Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bankszámla A kezelési költség több mint az utalás fórum

Bankszámla A kezelési költség több mint az utalás (beszélgetős fórum)


2018. dec. 9. 08:51
Megoldódott a rejtély. Ferjem kollegája is kapott 4 eurót, a hollandok küldték 2 év után. Inkább vettek volna maguknak rajta egy sört😁
8. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Bless the child)
2018. dec. 8. 15:16
Nem lehet kapcsolatban azzal a Tescós dologgal?:)
7. Bless the child (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2018. dec. 8. 08:41
Nem vártam. Férjem 2 éve dolgozott Hollandiában, de nem maradt el semmi pénz onnan. Ez az összeg kb 4 euró, 2 év után vették volna észre, hogy ennyivel kevesebbet utaltak neki?
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2018. dec. 8. 08:11

Hát talán Hollandiából? Nem vártál sehonnan pénzt?


A SEPA sajnos olyan, hogy mindkét félnél (küldő és fogadó) elszámolnak költségeket. Ha forint számlára utalják, akkor még konverziós díj is terheli.:/

Azt is el tudom képzelni, hogy konkrét összeget határoznak meg egy-egy utalásra. Pl. 0-10ezerig 2ezer forint.

5. Bless the child (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2018. dec. 8. 07:59
Köszi, megnézem. Arról fognak tudni tájékoztatást, hogy ez a pénz honnan jött?
4. Bless the child (válaszként erre: 2. - Semleges)
2018. dec. 8. 07:58
Nem értem, hogy mi ez a jóváírás. Azt meg főleg nem, hogy ezért még én fizetek ennyit. Mar tele a hócipőm ezekkel a pénzügyekkel. Előtte az a caros biztosítási mizéria, most meg ez
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Bless the child)
2018. dec. 8. 07:35

Az ÁSZF-ben ott kell lennie, hogy egy ilyen SEPA átutalásnak milyen költségei vannak.

Ezt olvasnám el elsőként.

2. semleges (válaszként erre: 1. - Bless the child)
2018. dec. 8. 07:00
Fogalmam sincs. Járj utána, mert mindenképpen etikátlan amit csinálnak. Kíváncsi leszek mivel magyarázzák. Ahhoz, hogy a fizetésünkhöz hozzáférjünk pénzbe kerül. Ki van ez találva rendesen.
2018. dec. 8. 06:02

Sziasztok!

Tegnap este ránéztem a számlámra és meglepődve látom, hogy érkezett egy 1272 ft-os SEPA CT jóváírásom, megjegyzésben ez szerepelt: DETREFT LOONSLIPNUMMER 1 SALARIS

A bank erre elszámolásforgalmi jutalék címen levont 2083 ft-ot.

Így 811 forinttal kevesebb lett az egyenlegem. Fogalmam nincs, hogy ez mi, valami külföldi pènz lehet ez. Hétfőnel előbb ugye nem tudok ennek utàna járni, gondoltam közületek valaki otthon van ebben a tèmában és tud nekem valami okosat mondani.

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook