Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Baj lehet a hallásommal? fórum

Baj lehet a hallásommal? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. jan. 19. 08:25
Hívtam a kórház szakrendelőjét, ahova tartozom, meglepetésemre már holnapra kaptam időpontot. Aztán a főnökömet is felhívtam, ő azt mondta mivel útba esik, ha végeztem menjek vissza az alkalmasságis orvoshoz, de közben hívjam fel itt a városunkban a fül-orr gégészetet időpontért. Most igazából már végképp nem tudom, kinek kell hinnem, ki és mit fog mondani? Rég nem izgultam ennyire, semmi miatt, mint most.....úgy érzem, teljes mértékben h@nek néznek és szaladgálhatok össze-vissza ilyen full bizonytalan információkkal, mint a kell készülék, de nem komoly! Holnap többet megtudok, de őszintén szólva, se gyomrom, se semmim menni a foglalkozáseüs. dokihoz, azok után, amit mondott. Pedig kötelező....
2021. jan. 19. 08:12

""Majd meglátjuk, hogy hallókészülék, de amúgy semmi komoly!" - az ilyen jósolgatósokat bedobnám egy emésztőbe, akik előre vetítve feltételezgetnek, megalapozottság, vizsgálati eredmény nélkül. 2021-ben.

Tarts ki, ne hagyd magad lelkileg bántani, drukkolok! Minden rendben lesz.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 08:12
Én sem. A hallókészülék, meg a semmi komoly között van egy kis különbség.
2021. jan. 19. 07:54

Sziasztok!

Mindenképp anonim szeretnék maradni (vannak itt távoli ismerőseim), kérlek fogadjátok ezt el, köszönöm!


Enyém az alkalmasságis vizsgálatról szóló vallomás.


Szerdán, tehát majdnem egy hete kellett mennem alkalmasságira, semmi komoly dolog végett, csak a soronkénti kötelező miatt. Az orvos akihez mentem az új orvosunk! Most voltam először nála. A férjem szerint direkt kötekedős, mindenben hibát kereső és mindenhova továbbküldő orvosról van szó! Én nem ismertem eddig. Több éve vagyok a cégnél, zajártalom bőven van odabent a munkahelyen. Koncertre is rendszeresen járok, zenét napi szinten hallgatok. DE! Ezidáig soha, semmilyen problémát nem találtak nálam a hallásommal! Szerdán viszont, igen. De nem mondta el az orvos, hogy mit. Panaszom nincs. Odabent még a sípoló (ez a hibajelzése a gépeknek) hangot is meghallom, nem kell erőltetve figyelnem beszéd közben sem azt akivel beszélek. Az orvos további hallásvizsgálatot kért, ahova mennem kellett ott nem csinálják. Tisztították a fülem tegnap, enyhe fülzsír volt benne, gondolom a fültisztítótól ment befelé. De alig volt valami, industrial piercingem van (fülporc ékszer), a fül-orr gégész szerint ez sem lehet a baj, mert jól van szúrva, nem bajos, nincs vele gondom! Most ott tartok, hogy ma kell kérnem megint időpontot a hallásvizsgálatra, utána újra időpont vissza a fül-orr gégészetre. Jelenleg nem dolgozhatok. Nem értem ezt az egészet! Hiába kérdeztem az orvost, nem mondta, hogy baj lenne, de azért közölte, hogy "Majd meglátjuk, hogy hallókészülék, de amúgy semmi komoly!" És akkor most döntsem el, hogy baj van vagy csak pénz vagy esetleg kirúgás (sunyi cég, simán benne van a pakliban)...? Ahogy írtam is a vallomásomban : Nem értem!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook