Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátnőm 8 éves fia szexuálisan zaklatta a kisfiamat! Mit tegyek? fórum

Barátnőm 8 éves fia szexuálisan zaklatta a kisfiamat! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


128. timycat (válaszként erre: 125. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 18:32

Szerintem ne rágd magad! Ebben a szituban te abszolút elfogadhatóan viselkedtél (én nem tudtam volna ilyen "diplomatikusan" elintézi). Meg kell szakítani velük minden kapcsolatot.

Persze a kissrác nem hibás a dologban, de nem a te felelősséged, te szóltál anyukának -mint már ahogy írtad többen megtették ezt- mást nem tudsz tenni.

127. 07c4794583 (válaszként erre: 125. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 18:25
Lehet, hogy ha teljesen megszakítod a kapcsolatot, az egy megfelelő kezdő lökés lesz, hogy magába nézzen, illetve a problémák felé forduljon.
126. 72542cb970 (válaszként erre: 122. - Remike98)
2012. jan. 2. 18:24
En is ezt probaltam ma az anyjanak elmagyarazni hogy ha beteg is a gyereke vagy serult stb az nEM a gyerek hibaja...De az az ANYJA felelossege hogy nem viszi orvoshoz a kisfiut..Szerinte en vagyok az idiota bolhabol elefantot csinalok stb stb..
125. 72542cb970 (válaszként erre: 116. - Genlips)
2012. jan. 2. 18:21

Nem rontottam rajuk es nem ordibaltam...Nem csinaltam cirkuszt ha erre celzol egyszeruen szoltam a gyereknek vegye a kabatjat aztan a konyhaban az anyjanak elmondtam mi tortent es megkertem huzzanak el a fenebe de nem emeltem fol a hangomat..Nem remitettem meg a gyerekeket ok szinte eszre sem vettek mi tortent..A kislanyom kerdezte hogy Anya ugye xy megint rosszat csinalt??O sokkal fogekonyabb mint az ikertestvere..

A kissracnak van eleg gondja,kb 2 eve probalom az anyjat rabeszelni vigye pszichologushoz..A sulibol is szoltak mar neki sot javasoltak a kisegito iskolat..En ismerem kisbaba kora ota szeretem is meg is ertem hogy o egy kicsit 'mas' mint a tobbi gyerek DE a sajat gyerekem fontosabb mint a mas gyereke..

Szerintem 8 evesen EZ amit csinalt NEM NORMALIS..Ha lattatok volna a szitut megertenetek..

Szulok nem elnek egyutt nem is beszelnek 2 hetente van lathatas akkor apuka viszi hozza a gyerekeket kozben megy a gyilkolas egymas hata mogott..Ezert mondom hogy sajnalom es meg is ertem hogy 'zaklatott' a lelkivilaga a kissracnak de azert mert sajnalom nem fogom engedni hogy a kisfiamon elje ki magat...

124. timycat (válaszként erre: 123. - Remike98)
2012. jan. 2. 18:11
OFF: ebben az a szomorú, hogy ezek a h.lye anyák fröcsögnek ha valaki szól nekik, hogy ezt így nem kéne; tapasztalat. Ismeretségi körben van egy ilyen mintaanya; a "kislánya" 17éves korára túl van egy abortuszon és jónéhány nemi betegségen... de ő legalább a pedofilokat megúszta :S
2012. jan. 2. 18:06
Látom itt a témától van azért egy kis elkanyarodás is: fotók a közösségi oldalakon. Nekem van egy ismerősöm, aki olyan portfóliót készítetett a 12 éves lányáról hogy bármelyik férfiújságban megállná a helyét! És felteszi az összeset és várja a dícséreteket hogy milyen gyönyörű a lánya. A lánya az is, de képek ízléstelenek és számomra felháborítóak, pedig nem vagyok túl konzervatív, de mindennek van határa. Van egy 13 éves fiam, és tegnap mutogatta a " csajait" a face-en. Hát.......pici cicik felülről fotózva, kislányok mint valami útszéli k...k igencsak lenge öltözetben kihívóan pózólva. Az egyikre azt hittem kb.25 éves. Erre 98-as születésű!
2012. jan. 2. 18:02

Nem olvatam végig tisztességesen a többi hozzászólást, de párat igen.

Én megkérdezném a védőnéninket vagy orvosunkat hogy ilyen esetben mi a szokás, ill. mivel tudnék a leghelyesebben cselekedni. Annyiban biztos vagyok, nem valószínű hogy annyiban hagynám és nemcsak a saját gyerekem miatt ( hiszen szerencsére azért baj nem történt), hanem a másik gyerek miatt sem. Nem a gyerek hibája, valószínűleg otthon lát ilyesmit, de ami még valószínűbb hogy a kisfiút szexuálisan valaki zaklatja! Ha ennyire nem tudsz beszélni a szülőkkel, akkor másvalahogy kell segíteni ezen a kisfiún! ( tudom hogy téged most a saját gyereked érdekel, de szencsére olyan dolog még nem történt ami kihatna a fejlődésére, pár nap múlva erre a kérdésre már nem is fog emlékezni)De kerüld el hogy a kisfiú máskor is nálatok legyen, pláne azt hogy egyedül maradjon a te gyerekeddel, mert tényleg baj van a kisfiúval és a tiéddel is baj lehet ha egyedül maradnak! De hangsúlyozom: nem a 8 éves gyerek hibája!

121. Studio64 (válaszként erre: 20. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 17:56
Szerintem egy 2,5 éves kisgyerek ezt még nem fogta fel, így árthatni sem ártott...remélem...de azért nagggyon durva a szitu...
120. globus (válaszként erre: 119. - 07c4794583)
2012. jan. 2. 17:54
Jelen esetben semmire, kicsit elkanyarodtunk így is a témától :) Aki akarja, érthet belőle.
119. 07c4794583 (válaszként erre: 118. - Globus)
2012. jan. 2. 17:50
mire célzol, tee :)))))
118. globus (válaszként erre: 117. - 07c4794583)
2012. jan. 2. 17:48

Pontosan.

Nem lehet elég korán elkezdeni a szerénységet :)

117. 07c4794583 (válaszként erre: 113. - Globus)
2012. jan. 2. 17:46

A fotózást nyilván élvezi, de nem hiszem, hogy ő arra asszociál a lábtárogatás alapján, amire mi felnőttek. Max azt hiszi, hogy balettozik vagy simán pózol.


Ezért kell a gyerek helyett okosnak lenni, például nem kisminkelve műteremben pucsítós fotókra szoktatni, hanem fogmosásra, cipőpucolásra meg könyvolvasásra. Például :)

116. genlips (válaszként erre: 47. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 17:45

szerintem nagyobb problémát csináltál te magad a gyereknek, mint az a szituáció, ami volt. még akkor is, ha nem kiabáltál.

gondolj bele az ő szemszögéből.

pl. a másik srác mesélt nagyok dolgairól és kíváncsi volt. srác megmutatta mit, hogy. rájuk rontottál és utána már csak azt érzékelte, elküldted őket és megtiltottad neki, hogy találkozzon vele + áll a bál.

szegény kisfiad azt gondolja, valami rosszat tett, ráadásul érzi is a feszültséget...

miközben ha ettől elmenne homárnak, akkor sem tett semmi rosszat igazából...

szóval szerintem nagyobb trauma érte az ilyen anyatigrisszerű beavatkozással. és csak egyszerűen nem érti, mi a baj!

115. mothertiger (válaszként erre: 114. - 07c4794583)
2012. jan. 2. 17:44
Már olyan... :(
114. 07c4794583 (válaszként erre: 112. - Mothertiger)
2012. jan. 2. 17:44
A szülői butasággal nincs mit kezdeni, jó eséllyel a gyerek is olyan lesz...
113. globus (válaszként erre: 106. - 07c4794583)
2012. jan. 2. 17:42

Ez a lányka nem úgy néz ki, mint aki nem élvezi a dolgot... nyilván beetették valami maszlaggal, talán nem is tudja, hová került a fotója.

Például ide :D

112. mothertiger (válaszként erre: 106. - 07c4794583)
2012. jan. 2. 17:42

Ismerek extrémen buta anyukát, aki ennél sokkal brutálisabb képet tett ki a kislányáról, aki mindössze 6 éves. Tesóm meg én szóltunk neki, hogy vegye le.

És ezek "csak" közösségi oldalak...

111. arrival (válaszként erre: 106. - 07c4794583)
2012. jan. 2. 17:40

Annyira felelőtlenek az emberek, a szülők...

Aztán ha baj van akkor meg jajjgatnak.

Elég csak itt a Hoxán szétnézni, hány meztelen baba/gyerek kép van fent...


Felelőtlen szülőkről: ma tudtam meg, hogy a keresztfiam (4 éves) tegnap elveszett , mert az anyja nem zárta be a kaput mikor elment biciklivel, és a gyerek meg elindult utána...

Órákkal később vették észre hogy eltünt, aztán este találták meg...

Én akkor is bezárom a kaput ha akutyámat engedem ki, nemhogy ha kisgyerekem van!

110. c4de233d89 (válaszként erre: 103. - Mothertiger)
2012. jan. 2. 17:40
ez durva
109. marmann
2012. jan. 2. 17:40

Előre vetítem, nekem nincs gyerekem.

Viszont úgy gondolom, hogy egy 8 éves alapvetően másol, utánoz. Megkérdezném a kedves anyukát, hogy vajon honnan szedte az ötletet a gyermek? Esetleg be kellene zárni a hálószoba ajtaját... és intenzíven elbeszélgetni a gyerekkel, ha kell, szakember segítségét kérve. A struccozás a legrosszabb megoldások egyike...

108. genlips (válaszként erre: 59. - 3fd432567f)
2012. jan. 2. 17:39
kíváncsiság nem lehet és beszélgetésből biztos nem alakulhat ki egy olyan szituáció, ahol egyik megmutatja a másiknak, mit csinál otthon. gyerekkori naívságból...?
107. e705905164 (válaszként erre: 20. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 17:39
Még nagyon kicsi, sztem ha nem előtte rendezed le a vitát ordibálva akkor nem marad meg benne az eset, a szülőkkel kell lerendezned és azt sem a gyerek szeme előtt!!!
106. 07c4794583 (válaszként erre: 103. - Mothertiger)
2012. jan. 2. 17:38

ki az, aki kontrollálatlanul engedi, hogy a gyereke májvipezzen?


eleve, felnőttként se csinálunk magunkról lábszéttárogatós fotót, akkor a gyerekről miért kéne?

105. cb82b220ce (válaszként erre: 102. - Mese)
2012. jan. 2. 17:37
Azért jó lenne ha elolvasnád a hozzászólásokat is, legalább azt amelyikben kifejti mi is volt pontosan!
104. globus (válaszként erre: 94. - Mothertiger)
2012. jan. 2. 17:36
Persze, azért is írtam, hogy nem teljesen illik a témához. Annyiban viszont igen, hogy szülők sem mindig tudják, mi illik, és mi nem, ilyen mutogatás egy másfajta bűncselekmény melegágya lehet. Ne csak akkor sértődjünk meg, ha velünk történik valami, hanem gondolkodjunk el rajta, miért történhetett. Mint ahogyan te is véleményezted, itt a szülőnek az említett gyerekkel kapcsolatban volt már korábbi információja.
103. mothertiger (válaszként erre: 99. - Diegóóó)
2012. jan. 2. 17:34

[link]


Kérdés? Bár szerintem ez a kis buta ezt a képet saját magáról tette ki. :@

102. mese
2012. jan. 2. 17:33

Ne haragudjatok, nem olvastam végig a hozzászólásokat, de ha csak simán a feltett kérdést nézem, nem tudom, ebben mi a probléma?? Komolyan! Gyerekekről beszélünk!


Ez a lehető legnormálisabb egy gyereknél, a szexuális érdeklődés...

És ugyan, hogy tudna egy 8 éves gyerek zaklatni egy másikat??


Én a kedves szülőket küldeném el pszichológushoz, aki elmagyarázná nekik, ez a legnormálisabb dolgok egyikéhez tartozik, a gyermeki fejlődésben.


Max. ha ez többször előfordul, akkor érdemes a szülőnek a gyerekével leülni megbeszélni ezt.

101. bnedora (válaszként erre: 12. - 00a194caf9)
2012. jan. 2. 17:29
A szomszédom fiát is az egyik osztálytársa még elsőben arra kérte, hogy fogják meg egymás kukiját. Biztosan éreznek már akkor is, sőt még kisebbek is valamit. Már a csecsemők is birizgálják magukat.
100. danina (válaszként erre: 94. - Mothertiger)
2012. jan. 2. 17:29

Itt a pont!!!

Húgomnak 2 ikerlánya van,6 évesek.NINCS olyan csatorna a TV-ben,amit nyugodt lélekkel be mernék nekik kapcsolni...

Marad a DVD,megválogatva.

99. diegóóó (válaszként erre: 94. - Mothertiger)
2012. jan. 2. 17:29
Szerintem Globus arra gondolt, hogy az anyukák jóhiszeműen kipakolják a gyermekeikről a képeket, amiken akár meztelenek.És sajnos arra nem is gondolnak, hogy talán ez egy aberrált embernek pont kapóra jöhet...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook