Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátnőm 8 éves fia szexuálisan zaklatta a kisfiamat! Mit tegyek? fórum

Barátnőm 8 éves fia szexuálisan zaklatta a kisfiamat! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


158. 72542cb970 (válaszként erre: 155. - Remike98)
2012. jan. 2. 19:49
Pontosan igy latom en is..Es mivel egyszeruen nem lehet beszelni a gyerek anyjaval sot meg en lettem hulyenek kikialtva valoszinu az apukat fogom informalni..Talan benne lesz annyi hogy segitsen a gyerekenek.
157. genlips (válaszként erre: 154. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 19:47

csak egyet ígérj meg, ha már így "kirúgsz", a férjed intézi ezt az ügyet a barátnővel, fiával, ti gyerekeitekkel, te kimaradsz ebből.

na ja, virágnyelv nem erősségem, bocsáss meg, hogy nem tettetem.

156. 72542cb970 (válaszként erre: 153. - Arrival)
2012. jan. 2. 19:47
Talan rosszul fejeztem ki magamat bocsanat..Nem uvoltve berontottam (nem is tudtam volna mert minden ero kiment belolem) csak besiettem es felvettem a kisfiamat..Jelzem a gyerekek ugyanugy ultek ahogyan otthagytam oket a kicsik a nagy szofan a lanyom betakarva..Anyuka a konyhaban szorakozott a telefonjaval...
2012. jan. 2. 19:45

Szerintem már túl van dumálva a dolog. Én nem találok abban semmi furcsát ha a 2 és fél éves gyerek otthon fürdés előtt meztelenül rohangál. Nem értem hogy most miért ez a kövezés tárgya, amikor valami " hogyan tovább" megoldást szeretne találni a fórumindító.

Szögezzük le, egyenlőre nem történt baj, de ki tudja hogy a következő öt percben mi történt volna? Lehet hogy semmi, lehet hogy valami.

Nem az a nem normális hogy a 2 és fél éves gyerek meztelenül van, hanem az hogy a 8 éves hogyan reagált erre! És nyilván nem a 8 éves gyerek hibás, hanem az aki azzal a 8 éves gyerekkel ugyanezt teszi ( itt szó sincs maszturbálásról) , és az anyuka amiért többszöri figyelmeztetés ellenére nem jár utána.

154. 72542cb970 (válaszként erre: 142. - Genlips)
2012. jan. 2. 19:42
Van gyereked????Ha van akkor arrol irj ilyen hangnemben legyszives..
153. arrival (válaszként erre: 150. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 19:41

Persze legyen, de tulajdonképpen te tetted fel ezt a kényes kérdést.

És igen is, ebben neked is szereped van. Hisz a te gyereked volt meztelen idegenek előtt, akiről tudtad, hogy előtte volt vele ilyen jellegű probléma.

Szerintem mindenki először nézzen magába, mielőtt másokat vádolna. Kisebb ellentmondás, hogy egyszer ízt írod, berontottál a szobába, később ezt tagadtad.

Kissé zavaros, és felfújt már ez az ügy szerintem.

152. 07c4794583 (válaszként erre: 150. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 19:41
az anyuka ez idő alatt mit csinált? mert azért egy 2.5 évest egyedül hagyni se olyan jó ötlet egy 8 évessel (most ilyen biztonsági okokra gondolok)
151. 72542cb970 (válaszként erre: 148. - Genlips)
2012. jan. 2. 19:40
Hat ha a ferjemuram intezni akkor abbol a gyerekbol sz..r sem maradt volna...Igy be volt ragva meg ilyen duhosnek nem lattam pedig ismerem jopar eve...
150. 72542cb970 (válaszként erre: 143. - Arrival)
2012. jan. 2. 19:37
Atyauristen!!!!!!!!!!Hagy legyen mar a gyerekem meztelenul furdes elott ha ugy szeretne lenni..Egyebkent meg becsongettek gyerekek berohantak a nappaliba en utanuk,meset kerestunk stb aztan a 2 kicsit leultettem betakartam oket a masik ket gyerek meg leult a masik szofara..Aztan szoltam az anyjuknak hogy folszaladok pisilni nezzen mar rajuk addig..Persze hogy nem tette meg..Mire lerkeztem a furdokopennyekkel a kezemben (ja bocs ezt elfelejtettem irni) addigra keso volt...
2012. jan. 2. 19:35
Finoman kifejezve tapintatlanságnak tartom, hogy váratlanul estefelé beállítanak kisgyermekes családhoz...
148. genlips (válaszként erre: 146. - Remike98)
2012. jan. 2. 19:34

megértem, de szerintem arra van szükség, hogy az anya megpróbálja reálisan kezelni az ügyet. amiért próbálnám felrázni ilyen nevetséges helyzetek megnevezésével ilyen szavakat is használva.

nekem egyelőre úgy tűnik, haragszik egy 8 évesre (meg aztán persze az anyjára is, utóbbi nyilván jogos!), ami szerintem nonszensz


talán ha a férjeura intézné a dolgot, sokkal jobb lenne a helyzet. férfiak általában a realitások talaján tudnak maradni. persze-persze, megértem én az anyát teljesen mindemellett.

147. 07c4794583 (válaszként erre: 145. - Mothertiger)
2012. jan. 2. 19:28
ezzel én is így vagyok egyébként
146. Remike98 (válaszként erre: 142. - Genlips)
2012. jan. 2. 19:27

Hát ez a hozzászólás elég fura. Nem a mondanivalója hanem a szóhasználat amikor gyerekekről beszélünk.


A " nem nyomta volna seggbe" azért elég durva ebben a fórumban. Ne felejtsük el hogy a fórumindítónak a 2 és fél éves gyerekéről beszélünk.

2012. jan. 2. 19:23
Én nem bűnbakot keresek, de 5-10 percbe simán belefér, hogy legalább egy gatyókát adjak a gyerekre, hogy azért ne legyen pucér. Bocsi, de nekem ez lenne az első reakcióm. Ha nem családtagok, ne lássák a gyereket meztelenül. Ez az egészséges szeméremre nevelés része.
144. genlips (válaszként erre: 141. - Kenzol)
2012. jan. 2. 19:20
mert tömegvéleményben gondolkodsz és nem veszed számba, hogy valaki előbb, valaki később, valaki meg rendszeresen osztja az észt ;)
143. arrival (válaszként erre: 139. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 19:18

Én sem ezt mondtam, ha elolvastad az írásaim.

Én csak arra reagáltam, hogy a maszturbáció normális.

Tanultam fejlődéspszichológiát, és te is könnyen utána tudsz nézni a neten, szakmai oldalon.


Viszont a kérdésre nem válaszoltál, a 2,5 éves gyerek miért meztelenkedik idegenek előtt?

142. genlips (válaszként erre: 125. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 19:17

írták többen, hogy maszturbálás nem normális ebben a korban. 1. többen tettek már fel fórumkérdést itt a hoxán, hogy a nem tudom hány éves fia (2-3-4-6) a vendégek előtt (is) csinálja, tehát igenis előfordul ritkán 2. itt nem arról van szó, hogy kiveri és a végén ejakulál... csak fogja, masszírozza, mert jól esik. felfedezte a testét, hát Istenem, valaki később teszi ezt meg.


örülök, hogy nem cisnáltál cirkuszt, de mégiscsak érezheti a te kicsi fiad,hogy valami nem stimmel, mert sírt, amikor mondtad neki, nem találkozhat a nagyobb sráccal. gondolom barátnak tekinti... ha észrevett valamit mégis a fiad annak ellenére, hogy nem volt cirkusz, felelősnek érezheti magát szegénykém. ha tényleg semmit sem vett észre a dologból, akkor meg értetlenül áll az események előtt és megint magát hibáztathatja. szerintem tartozol egy magyarázattal neki... azt már te találod ki persze, mit, hogyan, mennyi igazságtartalommal.

de egyébként, ha a kislányod felfogta, a fiad is felfogja, max. nem kérdez vagy mond rá valamit. tényleg azzal a közhellyel kell éljek, a gyerekek érzik a feszültséget, ha el is akarják titkolni előlük.


és még egyszer, a nagyfiú 100%, hogy nem direkt, homárszándékkal csinálta, amit csinált. náluk ez még nem fejlődik ki ilyen korán. bután, tudatlanul, naívul megmutatta a fiadnak, mert ő már ismerte ez a dolgot, huzogatni a kukit.

nem nyomta volna seggbe a fiadat! és nyilván nem is erre akarta volna megtanítani őt...

141. kenzol
2012. jan. 2. 19:13
Érdekes, először a másik gyerek volt a hibás, utána az anyukája, aztán elkanyarodott a pedofilok felé, most meg a topik indító a hibás? Pár perc és a kisfiú lesz a hibás, hogy még Ő kérte! Tiszta röhej az egész! Van itt pár értelmes aki javasolja a védőnőt és úgy látom a topik indítója is elég értelmes,hogy megtalálja az egészséges jó utat ebből a kellemetlen helyzetből.
140. Venezuela (válaszként erre: 137. - Arrival)
2012. jan. 2. 19:11
de azért az mégsem olyan látványos mint 8 évesen,és szexuális gondolatok sincsenek mögötte!
139. 72542cb970 (válaszként erre: 134. - Arrival)
2012. jan. 2. 19:10
Szerintem az hogy egy 2.5 eves gyerek csupaszkodik teljesen normalis..Az viszont NEM hogy egy 8 eves ezt eszreveszi es fogdosni kezdi a kicsit...
138. 72542cb970 (válaszként erre: 130. - L.luiselotte)
2012. jan. 2. 19:06
Este 6 utan allitottak be bejelentes nelkul..Mivel a kisfiam meg nem szobatiszta igy estenkent levetkozik es csupaszkodik..De azert mert csupaszon volt szerintem NEM kellene a 8 eves gyereknek a kisfiam futyijet fogdosni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A kislanyom is csupasz volt...Ok este mar csupik furdes elott..Nem szamitottunk latogatokra..Arra sem volt idom hogy feloltoztessem oket mert az eset kb 5-10 perccel a megerkezesuk utan tortent...
137. arrival (válaszként erre: 136. - Venezuela)
2012. jan. 2. 19:05
A maszturbálás csecsemő korban elkezdődik!
2012. jan. 2. 19:02
A maszturbálás meg szerintem is egy lépcső a szexuális fejlődésben,de azért egy kicsit korán van még...vagy csak én vagyok lemaradva...ilyen esetben nem is tudom mi a helyes,ha lecseszed hogy úristen mit csinálsz,akkor valószínű korlátolt lesz szexuális téren,de akkor ne is említsük meg??Mi a helyes?
135. l.luiselotte (válaszként erre: 132. - Remike98)
2012. jan. 2. 18:55
Ez tényleg nem normális vielkedés, én még ilyet nem is halllottam ebben a korban.
134. arrival (válaszként erre: 130. - L.luiselotte)
2012. jan. 2. 18:55

Hm igen, ez is egy jo kerdes... !

Meztelenkedik furdes elott, na de a vendegek elott? Mas gyerek elott?

Ez itt a szulo felelossege!

2012. jan. 2. 18:54
Uhh,hát elég durva a történet!Annyiféle lehetőség van,hogy mi a "baja" a 8 évesnek,lehet tényleg ő is zaklatva van,vagy tv-ben/otthon látott ilyesmit,és kíváncsi,vagy a válás miatt viselkedik így!De az biztos,hogy el kéne vele beszélgetni,mondjuk ha közös a védőnő,akkor szólni neki,hogy látogassa meg a családot,és beszéljen a gyerekkel,és a szülőkkel!Ha a "barátnőd" nem partner abban,hogy beszéljetek,vagy tényleg nem ismeri fel a problémát,akkor nem nagyon tudsz mit csinálni!Te fiadnak szerintem nem lesz baja,de tényleg ne említsétek előtte,mert akkor megmarad benne....
132. Remike98 (válaszként erre: 130. - L.luiselotte)
2012. jan. 2. 18:51
Talán igazad van, talán nem. De nem is ez a lényeg, hanem hogy a 8 éves kisfiú viselkedése sehogy sem mondható normálisnak.
131. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 20. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 18:47

A 8 éves kisfiú is segítségre szorul. Vajon mit láthatott, hallgatott szerencsétlen, hogy ilyet tesz más gyerekekkel??

Ettől függetlenül én is úgy cselekedtem volna, ahogy te, a sajátomat védeném ebben a helyzetben, de a szülőkkel azért beszélj, hátha tesznek valamit.

Ha "csak" annyi történt, amennyit leírtál, nem hiszem, hogy ártott valamit a kisfiadnak, pláne, hogy még nagyon picike.

130. l.luiselotte (válaszként erre: 20. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 18:44

Bocs, de a vendégek előtt miért volt meztelen a fiad ? a WC-ben nem tudta volna elintézni ? a vendéggyerek a kiscsajjal gondolom, azért nem foglalkozott, mert ő fel volt öltözve.

Lehet hogy kapok ezért a hsz-ért, de a 8 éves gyerek előtt azért nem kellett volna meztelenkedni.

129. Remike98 (válaszként erre: 126. - 72542cb970)
2012. jan. 2. 18:38
Hát nem könnyű megoldást találni, de én nagyon sajnálom azt a 8 éves kisfiút, mert valami nagyon nincs rendben körülötte. Majdnem biztos hogy zaklatva van szexuálisan. Mi nem ismerjük a szülőket és nem tudom mennyire hajlandó az anyja sértődés és vita nélkül belemenni egy ilyen beszélgetésbe, de az is lehet hogy ha annyira ellenkezik hogy tud a dologról. Gondolj csak bele: ha nálad felmerülne a kérdés hogy valaki zaklatja a gyerekedet.....hogyan reagálnál? Valószínűleg nem úgy ahogy az ő anyukája.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook