Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ballagó ajándék oviban fórum

Ballagó ajándék oviban (beszélgetős fórum)


2011. szept. 3. 21:05

Pintér Béla: Mesevilág-ovis ballagó

Nagyon szép és megható dal az óvónéniktől búcsúzik!

8. 4c07880d46 (válaszként erre: 7. - Tinamama)
2011. szept. 3. 20:32
Melyik az a dal?
2011. szept. 3. 17:50
Szia Denny:)))Mi méhecskék vagyunk.Olvasgatok a neten,Találtam már pár ötletet,majd felvetem a többieknek,csak még korainak tartom.Bár nem lehet elég korán kezdeni.Meg találtam a y..tubon egy szuper ovis búcsúzót az óvónéniktől,lehet hogy egy dvd lesz a gyerekek képeiből(van egy fotós apuka a csoportban minden eseményen fotózott) és ez a dal fog utána szólni.Annyira szép,hogy el is bőgtem magam...
2011. szept. 3. 06:17
Fénykép album a csoport képeivel. Volt hogy saját készítésű hímzett albumot kaptunk textilből, nagyon szép volt.
2011. szept. 2. 21:10

Szia tinamama :)))

Nálunk nem ballagáskor hanem óvónéni búcsúztatóján kapott az óvónéni egy hatalmas pillangót mert pillangó csoportja volt és a virágosnál vettünk szalagot amire ráírtuk a gyerekek nevét és rárajzoltuk a jelüket,de ez ballagásra is jó ötlet.Igaz ezt még egyszer nem lőhetjük el pedig az én lányom is jövőre ballag:)

2011. szept. 2. 21:03
Köszi nektek,várom a további ötleteket!
2011. szept. 2. 20:23
A lányom júniusban ballagott az oviból. Mindkét óvó néni, és a dadus is kapott egy szülők által készült videót, a gyerekek képei alapján lett összeállítva, egy újszülött kori, egy csecsemőkori, és két ovis(kis- ill. nagycsoportos). Az aláfestő dal címére nem emlékszem, de utánanézek, ha érdekel, nagyon odaillő :-) Nagyon-nagyon örültek az óvó nénik ennek, meg is néztük közösen, mindenki bőgött :-) Ehhez még kaptak 1-1 könyvutalványt és egy csokrot.
2011. szept. 2. 20:18
Szia. Kis kavicsokra ráfesthetik a jeleiket, és beletehetitek ezt egy kincsesládába. A jelfestés után le lehet kenni lakkal, így nem kopik le. Vagy a kavicsokat egy cserepes virág mellé is oda lehet rakosgatni...
2011. szept. 2. 20:12
Sziasztok!A legkisebb királyfim jövőre ballag az oviból.Valami kreatív ajándékötlet kéne amive megajándékozhatnánk az óvónéniket,meg a dadusokat.És főleg ne kerüjön sok pénzbe.Tavaly a nagyobbik fiamék egy albumot adtak az óvónéniknek,amibe rajzoltak,le lett laminálva és összefűzve+a fényképük.Most új ötleteket várok tőletek,és az olvasó óvónéniktől,ők miket kaptak!Köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook