Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátokkal vagy nélkülük? fórum

Barátokkal vagy nélkülük? (beszélgetős fórum)


72. bec1f7f165 (válaszként erre: 70. - 8c684c8bdd)
2009. nov. 16. 11:26
Ismerős, én is kis városban élek. De egy jó ideje kimaradok a "közösségi életből". Ha meg valaki nagy lázasan mesél valami pletyát, azt mindig kétkedve fogadom. Én is hallottam vissza magamról, közeli ismerősről olyan cifrákat, hogy már csak a szereplők meg a helyszín volt valós. Az a vicces, mikor valaki bizonygatja, hogy de az ő ismerősének az ismerőse ott volt, és így történt. Persze azzzal nem számol, hogy a hallgató meg személyesen volt ott, és épp hülyét csinál magából :)
2009. nov. 16. 00:28
Nekem nincsenek barátaim...sokszor rossz,vagyis mindig.jó éjt
2009. nov. 15. 21:52
Muszály még egy gondolatot leírnom. Má nagyon belefáradtam ezekbe a szituációkba. Ebbe az utcában nincs egy valamire való ember. Itt szinte senkivel nem lehet beszélni, mert rögtön tudja a fél város, persze kiszinezve, valóságtól nagyon messze. Így persze barátot is nehéz taláni, de azt hiszem már nem kerem. Legszivesebben elmennék innen lakni. Persze ez nem olyan egyszerű. Nagyon nem érzem itt jól magam. Nem vesztem össze senkivel, pont ez a bosszantó.
69. 8c684c8bdd (válaszként erre: 68. - Zsuzsip65)
2009. nov. 15. 20:39
Tényleg nehéz volt, forrt bennem a düh. Legszivesebben lepofoztam volna. De ehez képest nagyon higgattan és halkan beszéltem. Ez biztos, hogy jobban meglepte, mert nem igazán tudott szólni semmit. Amúgy egy nagyon nagyszájú nöszemély. Mire elkezdett volna magyarászkodni ott is hagytam.
68. zsuzsip65 (válaszként erre: 66. - 8c684c8bdd)
2009. nov. 15. 19:16
biztos nem volt könnyü de gratulálok,hogy megtuttad tenni:)sŐ mit szolt?
2009. nov. 15. 16:53
Ez teljesen érhető!:(
66. 8c684c8bdd (válaszként erre: 65. - Bec1f7f165)
2009. nov. 14. 19:49
Nem kell feltételezzek semmit. Egy újabb lerázás, mert mégsem jön, mert, hogy a nagyobbik fia is ott lessz hétvégén. Volt, hogy elhozta magával. Na erről ennyit.A tartozós "volt barátnő" pedig már a múlté.Összeszedettem vele az összes nála lévő cuccomat és megmondtam neki, hogy kifizetem a tartozását, de soha többé nem akarom látni.Ez mondjuk nehezem kivitelező, mert szembe szomszédok vagyunk. A lista mostantól elkezdödőtt.
65. bec1f7f165 (válaszként erre: 64. - 8c684c8bdd)
2009. nov. 13. 22:50
Remélem, nem. De én feketelistát indítottam, meg tel.számot is töröltem.
2009. nov. 13. 21:00
Most egy másik barátnőm jelentkezett. Ő most szült, még nincs egy hónapja. Telefonon néha beszéltünk, de most azt mondta, hogy hétvégén eljönne a kicsivel. A baba látogatást a jövő hétre terveztem. Végre valaki nyit felém. Eddig mindig én tettem, de legtöbbször lelettem rázva. Majd meglátjuk, hogy mi lessz belőle. De az is lehet, hogy kell valami neki. Akárhányszor hívtam mindig kellett valamit segíteni. Lehet, hogy csak rosszat feltételezek?
63. bumburka (válaszként erre: 62. - 8c684c8bdd)
2009. nov. 12. 22:39
Szintén..:):):):-)
62. 8c684c8bdd (válaszként erre: 60. - Bumburka)
2009. nov. 12. 10:13
Nekem sincs barátnőm, sem havarnőm, jelen pillanatban. Akiket eddig annak hittem, most hol- vannak, de legtöbbször nincsennek. Marad a férjem, vele akár a nöi dolgokat is meglehet beszélni, csak legyen olyan hangulatban.
2009. nov. 12. 05:32
nekem is ilyen a párom,mindent megbeszélünk,de ha jön a barátnöm egy idö után "ez most nöi szakasz"jelszoval kitesszük a szürét a szobábol....mert ugye vannak csak nöi témák!!!:)
60. bumburka (válaszként erre: 59. - 8c684c8bdd)
2009. nov. 11. 23:29
Jó neked,mert nekem nincs BARÁTNŐm,csak amolyan"havernőim"vannak::(:(
59. 8c684c8bdd (válaszként erre: 57. - Bumburka)
2009. nov. 11. 20:45
Egyáltalán nem az. Én is mindent megtudok beszélni a férjemmel. De ami neki unalmasabb téma az egy barátnővel jobban kibeszélhető.
58. 8c684c8bdd (válaszként erre: 56. - Barbi0508)
2009. nov. 11. 20:43
Nos a homeogolyónak nincs mellékhatása és nem lehet túladagolni. Ha pedig nem használ, keresek másikat.
2009. nov. 11. 01:07
Lehet,hogy elcsépelt és hihetetlen,de nekem a férjem a legjobb barátom!!
2009. nov. 10. 22:01

Nincs olyan gyógyszer vagy injekció, aminek ne lennének mellékhatásai! Ennyi erővel akkor semmilyen gyógyszert nem szedhetnénk.

Persze mindenki maga dönti el! Kötelezni azért nem kellene rá senkit!

2009. nov. 10. 19:59
Végül is nem vette fel az oltás. 30-ból 8-annem kérték, a következményt még nem tudjuk, mert még nem ért vissza a fönőke a műszakvégéig.Remélem, hogy ennyi embertől nem fog megvállni hirtelen. Remélem a legjobbakat. Én még a gyerek kötelező oltásaitól is tartok, eddig mondjuk lázon kivűl nem volt semmi baja. Amennyire lehet inkább megelőzésre összpontosítok. Én hiszek a homeo golyókban. Eddig mindenképpen bevált, mind a hármonknak.
54. bec1f7f165 (válaszként erre: 53. - Zsuzsip65)
2009. nov. 10. 19:03

A cukorbajnak ehhez semmi köze, kopp kopp! És egy ilyen minta nem teszt, hopp hopp!


Olvasd el a betegtájékoztatót! A gyártó maga ír súlyabb tümeteket, amik pl 1000:1 arányban előfordulnak. Most gondolj bele, hogy pl. fogamzásgátló tabletta vagy spirál mellett hányan lehetnek terhesek!

53. zsuzsip65 (válaszként erre: 52. - Bec1f7f165)
2009. nov. 10. 18:55
a párom cukros ő mind a kétfélét megkapta,eddig semmi mellékhatás nincs.kopp kopp!!!
52. bec1f7f165 (válaszként erre: 43. - 8c684c8bdd)
2009. nov. 10. 17:18

Ilyet nem lehet szerintem kötelezővé tenni, hiszen ha bármilyen mellékhatás fellép, ami tartós vagy esetleg visszafordíthatatlan egészség károsodáshoz vezet, akkor a cég nem vállal felelőséget.

Csak az a baj, hogy ilyen jogcímen elvileg nem lehet valakit kirúgni, de gyakorlatilag más indokkal igen.

Nyugtasd magad azzal, hogy kicsi az esélye, hogy ártalmas lenne.

51. Barbi0508 (válaszként erre: 43. - 8c684c8bdd)
2009. nov. 10. 17:12

Azt nem tudom, hogy lehet-e ilyet, hogy kötelezővé teszik, de ezzel csak a dolgozókat akarják védeni! Apukám cégénél is mindenki megkapta ingyen, de ott lehetett választani, hogy kéri-e! Ő kérte, de nincsen semmi baja Tőle! Én is megkaptam 2 hete!

Szerintem ártani nem árt!

A nyáron volt H1N1es fertőzés egy vállalatnál, 7 embert volt érintett ott, külföldről hozták be a vezetők! Akkor még nem volt oltás, de úgy tudom, hogy ott is beoltottak most mindenkit hasonló feltételekkel, mint a férjedéknél!

2009. nov. 10. 13:31
Igaz a mondás "bajban ismerni meg a másikat". Nem gondolom, hogy egy barátnak az a feledata, hogy segítsen, legyen ott azzok, ha szükség van egy kis érzelmi támogatásra egy kis beszélgetésre. De úgy látom, hogy ebben az anyagias világban csak a pézről szól minden. Ha így nemtudsz segíteni, akkor nem is vagy barát. Ez borzasztó!! Most már nem keresek barátokat, ha lesz jó, ha nem akkor úgy is jó.
49. Chrissy28 (válaszként erre: 47. - Zsuzsip65)
2009. nov. 10. 13:24

Rendkivuli figyelmetlenseg tole, meg akkoris, ha esetleg nem dolgozta meg fel a ferje elveszteset.

Ez egyebkent is annyira durva!!!!

Amikor az ember elveszit valakit, az egyik legnagyobb butasag amit az emberek mondhatnak 'mar ugy is oreg volt'.

48. bec1f7f165 (válaszként erre: 42. - Barbi0508)
2009. nov. 10. 12:18
Nekem durván 100ezerrel lógott vki, amiről már letettem. És a kedves barátai, akik vele együtt diákok, és nem dolgoznak, nekem estek, hogy mit anyagiaskodok, mert meg mertem említeni. Persze könnyen ugat, akinek egyetemistaként autót tolnak a segge alá...
47. zsuzsip65 (válaszként erre: 46. - Chrissy28)
2009. nov. 10. 11:37
sajnos igazad van az ilyen emberek ölik ki a segitö szándékot.nagyon közeli történet a nyáron tragikus balesetben meghalt a párom barátja én a feleségénél dolgoztam evek ota ott voltunk végig mellettük,most meghalt anyosom a páromnak azt se mondta fogd meg a bokám,engem meg leb....,hogy mit vagyok ugy oda már öreg volt!
46. Chrissy28 (válaszként erre: 37. - 8c684c8bdd)
2009. nov. 10. 10:49

gigigaby, sajnos sok ember nem tud halas lenni.

En is mindig segitettem a baratnoimet, ott voltam amikor szukseguk volt ram, es amikor elvaltam senki nem keresett.

Az egyik baratnom akinek szinten mindent megtettem egy ido utan pedig mar elvarta, hogy ugorjak, akarmi is volt velem soha nem kerdezte meg hogy velem mi van.

Az ember tulajdonkeppen nem varja el, hogy valamit visszakapjon, de hogy levegonek nezzek, atlepjenek rajta, es cserbehagyjak azt sem.

Sajnalom, hogy egy ilyen hosszu baratsag igy kellett, hogy tonkremenjen nalad. De ugy gondolom, hogy te inkabb barat voltal szamara, mint o neked. Fel a fejjel, itt nagyon sok rendes, kedves embert talalsz, de remelem hamarosan a kozvetlen kornyezetedben is talalsz majd valakit akivel ketoldalu lesz a baratsag.

En a csaladomban talaltam meg a baratsagot, edesanyam es a noverem a legjobb baratnoim.

45. 8c684c8bdd (válaszként erre: 44. - Zsuzsip65)
2009. nov. 10. 10:13
Raklap gyártó Kft-nél. Nem túl sokan vannak kb. 30-an. Immun erősítőt szedünk mind a hárma. Tavaly is volt járvány, igaz másfajta, de azt is kivédtük. Akkor vártam a kislányomat, semmi bajunk nem volt.
2009. nov. 10. 09:58
hol dolgozik a párod? én ma reggel küldtem vissza az iskolába a papirt,hogy nem kérjük,most meg lelkiismeret furdalásom van ,hogy jól döntöttem e ?
43. 8c684c8bdd (válaszként erre: 42. - Barbi0508)
2009. nov. 10. 09:51
Sokszor eljátszottam, már, hogy odamantam a házhoz, de mindig talált valami figogás, most mért nem tudja ideadni. Már nagyon belefáradtam. Neki semmi nem ciki. Ha mond valami, a másik percben a szemembe modja, hogy nem mondott ilyet. A mi "barátságunk" ilyan seveled-senélküled. De most már nagyon szeretném, hogy vége legyen. Más téma. A férjem munkahelyén kötelezővé tették az influenza oltást. Azt mondták aki nem veszi fel, az máris mehet. Nagyon ellene van, de nem tudja mit csináljon. Lehet ilyet, hogy kötelező?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook