűnik, hogy mégsem túl nagy az összhang köztük.


Az RTL Klub feleségkereső műsorában Benkő Dániel túl ment a határon. Ezt persze nem csak a szexuálisan túl-, és néha alulfűtött helyzetekre, hanem a lantos Pozsonyban élő választottjára, Andreára is gondolunk. A Tabu Tv interjút készíthetett Benkő Dániellel és a győztes Andreával.

- Semmi jó tulajdonságot nem tudok elmondani az Andreáról, sőt rossz tulajdonságot sem. Villant a szeme, és belém döfte a nagy kést. Andreával valahogy egymásra kattantunk, Edittel nem. Ennyi a különbség. Edittel kapcsolatban már csak annyira emlékszem, hogy tényleg volt Edit is az életünkben, de már nincs - osztotta meg a tabutv.hu-ra klikkelőkkel Benkő Dániel, aki szerint Andrea pozsonyi tartózkodása nem jelent gátat a kapcsolatukra nézve.

- Amikor a kémia működik, akkor működik. Nem vagyok féltékeny típus, mi egy álompárt alkotunk. Nem tudom elmondani, hogy Dániel milyen jó az ágyban - mesélte Benkő Dániel újdonsült felesége, aki az interjú alatt többször is kínosan hallgatott a feltett kérdések hallatán, de reméljük hamarosan belerázódik majd az interjúadásba, és megszokja a lantos mellett rá váró óriási médiaérdeklődést."

1448. Hella46
2009. dec. 22. 16:16
Nagyon szép és kedves nő Edit.Örülnék,ha sikerülne a műsora,és megtalálná az igazi férfit,meg is érdemelné,nagyon aranyos nő.Bár igaz show nélkül is találna,mert roppant jó alakja,és szép arca van.
1447. Joys (válaszként erre: 1446. - 2cb29de033)
2009. dec. 21. 13:28

Ezzel én is egyetértek!


A jövő úgyis eldönti, megtalálja-e a boldogságát Andrea, mert ehhez a hóbortos, öntörvényű és gátlástalan mentalitású lantművésznek igen sokat kell változnia.

Remélem, így lesz.


Editet pedig nem féltem, ő látványos, megrendezett show nélkül is megfelelő párra lelne.

Egy magamutogató bulvár műsor nem biztos, hogy alkalmas erre, de majd kiderül.

1446. 2cb29de033 (válaszként erre: 1445. - Per)
2009. dec. 21. 11:52

Gondoltam... ezzel csak nyugtatjátok magatokat, hogy nem Edit lett a befutó.

Mindenesetre én kívánom Andiéknak, hogy legyenek boldogok! Edit meg biztos megtalálja a nekivaló férjet a műsorában...

1445. Per (válaszként erre: 1443. - 2cb29de033)
2009. dec. 21. 11:24
Azt jelen pillanatban nem tudom megmondani.
1444. Per (válaszként erre: 1440. - Joys)
2009. dec. 21. 11:23
Úgyis lesz egy kislányuk, akinek a férje maga a Szabó bakter lesz! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
1443. 2cb29de033 (válaszként erre: 1442. - Per)
2009. dec. 21. 10:56
Mostmár, aki Editnek szurkolt, ezt írja, de ha ő nyert volna, akkor mit írnátok? :)
1442. Per (válaszként erre: 1435. - Joys)
2009. dec. 21. 10:55
Igen, Editnek egy olyan társra van szüksége, aki őt szereti és nem fog fájdalmat okozni neki.
1441. Per (válaszként erre: 1433. - Hella46)
2009. dec. 21. 10:52
Igen, Edithez sokkal jobb pasi való, aki őszintén szereti és tiszteli őt. Dániel nem hosszútávú partnernek való. Mellette Edit nem tudna szárnyalni.
1440. Joys (válaszként erre: 1436. - 5e48d37001)
2009. dec. 20. 13:55

Nem 39, hanem 33 éves. Benkő majdnem 30 évvel idősebb nála.

Andi korábbi kapcsolata is hozzá képest koros pasi volt, úgy látszik ezeket kedveli, no meg a pénzüket.

1439. simple (válaszként erre: 1438. - 8559ed0e1b)
2009. dec. 19. 17:36
Hozzá illőek. :-)))
2009. dec. 19. 17:35

Én azt olvastam hogy Andi 33 éves.


Editben viszont csalódtam.A Mónika showban olyan szánalmas volt...ennyire megalázkodni egy pasiért:(


És akkor még a "férjkereső" műsörát nem is említettem...ha a Benkő kell neki,akkor mi értelme lesz a műsornak?

Kíváncsi vagyok milyen pasik fognak jelentkezni:DD

1437. simple (válaszként erre: 1422. - 9f8e6b2378)
2009. dec. 19. 17:33
45-nek is simán elmegy...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook