Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Békásmegyeri Kelta utcai bölcsivel kapcsolatba kinek milyen tapasztalata van? Szeptemberben kezdünk ott. fórum

Békásmegyeri Kelta utcai bölcsivel kapcsolatba kinek milyen tapasztalata van? Szeptemberben kezdünk ott. (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 9. 10:55
Köszi, ez bíztatóan hangzik :-) Egyik gondozóval találkoztam, beszélgettem, ő annyira nem volt szimpi, persze nem is nekem kell, hogy az legyen, hanem a gyereknek. Alig lehetett kiszedni belőle, hogy pl. mit kell bevinni a gyereknek, egyáltalán mi a csoport jele (a gyerek jeléről nem is beszélve) stb. Szóval kicsit elbizonytalanodtam, hogy biztosan jó lesz-e.
2010. aug. 9. 10:40
szia!én a kelta ovi mellett lakom,mi oda jártunk bölcsibe és oviba is.a bölcsi szerintem jó,bár nyilván szerintem dadafüggő,hogy neki tettszeni fog-e,vagy nem.nekünk bevált,az ovi meg szuper.sok helyen dícsérik.az én lányom is imádta.szóval szerintem nem lesz gond a bölivel,nincs rá panasz,pedig itt sokan odaviszik,de senki sem panaszkodott még:)sok sikert!
2010. aug. 9. 10:05
A kisfiam márciusban volt két éves, most megyünk bölcsibe egy évre. Fura, hogy egyből mondták, hogy van hely, hiszen máshol is próbálkoztunk, de helyhiány miatt sehova nem vették fel. A múlt héten néztük meg a csoportot is. Az udvaron a sok játék a fiamnak nagyon tetszett, alig lehetett elrángatni :-)
2010. aug. 9. 09:30
Nekem ugyan a kelta-oviba jár a lányom, de sok csoporttársa van, aki előtte bölcsis volt, szerették nagyon... az ovi is szuper, a kislányom már alig várja, hogy vége legyen a nyári szünetnek, ez azért ritkaság:-)
2010. aug. 9. 09:13
Békásmegyeri Kelta utcai bölcsivel kapcsolatba kinek milyen tapasztalata van? Szeptemberben kezdünk ott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook