Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » {Mennyire vagy őszinte?}Pároddal, barátokkal stb. fórum

{Mennyire vagy őszinte?}Pároddal, barátokkal stb. (beszélgetős fórum)


28. ina87
2014. máj. 10. 17:32
meg szoktam mondani ám probálok nem krtizálni és valahogy szépen fogalmazni ugy h ne bántsak meg senkit!
2014. máj. 10. 07:49
teljes egeszeben oszinte vagyok,minek hazudni?elobb-utobb ugyis kiderul az igazsag!.
2014. márc. 20. 20:10
teljes mértékben. csak az a baj, hogy velem nemszoktak.
2014. jan. 29. 19:00

Én őszinte vagyok a párommal, amit lehet, megbeszélünk, de persze, vannak olyan dolgok, amiket még neki se mondtam el.

De még a múltamat is tudja.

24. ina87
2014. jan. 11. 18:14
Páromal öszinte vagyok,de vannak dolgok amikhez barátoknak nincsközük,de alapjába véve öszinte ember vagyok!
23. 88e297a0b8 (válaszként erre: 19. - Castellina)
2009. jún. 8. 20:44
Hogy milyen igazad van!
2009. jún. 8. 11:34
Alapjáraton őszinte vagyok mindenkivel!
21. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 20. - Castellina)
2009. jún. 8. 11:32
óriási igazságot mondtál..nem mindegy kitől milyen formában tudod meg!
2009. jún. 8. 11:21
Szerintem nem az őszinteséggel van baj. Hanem a közlésmóddal. Az igazságot szeretetben kell megmondani.
19. Castellina (válaszként erre: 12. - 88e297a0b8)
2009. jún. 8. 11:15

Van közöttünk hasonlóság. Én egy tipikus problémamegoldó vagyok. átlátok, meglátok dolgokat, feldolgozom és kidobok egy eredményt, ami a szerintem totális megoldás. Ez rendben is lenne, de jóindulatból és segítőszándékkal sokszor azoknak is elmondom, akik nem kérik a véleményem:)

Így ebből sokszor az jön le, hogy én kioktatok másokat. Most már igyekszem lakatot tenni a számra és megkérdezés hiányában hallgatni. Sokszor inkább azt mondom: Figyelj, a te dolgod, azt csinálsz amit akarsz, a te felelősséged.

De akkor meg nem kötelességem hallgatni a panaszok áradatát, nemde?

18. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 16. - Ágica2188)
2009. jún. 8. 11:05
erre nem is gondoltam..amúgy tuti lebuknék, ha lódítanék, mivel nem, szoktam hazudni, így nem is menne, hamar lebuknék..
17. reni79
2009. jún. 8. 10:48
megpróbálok minnél őszintébb lenni
16. Ágica2188 (válaszként erre: 15. - 2d9e3eac28)
2009. jún. 8. 10:47
Szerencsére, mi ezzel megtaláltuk egymást (zsák a foltját?:)ez ránk nagyon igaz)!! Ő is ugyan úgy gyűlöli ha valaki nem őszinte mint én és köztünk abbál nincs sértődés ha elmondjuk egymásnak a véleményünket, persze legtöbbször egy a véleményünk, de ha nem sincs baj, nem vagyunk egyformák ezt be kell látni, de meghagyjuk egymásnak azt a teret amihez az egészséges emberi élethez szükség van! Ne aggódj, a párod be fogja látni hogy fontos az őszinteség, de ha mégsem talán érdemes lenne kipróbálnod azt hogy ő hogy viseli ha te nem vagy őszinte hozzá! Hatásos lehet, szándékosan lebukni valami kisebb füllentéssel, talán belátná hogy milyen rossz érzés ha átveri az embert akiben megbízik!! Fel a fejjel!! :):):)
15. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 14. - Ágica2188)
2009. jún. 8. 07:04

nálunk ez a baj, hogy a párom nem az őszinteség mintapéldánya, pont ebből volt most összezörrenés köztünk..elég nagy..de talán rájön, hogy nekem annál, hogy őszinte legyen velem nincs fontosabb dolog..

majd kiderül...bízom benne

14. Ágica2188 (válaszként erre: 13. - 2d9e3eac28)
2009. jún. 7. 20:44
Örülök hogy nem csak én vagyok ilyen! Ez persze nem azt jelenti hogy a páromat leosztom és beültetem a sarokba :)! Ő is pont ilyen, mint én! Úgyhogy mi 10000%ig őszinték vagyunk egymással!! Szerencsére majdhogynem mindenben egy a véleményünk, persze van hogy nem, de már ezt a helyzetet is megtanultuk kezelni, úgyhogy nem esünk egymásnak!
13. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 3. - Ágica2188)
2009. jún. 7. 15:33
én is dettó tök ilye vagyok..ebben vannak rossz és jó dolgok is..engem ha utál valaki, az azért van mmert őszinte voltam vele..gyűlölöm a hazug embereket!!
12. 88e297a0b8 (válaszként erre: 8. - Spinneli)
2009. jún. 6. 21:39

Ez a srác a beteg hugával élt, majdhogynem nyomorban, egy nagy kertes házban, amit nem tudtak fenntartani.

Én ezt így megmondtam neki, hogy ha felelősebbek lennének, egy lakásba költöznének, amit fenn tudnak tartani, és jutna gyógyszer a testvérének.

Ebből annyit szűrt le, aminek hangot is adott, hogy én szívtelen vagyok, hogy minősítem az életmódjukat (nem volt fűtés és burkolat a fürdőszobában), és öntelt, és lenézem őket.

Ez az én nagy hibám, hogy megmondom másoknak, hogy kellene tenniük, hogy jobb legyen. Nem kellene, van aki úgy szeret lenni, ahogy.

2009. jún. 6. 17:51
Túlságosan is (sajnos).
10. 3388f1d995 (válaszként erre: 9. - E87e4cce43)
2009. jún. 6. 17:27
Az a baj, hogy ha őszinték vagyunk az sokaknak nem tetszik személyes sértésnek veszik Nem vagyunk hozzá szokva az őszinte tiszta beszédnek{életnek}.Mindig valami fél e szerepet játszanak akik{hát én ilyen vagyok és kész emberek}Ők aki mindenen hamar meg sértődnek {mondván Őket nem érti meg senki}
9. e87e4cce43 (válaszként erre: 8. - Spinneli)
2009. jún. 6. 16:58

Régen hallottam már ennél jobb kérdést!

Nekem néha úgy tűnik, hogy az "igazság" nem más, mint az embereknek a saját, személyes ego-juknak a dédelgetése. Mostanában mindenki azzal takarózik, hogy: "hát igen és ilyen vagyok és kész" Ezzel magyaráznak meg mindent. Ez sok esetben puszta öntömjénezés.

8. spinneli (válaszként erre: 7. - 88e297a0b8)
2009. jún. 6. 10:34
Azon gondolkozom, hogy igazság alatt legtöbbször mit értenek emberek?
2009. jún. 6. 10:31

Én őszinte vagyok, ezért rengetegen megútáltak. Pedig én csak az igazat mondtam, amivel sokan nem szeretnek szembesülni.

Az egyik volt barátom, ezen úgy vérig sértődött, hogy a hátam mögött leku*vázott. Hát ilyen a világ.

Ha őszinte vagy, viseld a következményeket.

2009. jún. 6. 10:04
Őszinte vagyok, ugyanakkor úgy gondolom az életem bizonyos részeihez egyedül nekem van közöm.
2009. jún. 6. 09:59
Én is olyan vagyok, mint Ágica2188, ami a szívemen, az a számon. Olyan őszinte vagyok, hogy néha még meg is bántok ezzel másokat, mert nem jó mindig kimondani amit gondolunk. Vagy legalábbis tupírozni kell. Csak olyan dolgokat nem mondok el a páromnak, ami őt úgysem érdekli, vagy nem érti meg. De egyébként nem titkolózom, mert nem is tudok.
2009. jún. 6. 09:11
Teljesen őszinte vagyok vele, de vannak olyan női dolgok, amikről nem beszélek neki. Nem azért, mert titok, csupán tudom, hogy őt sem érdekelné.
2009. jún. 6. 08:56

Az én szám sajnos a természetemnél fogva nagy és lakatot sem tudok rá tenni(néha jó lenne) a szívem pedig "szeszélyes", ezért elég veszélyes tudok lenni! Én egy igazi, ami a szívén az a száján lány vagyok és jól is érzem így magam, nem jópofizok senkivel ha nem szimpi, ha valami nem tetszik pedig mondom, néha durván, be tudok szólni, de azt is ki kell érdemelni! Főleg azt nem tűröm ha a pasik, nem úgy viselkednek velem ahogy én szeretném, ezért volt már rá példa hogy discoba én ütöttem ki egy dúrván szemtelen pasit, vagy épp egy a barátomra rámászó csajt! Ezekre persze nem vagyok büszke, sajnos ilyen a természetem!

Nekem (sajnos) nem számít, kí áll szembe velem, ha gáz van vele mondom! De örülök hogy ilyen vagyok, az életemben sok jó dolgot köszönhetek a nagy számnak és a heves természetemnek!

2009. jún. 6. 08:52
Vannak dolgok,ami nem tartozik rá,egyébként teljes mértékben őszinte vagyok vele.
2009. jún. 6. 08:22
Szerintem ez nagyon fontos meg lehet mondani ha valami nekünk nem tetszik csak a mód nem mindegy.Nem szabad rögtön támadni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook