Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Becsípődött a derekam, iszonyatosan fáj és mivel szoptatok, nem vehetek be semmit, nem kenhetem! Mivel tudok javítani az állapotomon? fórum

Becsípődött a derekam, iszonyatosan fáj és mivel szoptatok, nem vehetek be semmit, nem kenhetem! Mivel tudok javítani az állapotomon? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 12. 09:26

Nekem ilyenkor csakis az izomstimuláló segít.

Akkora a készülék mint egy távirányító, van két tappancsa, amivel közrefogod a becsípődött reészt.

10 perc után kikapcsol, akkor újraindítod.

Én beteszem a zsebembe és egész nap rajtam van, max. 1-2 nap alatt remekül kilazítja a becsípődést.

2013. nov. 8. 22:11
Mára picit javult már a helyzet, sőt, voltak pillanatok, amikor egész jól éreztem magam! :) És igazatok volt, minél többet mozogtam, annál jobb volt, ha megpihent, alig bírtam újra lábra állni! Pedig azt gondoltam a pihenés segít majd...
2013. nov. 7. 21:25
Bár nem szoptatás,hanem terhesség alatt volt hasonló problémám (költözködésnél nehéznek bizonyúlt a szekrény),és a háziorvosom rábólintott a jégzselére,miután átolvasta,mit tartalmaz. Nekem nagyon bevált.
2013. nov. 7. 21:01
Szia! Nekünk a denevérpadod javasolta az orvos. De simán helyettesíthető mással, a lényege, hogy nyújtsd magad. A párom simán "lógott" csak egy rúdon, desegített neki.
2013. nov. 7. 18:36
Képzeljétek a doki azt mondta, hogy Flektorral nyugodtan kenjem, a fő, hogy meggyógyuljon. Ugyanis a krémből nincs kimutatható hatása, ami a tejbe átjutna! Gyógyszert azt ő sem javasolt semmit! Most várom a csodát, remélem hatni fog a krém gyorsan...
2013. nov. 7. 15:59
Köszönöm a sok jó tanácsot és kedves szavakat! :) :) Már fekszem is le a földre és nyújtok! :)
2013. nov. 7. 15:58
Sok tiszta víz, nyers zöldség, hús, napi max 100 g szénhidrát, 3 napig semmi tej, semmi gabona. Tiszta paleo. Elmúlik.
19. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 14. - Ficánka5)
2013. nov. 7. 15:56
bizony... a gerincmutotteknek is deszkat tesznek az agyaba... eloszor furcsa, de meg lehet szokni;
2013. nov. 7. 15:55
Ahogy már említették gerinc nyújtás. Hanyatt, és/vagy hadon is. Jól kinyújtod, megpihensz, majd ismételgetés. Négykézlábban a nyújtások után lassan cica domborítás, és nagyon lassan vissza. A hát ne legyen utána homorú, pocak ne essen be. Majd ismét nyújtás. Utána szorító őv. Jobbulást!
17. gabika79 (válaszként erre: 14. - Ficánka5)
2013. nov. 7. 15:50
Húú, jól hangzik! Bár most bármire képes lennék, csak javuljon a helyzet! :)
16. gabika79 (válaszként erre: 13. - Csigusz2013)
2013. nov. 7. 15:46
Köszi! Most elővettem a szülés utáni hasszorító övemet, felraktam és picit jobban tudok mozogni, megtartja az egész derekam! Van derékmelegítőm, még pocakosan használtam folyamatosan, na majd akkor előkeresem őket! :)
2013. nov. 7. 15:46
masszőr, csontkovács.
2013. nov. 7. 15:45

Lefekszel a padlóra(semmi puhaság!) hanyatt fekvésben és a mennyire bírod nyújtod magad. Nem lesz egy leányálom, de lassan megenyhül. Ehhez még a napi mozgáshoz nagyon jó lenne a már más által is javasolt Kosmodisk. A kettő együtt nagy segítség.


Engem a szomszéd bácsi győzött meg anno, amikor szenvedtem. Ilyenkor ő berakott az ágyába egy ajtót és azon aludt. Ez nem vicc!!

2013. nov. 7. 15:43

Próbáld meg melegen tartani a becsípődött területet. Én javasolnék rheuma krémet rá, nekem nagyon bevált, bár nem tudom,hogy szoptatás idején használható-e? Levendula-rozmaring-eukaliptusz van a legtöbben. Én most olyat használok, amiben erőspaprika kivonat is van, és fantasztikus. Este fürdés után bekenem, és másnap fürdésig melegen tartja a területet, nekem nagyon bevállt.

Nincs derékmelegítőd, lehet kapni már divatosakat is. Szerintem szerezz be párat és amíg ez a hideg idő tart, mindig legyen rajtad. Nekem sokat segít.

Jobbulást kívánok!

12. gabika79 (válaszként erre: 11. - Loch ness)
2013. nov. 7. 15:43
Az aszpirin az egyetlen, ami bevehető lázkor, fájdalomra, de ebben a helyzetben az annyi, mint halottnak a puszi...
2013. nov. 7. 15:37
Nekem azt mondták, a becsípődés "gyógyszere", ha mozogsz, de éppen ezt nem nagyon tudja az ember, ha fáj. Ezért szoktak fájdalomcsillapítót javasolni, akkor jobban tud mozogni az ember. Nincs valami olyan, amit szoptatás közben is lehet szedni? Szerintem is kérdezd meg a dokit!
10. Babeck
2013. nov. 7. 15:36

Kozmodiszk. Én is azt hittem, hogy nagy átverés, de állati jó!


Esetleg a lóbalzsamot is kipróbálhatod, vagy csontkovács, ha nem félsz :)

2013. nov. 7. 15:32
Esetleg szerintetek az infralámpa? Vagy erre nem használható?
8. gabika79 (válaszként erre: 4. - Lesteria)
2013. nov. 7. 15:32
Ezt meg is kérdezem a dokitól, mert jól hangzik! :)
7. gabika79 (válaszként erre: 6. - Pzm3)
2013. nov. 7. 15:31
Igen, pont ezen gondolkodom, ma épp este fog rendelni! Reggel ahogy ki akartam emelni a kisfiamat a kiságyból, úgy maradtam! Hát, azóta, ha lehet, csak még rosszabb lett, úgy mászkálok a lakásban, mint egy mamóka :)
6. pzm3 (válaszként erre: 1. - Gabika79)
2013. nov. 7. 15:28
Esetleg hívd fel a háziorvosod,hogy nem e tud valamit amit mégis csak bevehetsz.
2013. nov. 7. 15:28
fekves, agynyugalom :)
2013. nov. 7. 15:27
Nekem ilyenkor a magnézium segít. Vagy egyél magnéziumban gazdag ételeket, vagy vegyél tablettát/pezsgőtablettát. Kérd ki a patikus véleményét a szoptatás miatt, de én nem hinném, hogy nem használhatnád... Nekem is volt nagyon komoly becsípődésem, és kb. egy nap alatt helyrejött, úgy, hogy folyamatosan szedtem.
2013. nov. 7. 15:26
termoöv?
2. pzm3
2013. nov. 7. 15:25
Voltam így én is....Semmivel.Amennyit tudsz pihenj.
2013. nov. 7. 15:24
Becsípődött a derekam, iszonyatosan fáj, és mivel szoptatok, nem vehetek be semmi, nem kenhetem! Mivel tudok javítani az állapotomon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook