Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Belehalok a bánatba fórum

Belehalok a bánatba (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. ittmost (válaszként erre: 1. - 7e2ad775d0)
2013. márc. 27. 16:48

Te eddig boldoggá tudtál tenni 2 nőt,ha levonjuk az esetleg kritikus időszakot,akkor az elsőt 4 évig,a másodikat 3 évig.

Ez nem lehetett véletlen.Sikerülni fog legközelebb is,egy következő nővel.

Hány éves vagy?én ismerek embereket,akik 30évesen szüzek voltak..vagy 40 évesen(pár éve) azzal nővel élnek,akivel először szexeltek..Ne hidd azt,hogy te egy kivételesen peches valaki vagy.Ezek simán átlagos dolgok,amik veled történek,tehát ki lehet belőle jönni.

Nem tud az exed másik szobába költözni,valakivel cserélni?

8. 204b0f6e6a (válaszként erre: 1. - 7e2ad775d0)
2013. márc. 27. 16:46
Figyú! Te férfi vagy!Csak ez járjon az eszedbe meg az,hogy eljön aki majd tényleg a társad lesz egy életre.Mindig fel kell állni,mindig!.Akármilyen nehéz is.Bár gondolom amilyen helyzetben vagy most úgy érzed lehetetlen.De sikerülni fog,csak ne engedj teret a bánatodnak,csak egy kis ideig.
2013. márc. 27. 15:53
Mit kellene megbocsátania?
6. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - 7e2ad775d0)
2013. márc. 27. 15:43
Egy kérdés: az édesanyád elhagyott téged?
5. 7e2ad775d0 (válaszként erre: 4. - Macsek.)
2013. márc. 27. 15:29
Nem tudom mert ma is megcsókolt, kérdeztem miért tetted erre ő nem tudom, de ezt nem szabad!
4. Macsek. (válaszként erre: 3. - 7e2ad775d0)
2013. márc. 27. 15:28
Most akkor azért akar elhagyni, mert nem szeret, vagy pedig azért, hogy a szüleit támogassa?
3. 7e2ad775d0 (válaszként erre: 2. - Zsanci79)
2013. márc. 27. 15:23
A szülei szeretnék ha támogatnák, de ezt nem tudjuk minden hónapban megtenni és azt szeretnék, hogy hazamenjen. Ma megkérdeztem őszintén mond meg mi a baj miért akarsz elmenni miért nem bocsátasz meg. Erre mondta ő, hogy mert a szüleim azt szeretnék, hogy hazamenjek és nem akarom őket egyedül hagyni.
2013. márc. 27. 15:20

Ezt nem értem:

"Ma kérdeztem tőle miért nem bocsátasz meg jött a válasz, mert a szüleim nem engedik..."


Miért kéne megbocsájtania neked, mikor azt írtad, hogy ő hagyott ott, mert nem szeret. És mi köze van ehhez a szüleinek?

Nem értem.

A szerelmi csalódás fáj. Nagyon. Közhely, de az idő sok mindent megold. Nekem elhiheted. Fel a fejjel!

2013. márc. 27. 15:14

A történetem ott kezdődik, hogy fiatalon nevelő otthonba kerültem. Édesapám sokat ívott édesanyámat csak a jó Isten tudja, hogy merre van. Édesapámat később elvesztettem az élők közül.Volt, aki elzüllött, volt, aki azóta már börtönbe van, de én nem adtam fel. Én hinni akartam valamiben és hittem is. Az egyik nevelőmtől kaptam egy kis rádiót karácsonyra AMELY BOLDOGGÁ TET. Majd ahogy egyre jobban felnőttem kitanultam a szakmám és elkezdtem dolgozni egy cégnél. Később a nyári gyakorlatom töltöttem egy multi cégnél ahol megismerkedtem az első feleségemmel… Nagyon jól megvoltunk egy év udvarlás után el is vettem feleségül öt évig boldogságban éltünk míg nem történt meg a váratlan fordulat… Éjszakás műszakból hazamentem elég fáradtam voltam lefeküdtem pihenni. Majd délután mikor felkeltem a következő levél volt egy asztalon: Szia elmentem szalonnát sütni a barátnőkhöz, majd jövök… Hát nem így volt este 10 óra és még sehol senki próbáltam hívni telefonon, de ki volt kapcsolva reggel hazajött és akkor már csak azt közölte velem, hogy más pasija van már régóta és vele szeretne élni. Ezt követően már csak a bíróságon találkoztunk a váláson. Nagyon magam alatt voltam hónapokon keresztül míg jött egy lány aki a mostani párom volt. Megismerkedtünk eljegyeztem őt 4 évig nagyon szépen éltünk tegnap estig! Tegnap este miután hazajöttem a munkából azt mondta nekem mondani szeretnék neked valamit, de nem fogsz neki örülni… Jött a válasz hazaköltözöm a szüleimhez vidékre, mert már nem szeretlek. A nő akit imádtam aki tiszteltem az én nyuszikám mindig csak úgy hívtam, adott egy újabb fájdalmat nekem a sors. A négy éves álom a négy éves szerelem egyik percről a másikra véget szakadt… Azt éreztem akkor mintha valaki kést döfne a szívembe és megforgatja benne. Akibe hittem akire számítottam egyszer csak térdre kényszerít. Az érzése amit érzek le nem írható el nem mondható. Csak ő volt nekem ő volt a barátom ő volt a társam ő volt a családom és egyszer csak meghal miden. Egész éjjel csak sírtam és azon gondolkoztam mit hibáztam mit vétettem a sorsnak, hogy ezt kapom?? Van úgy, hogy az ember az ember megbotlik és térdre esik, de ha sokszor térdre esik már nem biztos, hogy képes lesz talpra állni újra. Vagy úgy, hogy az ember elfárad… Van úgy, hogy megtör… De most mindennek vége lett az, hogyan tovább ne kérdezzétek nem tudom egész nap egész éjjel csak a választ keresem mi lesz most velem… Marad a magány marad a csend … Nem tudom mi lesz és hogyan tovább? Nem tudom egy dolgot tudok, hogy nagyon félek. Nincs akinek erről beszéljek nincs akinek ezeket elmondjam nincs az, hogy anyu apu figyelj már van valami ami nagyon bánt. Nem tudom ezt megtenni, mert nincs. vagy nincs igaz barát akihez fordulni tudnék… Saját magamnak kell elgyőznöm és magamra számíthatok csak ez a legrosszabb az egészbe nincs aki segítene a bánatba… Egy dolgot tudok minden nap reménykedve alszom el, hogy jobb lesz a holnapom.

Ma kérdeztem tőle miért nem bocsátasz meg jött a válasz, mert a szüleim nem engedik... A történethez hozzá tartozik az is, hogy egy szállón élünk melyet a cég fízet és ketten voltunk egy szobába. Ő még egy hónapig itt van velem, mert van felmondási idő, de ha eljö az Április 25-e és felszáll a vonatra abba belehalok :( Engem beraknak egy szobába ahol 2-3 idegen emberrel leszek bele se merek gondolni mit fogok érezni. Hazamegyek a munkából és lefekszek pihenni csak őt fogom látni csak ő kell nekem. Bárhova megyek Budapesten mindenről csak ő jut az eszembe. Nem tudom mi lesz a vége, de nagyo félek. Ne haragudjatok, hogy ide írtam, de nincs akinek kiöntsem a szívem ezért írtam le.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook