Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Balatonnál nyaralni: Földvár vagy Siófok? fórum

Balatonnál nyaralni: Földvár vagy Siófok? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 7. 10:13
inkább velencei tó:D az bevált
2014. jún. 7. 09:49
tok mindegy,mert mindket hely jo.
9. destiny88 (válaszként erre: 7. - 04e98de912)
2014. jún. 6. 08:16
A szerelmem jon a gyerekunkkel, elmeletileg, bulikent meg dunna bálra szamitok estenkent. ;)
8. Zebra25 (válaszként erre: 6. - Destiny88)
2014. jún. 5. 12:23

Mondjuk engemm jobban zavart a nagy kamionforgalom:S

Egébként mi campingeztünk, így szállodában nem tudok segíteni.

2014. jún. 5. 11:34
Siófok a legjobb választás :) Buli, strand, napfény, szerelem és minden ott van, ami jó :)
2014. jún. 5. 10:41

Koszi mindenkinek. Azert csak sikerult eltalalni jo es hasznos valaszokat :D


A nagyon nyuzsges csak este zavaro, amikor a diakok kirohannak az ejszakaba megvadulni. ;)

Foldvarrol pedig olyat olvastam, h a vonatsin kozelsege miatt nehez ejjel pihenni es a hangosbemondo allandoan kozvetit.


Barmilyen szallodaotlet johet, Akar itt, akar privatban.


Koszi mindenkinek, nagyon jok vagytok!

2014. jún. 5. 10:34
siófok:) a helyi piac, a platánrétány a végén a parkkal, ahogy meghalottam megvan a minigolfos hely is, , én gyerekként, felnőttként is imádtam :) tuti oda mennénk, ha a balcsi lenne a cél.
2014. jún. 4. 15:37

Ha szeretitek a nyüzsit, de nem azt a nagyot, akkor talán mást kellene nézni.

Nekem Siófok elég nyüzsis a gyerek mellett, de lehet nektek az lesz az ideális.

Földváron van még a kikötő rész is, ami elég szép, de azt is az ember körbejárja 1-2 alkalommal aztán ennyi. Hajókázni szerintem mindenhonnan lehet menni.

2014. jún. 4. 15:34

Nem sikerült rájönnöm, hogy mit szeretnél tulajdon képpen. Földvár nagyon nyugid hely. Kicsit talán unalmas is. A strandon kívül sokmindent nem tudsz csinálni. Van egy kis központ, de az annyira picike, hogy szinte egyhelyben állva szét tudsz nézni:)

Na jó, van egy rész, ami tele van éttermekkel, de az szintén nem nagy látványosság, de a vasúti sín közel van végig a parthoz.

Ha tehetitek Siófokra menjetek.

Mi évek óta járunk Födvárra, de nekünk ennyire telik, meg egyébként kicsi gyerekkel mi inkább a csendesebbet választjuk.

2014. jún. 4. 13:52
Én Siófokot többre értékelem,még akkor is ha métereket kell gyalogolni hogy legalább térdig érjen a víz...Minden évben oda megyünk,Aranyparton a szállodák vízparton vannak és nem olyan horribilis összegek.Igaz mi csak 3 csillagos szállodába megyünk.Tavaly a Magisternben voltunk.Ott jó a kaja,csendes a környék,pár lépés a part,a wellnese szuper,és a benti medencék is jók de nincs nagyon felújítva értem ez alatt hogy egy nyílászáró csere ráférne,de egyébként tiszta!!Most sz Európa szállodával szemezek,az is 3 csillagos,szintén a parton és eddig csak jókat hallottam róla 2 éjszaka 3 nappal ott kb 60e.
2014. jún. 4. 13:06

A velemenyeteket szeretnem kerni, tapasztalatototk alapjan.


A déli parttal szemezgetünk, gyerkőccel gondoltuk itt jobb lesz..nagyon messzebb mar nem akarunk menni.Szallodaba.


Az elso kerdesem a ket telepulest illeti: ugye foldvar nem tul kihalt, van nemi varoskozpont? Szeretjuk, ha van egy kis nyuzsges es elet korulottunk, pl. Siofokon be tudunk menni akar gyalog is varosnezni. Foldvar is egesz jo lehet? A nagy zajt azert kerulnenk, igy a vasuti sinek mellett/kozeleben, vagy a kluboktol (discotol) tavol lenne jo.

Ha valaki tud konkretumot is, megkoszonom a valaszat. Ilyen jellegu hotelt keresunk :)

Mindenkeppen felujitott, tiszta szalloban kepzeljuk el a nyaralast, nem tul hagyomanyos, hazi etelekkel (azt eszek itthon is, haha :) )


Nem gondolom, hogy nagy igenyeink vannak, inkabb csak praktikusak. :)

Vegigneztem mar vagy 10 hotelt, es hogy is mondjam.. nem lehet donteni, mert nem tudom a velemenyeket masoktol. Nem tudni, hogy most melyik szallot ujitjak fel, melyik zajos kornyek, vagy melyik szallodaban vannak bogarak. A legjobban az tetszik, hogy a 4*-os szalloban, ahol 150e+ 4 ejszaka fizetni kell a parkolasert. 1500minimum/ej.



Nagyon koszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook