Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Belgiumba költöznénk fórum

Belgiumba költöznénk (beszélgetős fórum)

1 2
2011. ápr. 25. 20:56
Nekem június végén lejár a szerződésem. A párom főnöke most intézi a végleges letelepedését. Magyar a cég, euróban kapja a fizut, 8-at óránként, de természetesen itthon minimállal van bejelentve.
2011. ápr. 25. 20:45

Albérlet szerintem nem azon múlik, hogy hol van bejelentve a Férjed! Biztosan nem egyszerű kimenni és főleg a nagyobb gyerkőcnek lesz nehéz az iskola miatt... Viszont nagyon gyorsan megtanulná a nyelvet...

Te dolgozol itthon? Párod munkahelye mennyire biztos? Kinti fizetése lesz, vagy pedig a magyar cég leveszi rendesen a pénzt?

2011. ápr. 25. 20:42
Nagyon szeretnénk menni, de félünk, a nagyfiúnak a iskola fog menni? Férjem itthoni cégnél van bejelentve, így kapunk albérletet? Sok a kérdés...
6. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1. - Fehérleander)
2011. ápr. 25. 20:28

Brugge csodálatos kisváros, észak Velencéje. Én csak túristaként jártam ott, mert azt meg kellett nézni. A csipkéi fantasztikusak!!! Nagyon szép, tiszta, kocsival nem lehet bemenni a belvárosba.

Ott más világ van, mások az emberek. A lányom csaknem 4 évig élt Belgiumban. Ott már a fiatalok is különköltöznek, rengeteg a kiadó lakás. Éghajlata is sokkal enyhébb a Golf áramlat miatt.

A tél és a nyár valahogy kiegyenlítődik. A nyár hűvösebb, a tél enyhébb.

Én is jártam ott kétszer, huzamosabb ideig, csak jó emlékem van róla. A gyerekek pedig hamar alkalmazkodnak. Sok sikert!!!!!

2011. ápr. 25. 20:27
Szerintem menjetek ki Apuka után, biztosan nagyon jó lesz minden nehézség ellenére.
4. vov
2011. ápr. 25. 20:24

Szia

A barátnőmék kint élnek, ott született két gyerkőcük.

Még 1 fizuból is elboldogultak úgy, hogy albérletben éltek.

Most vettek házat.

2011. ápr. 25. 20:15

Miért?


Hajnalban indul vissza, június közepén látjuk legközelebb, a szívem megszakad, a gyerekeim sírnak. Szerintem nem éppen irigylésre méltó most a helyzet....

2011. ápr. 25. 20:13
irigyellek
2011. ápr. 25. 20:12

Férjem február óta Belgiumban, Brugge-ben dolgozik. Szeretnénk kimenni hozzá, a gyerekek 8 és 4és fél évesek. Szeretném, ha megosztanátok ezzel kapcsolatos tapasztalataitokat. Albérlet, iskola stb.

Köszönöm

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook