Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


9332. virgilius (válaszként erre: 9331. - 80ASIQ)
2007. nov. 12. 22:29

Várom :)


Gézu meg Kinga mióta ilyen nagy barátok? utálkozás már a múlté, meghitt beszélgetés rulez. :) Kap még itt Manyus infarktust miattuk ;)))


Alexot bírtam a mai részben. :DDD

9331. 80ASIQ (válaszként erre: 9328. - Virgilius)
2007. nov. 12. 22:27

Elvileg valóban nem, de annyira elüzletiesedett a világ! Minden pénzt kiszedni az emberekből!

tudod mi jutott eszembe? "Fű alatt" megírom.

9330. egypt (válaszként erre: 9328. - Virgilius)
2007. nov. 12. 22:26
Másrészt mivel a favoritra tett, nem fizethet valami sokat akkor sem, ha nyer. Mondjuk 20 000 helyett kapna 22 000-t? Marhára kihúzná a csávából...:P De végre megjött az esze, és eladja azt a nyamvadt céget.
9329. virgilius (válaszként erre: 9328. - Virgilius)
2007. nov. 12. 22:23
lovizzatok :P
9328. virgilius (válaszként erre: 9327. - 80ASIQ)
2007. nov. 12. 22:23
Hát Palika megveszi a céget, gondolom. Ha a fogadással sokat nyer Laci, az népnevelésileg bukta lenne, hiszen nem bíztathatnak arra, hogy emberek, livozzatok, fogadjatok...
9327. 80ASIQ (válaszként erre: 9325. - Hangyászsün)
2007. nov. 12. 22:21
Ti már tudjátok, mi lesz ebből a bukméker dologból? Mert, ha egy fogadásból jön vissza Laci mindem adóssága, hát csalódott leszek!
9326. virgilius (válaszként erre: 9325. - Hangyászsün)
2007. nov. 12. 22:18
Inkább olyan volt a zugbukméker, mint Nyuszómuszó :DDD
9325. Hangyászsün (válaszként erre: 9305. - Szürkebarát)
2007. nov. 12. 22:06
Laci karrierötlete: Agártenyésztés? Apropó, az utolsó 20000-esét is elveszítette, miközben Pali Tildával hancúrozott a konyhában? A Soma típusú zugbukméker átvette tőle a pénzt aztán közölte vele, hogy Fickó agár nem nyert???
9324. Hangyászsün (válaszként erre: 9310. - Célia88)
2007. nov. 12. 22:03
Pláne, hogy ma a háttérből Kinga kocsányon lógó szemekkel figyelte az udvar közepén ülő Tildát és Eriket. Géza meg rögvest a NEJÉHEZ (=Nádor Kinga Cemende) fordult Vili bá hm... elcsatangolási kezdeményezése miatt. Tényleg, Magdi anyus ejti most a pécsi kalandot Ildikóhoz és Bertushoz???
9323. 80ASIQ (válaszként erre: 9306. - Szürkebarát)
2007. nov. 12. 22:02
Elvégezted volna Soma helyett! :D
9322. gerna
2007. nov. 12. 20:56
Aztaaa! valamivel többet láttunk a szexjelenetből, mint Alex.
9321. Joys (válaszként erre: 9314. - Joys)
2007. nov. 12. 18:25

Bocsi a helyesírási hibáért, elkapkodtam.

helyesen: "..nincs oka megdöbbennie".

9320. Joys (válaszként erre: 9317. - Kicsimkicsim)
2007. nov. 12. 17:53

Amikor Tilda először rámozdult Erikre, az valóban sokakat meglepett, mert szenvedélyt láthattunk nála..akár kellően motivált volt, akár nem.


Egyébként ami azt illeti, a Bk-ban ez a "mindenki mindenkivel" lassan megszokottá válik, hiszen a szereplők száma-különösen a törzstagoké-igen szűkreszabott, így aztán a fiatalok egymásba szeretnek bele, vagy enélkül bújnak össze.


Hogy ez szerencsés-e, az külön megérne egy misét, ebbe jobb, ha nem megyünk bele..

9319. Kicsimkicsim (válaszként erre: 9314. - Joys)
2007. nov. 12. 17:30
És aki megmenti hónapokig élvezheti a hálát... Szóval mindenképp egy momentán magányos fiatal kellene - különben semmi értelme a BK dramaturgia szerint.
9318. egypt (válaszként erre: 9316. - Gerna)
2007. nov. 12. 17:28
Nem, Tilda először Danikával volt, utána jött csal Albert meg az erőszak.
9317. Kicsimkicsim (válaszként erre: 9313. - Joys)
2007. nov. 12. 17:27
Én nem igazán értem ezt az újból fellobbanó románcot. Hónapokig észre sem vették egymást, aztán most meg nem bírnak elenállni a nagy vonzalomnak... ez a szituáció még egy felmelegített kapcsolatnál is életszerűtlennek hat - szerintem. Tényleg vetésforgó van itt, és örök ismétlődéskre kárhoztatott a Mátyás tér kis kolóniája. Pedig ha csak kimennének nyitott szemmel a parkba (nem mint Klaudia) vagy szétnéznének a Kristályban (nem mint Tilda, akit "megszédített" a látvány) esetleg bemennének a sulikba néha... végtelen utak tárulnának fel :)
9316. gerna (válaszként erre: 9315. - Zebracsikó)
2007. nov. 12. 17:19
Nahát! mondjuk nem az első 16 éves, aki intim kapcsolatba kerül... Tildát először leteperték, aztán önként, Noémi Tónival, Emma Ricsivel, aztán a másik nemtudomkivel - szintén nem várták meg az érettségi napját.
9315. zebracsikó (válaszként erre: 9303. - Célia88)
2007. nov. 12. 17:08

[link]


Szexjelenet 16 éves lánnyal


BUDAPEST – A Barátok köztben már minden megtörtént, az intim jelenetek azonban még mindig nem mindennaposak. Főleg nem az olyanok, amelyekben az egyik résztvevő egy fiatalkorú tinilány. A Vandát alakító Kardos Eszter (16) a Blikknek elismerte, a szenvedélyes jelenetet azért nem volt különösebben nehéz eljátszania, mivel partnerével, a Botondot megformáló Hári Richárddal (21) korábban a valóságban is egy párt alkottak.

Úgy tűnik, megtörténik a nagy esemény Vanda és Botond között a Barátok közt ma esti részében, a fiatalok ugyanis már egy ideje kerülgetik egymást – és az ágyat.


A szerelmeseket játszó két fiatal színész, Kardos Eszter és Hári Richárd azonban már „rutinosan” kezdett bele az intim jelenetek forgatásába, hiszen mint elárulták, egy évvel ezelőtt három hónapig egy pár voltak. – Nem volt olyan nehéz, sőt kifejezetten sokat segített, hogy egy jó baráttal estem át a tűzkeresztségen – viccelődött Eszter.


– Nagyon régóta ismerem Ricsit, tavaly szeptembertől decemberig együtt is voltunk, de aztán rájöttünk, hogy mi inkább barátok vagyunk, mint szerelmesek. De azért most örültem, hogy ezeket a jeleneteket nem egy olyan emberrek kellett leforgatnom, akit alig ismerek – vallotta be a fiatal lány, aki szerint egyébként nem is kellett nagyon tartania az esetleges ágyjelenettől, hiszen a műsor 12-es karikás jellege miatt úgysem történik semmi különös.


Meg hogy is lehetne igazán szenvedélyesen egymásnak esni, ha közben hat-nyolc ember áll körülöttük, és a rendező mindenféle instrukciókat ad? – Nehéz eljátszani a szenvedélyt úgy, hogy nem spontán. Ilyenkor az ember nem úgy éli át a dolgokat, mint a való életben, de hát ez természetes, hiszen ez egy forgatás.


Persze talán éppen ezért, mert korábban együtt voltunk, könnyebben megcsináltuk. Bár a mi kapcsolatunk amolyan bimbózó diákszerelem volt, amely gyorsan barátsággá változott – vallotta be a sármos fiatalember, aki reméli, az életben is végre megtalálja a maga Vandáját.


A szakember szerint ragadós a rossz példa


BUDAPEST – Nem tartja a legjobb ötletnek Rusz Edit, a Blikk szexológus tanácsadója, hogy egy ilyen népszerű sorozatban, mint a Barátok közt, egy 16 éves fiatal lány a barátjával intim kapcsolatba kerül. – Igaz, hogy mostanában sokkal korábban érzik a fiatalok, hogy ideje a szexnek, de ez nem mindig van így. Sokan azért mennek bele, mert esetleg a baráti társaságban már valakinek volt szexuális tapasztalata, és nem akarnak lemaradni.


Szerintem az a fontos, hogy ne csak testileg, de érzelmileg is érettek legyenek, de ha a tévében is ezt látják, hogy ez jó, az befolyásolhatja őket, sokszor a rossz irányba – mondta a szakember.

9314. Joys (válaszként erre: 9305. - Szürkebarát)
2007. nov. 12. 16:01

Zsófinak nincs oka nagyon megdöbbenie, jól tudta előre és volt is ideje meggondolnia, hogy csalinak vetik oda-mégis beleegyezett.


Most nyelje le a békát.


Azért nincs miért aggódnunk, biztosra vehetjük, hogy Soma nála nem veszi elő a zsilettpengét..

Ő időben megmenekül majd.


Ha nem, akkor se verjetek meg. Tévedni emberi dolog!

9313. Joys (válaszként erre: 9310. - Célia88)
2007. nov. 12. 15:55

Én is így vagyok. Csak egyetlen dolognak nem tudok ellenállni: a kísértésnek.


/Szegény Tilda..és micsoda botrány várható, ha kipattan, márpedig ki fog pattanni, a fejemet teszem egy fej káposzta ellenében!

A Dózsa-féle parasztfelkelés "Úrnapi körmenet" lehetett ahhoz képest, ami itt lesz../

9312. Joys (válaszként erre: 9309. - Kicsimkicsim)
2007. nov. 12. 15:41

Igen, könnyed kikapcsolódás, ez az egyetlen ok, amiért kezdet óta nézem..

---------------------------------------------------


Itt inkább az lehet/ne beszédtéma, ki kivel NEM jött még össze-ebben a vetésforgóban..

9311. Joys (válaszként erre: 9303. - Célia88)
2007. nov. 12. 15:15

Biztos ami biztos, az egyik szememet azért becsukom majd.



Mindent a nézettség érdekében!

9310. célia88
2007. nov. 12. 14:40
Szegény Tilda...szar azért ez a fránya testi vonzalom. :P Már egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem fog tudni ellenállni. Vili bá' vajon meddig tudja titokban tartani Tilda nagy titkát?
9309. Kicsimkicsim (válaszként erre: 9308. - Star666)
2007. nov. 12. 13:59
Pont ezért - könnyed vicces kikapcsolódás. Nem hiszem, hogy bárkit komolyan aggasztana ki kivel jön össze a BK-ban, inkább jókat derülünk a valószerűtlenségeken és a nyögve nyelős jeleneteken. Napi fél órába ez is belefér...
9308. star666
2007. nov. 12. 13:18
Ti a Batárok Köztet nézitek a Retek Klubon? Váljék egészségetekre. Kár ilyenre a cellulózt pazarolni... már 8 éve meguntam! Mi a francos fenét lehet ezen nézni? Mindenki összejön mindenkivel, rá egy évre jön két új szereplő egy elmegy, azok is összejönnek mindenkivel... hát bazzeg röhej.
9307. célia88 (válaszként erre: 9304. - Gerna)
2007. nov. 12. 08:34
Nagyon durva nem lehet, mert tudomásom szerint a szokásos idpontban! :DDD
9306. Szürkebarát (válaszként erre: 9305. - Szürkebarát)
2007. nov. 12. 07:52
Laci undorítóan viselkedett. Tisztára mint egyes kéregetők. Ha nem kapnak pénzt, minden "kedveset" kívánnak neked. Én nem biztos, hogy szó nélkül hagytam volna, Miki vagy András helyében.
2007. nov. 12. 07:48
A jövő hét előzetese: Az epizód ismertetése: Miklós harcra kényszerül a lányáért. Emma nagy kalamajkába keveredik csak azért, mert meg szeretné kímélni Andrást. Meglepetéséket tartogat Pálnak az üzleti élet, ráadásul Tildába vetett bizalma is meginog. László új karrier-ötlete nem nyeri el Orsolya tetszését. Zsófi rádöbben, hogy a saját csapdájába sétált bele. Vilmos különös kérdései Kingát félelemmel töltik el.
9304. gerna (válaszként erre: 9303. - Célia88)
2007. nov. 12. 07:47
És hánykor lesz? el ne aludjam már ;-)
9303. célia88
2007. nov. 12. 07:39
Blikk címlapja: Szexjelenet a kamerák előtt! És látszik a képen Vanda! Húúú, csak nem megfogadták a tanácsunkat (:P) és a színészek bevállalnak egy kis szexjelenetet! :DD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook