Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Belemennétek szexkapcsolatba? Mit gondoltok? fórum

Belemennétek szexkapcsolatba? Mit gondoltok? (beszélgetős fórum)

1 2
8. Scherlock (válaszként erre: 5. - Sanyinak)
2022. jan. 23. 19:51

:DDD


Te vagy az?

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 23. 19:39

"nekem több kell. Persze erre az volt a válasza, hogy akkor lehet több is, ha akarom lehetek nála, vagy mehetünk bárhova…viszont nem tudom, hogy mennyire hihetek neki."


Mi kell? Ha erre az a válasza, hogy mehettek máshova is dugni elég és csak az a kérdésed, hogy ezt elhiheted-e neki, akkor igen. Higgyél neki! Meg fog dugni bárhol.

Ha attól vagy igényesebb, hogy fikázod az eddigi nőit, akkor te sem vagy sokkal a küszöb fölött.

6. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 23. 19:38
Szexet akar, bármit megígér.
5. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 23. 19:36
A pasi érdekében mondom, hogy adj neki esélyt! Legalább ő érezze jól magát egy alkalommal! 😄
4. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 23. 19:32
Olyan nagyon még nem nőtt be a fejed lágya 30 éves korodra, ha nekünk kellene megmondani, hogy dugja vagy ne.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 23. 19:30

Biztos, hogy nem.

Csak egy használati tárgy vagy a szemében.

2 hét és azért nyitnál fórumot, hogy szidjuk.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 23. 19:20

Ezeken a válaszokon fog múlni, hogy mit teszel?

Feküdj le vele, oszt tudni fogod, strigula, vagy több leszel.

2022. jan. 23. 19:10

Lassan 2 éve ismerem az illető férfit. Volt, hogy találkoztam vele, de valahogy számomra nagyon idegen volt az, hogy ő első találkozás alkalmával csókolgatott, ölelgetett. Nem mondom, hogy nem esett jól, de számomra túl gyors volt, az ő véleménye pedig az volt, hogy nincs ideje játékokra…

Azóta sokszor felbukkan az életemben, lassan 4 alkalommal kikosaraztam, de néha még mindig keres. Mondtam neki, hogy nem vagyok se prűd, se ilyesmi, de nekem nem elég már 30 évesen egy szexkapcsolat, nekem több kell. Persze erre az volt a válasza, hogy akkor lehet több is, ha akarom lehetek nála, vagy mehetünk bárhova…viszont nem tudom, hogy mennyire hihetek neki. Rengeteg nője volt, mondjuk az elejen megmondta nekem, hogy ő szereti a pi.at… nyilvan, mert melyik ferfi nem… viszont ismertem azokat a nőket. 90% uk tényleg olyan nő volt, aki férfiak után szaladt, akit csak szexre használtak. De én nem vagyok ilyen…

Ti adnatok eselyt egy ilyen kapcsolatnak?

Mik a tapasztalataitok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook