Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnő kerestetik... (Szeged) fórum

Barátnő kerestetik... (Szeged) (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 30. 17:49

Sziasztok!

Bulitarsat keresek:)

L/20 vagyok Janoshalman lakok. Sajnos az én barátaim nem nagyon érnek rá :/ Bács kiskun megyeiekkel barátkoznék :)

2016. jan. 3. 09:38

Nem igazán. Itthon sportolok egyenlőre.

Ez is egy probléma... azért igyekszem itt elkezdeni az ismerkedést, mert nem igazán járok el olyan helyekre, ahol megtehetném. Hülyén hangzik, de anno a páromat is a neten keresztül találtam meg, ezért gondoltam, egy próbát megér. A remény él, hogy ha munkába állok újra, akkor van esély olyan embereket megismerni, akikkel kijövünk.

2016. jan. 3. 09:17
Sportolni el tudsz járni? Én ott találtam barátnőket, edzéseken, zumbán.
2016. jan. 3. 09:01

Nah épp ez a másik baj... válogatós vagyok. :D Egyetlen igaz barátnőm volt/van, aki sajnos végleg kiköltözött Németországba. :( Hurrá net, de mindketten aláírtuk, hogy egymás mellett szükségünk van hús és vér barátokra is. A klubból egy "barátnőm" lett, de Ők meg Angliába mennek ki végleg. :P

Akit megkedvelek, megszeretek, az megy külföldre... ez azért elgondolkodtat néha. :D :D :D

4. Apple pie (válaszként erre: 3. - 55acef0d07)
2016. jan. 3. 08:37
Akkor újra el kell járnotok valahova, mi játszóházba járunk, illetve tornázni, sok gyereket és anyukát ismertünk meg az évek alatt, és hozzáteszem kell válogatni.
2016. jan. 3. 08:35
Van egy klub, amibe a kezdetek óta jártam... még a nagyobbik lányommal voltam terhes. Aztán a kisebbikkel sokat voltam kórházban, és mire újra mentem, szinte az egész banda lecserélődött. A régiek se kerültek olyan veszett közel egymáshoz.
2016. jan. 3. 08:28
Nekem 1 kislányom van, 3 éves. Sok helyre járunk és ott azért lehet anyukákkal ismerkedni, a gyerekek összejárnak játszani. Nálatok nincs ilyen?
2016. jan. 3. 08:13

Ez most nagyon hülyén hangzik még nekem is, de ennél jobban nem tudom megfogalmazni. :D

Azért indítottam ezt a topikot, hogy olyan emberekkel ismerkedjek meg, akik hasonlóan hozzám erős barátnő hiányban szenvednek. ;)


Röviden rólam...

"Enyhén" szólva karakán és szarkasztikus személyiség vagyok, a jövőbeli félreértések végett jó tisztázni. ;) :D

30 éves vagyok, van két kislányom, akik 3 és 1 évesek. Szegeden lakom. Szeretem a jó beszélgetéseket, a bolondozásokat és olyan emberek társaságát, akik kellően dinkák hozzám. :) A legfőbb ok, amiért nehezen találok barátokat, mert lélekben (és agyban :D ) inkább egy 20 évesre hajazok, nem mint egy 30 éves, kisgyerekes agyára.


Nah fel van adva a lecke! ;) :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook