Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bahama-misty fürdőruhákkal kapcsolatban milyen tapasztalatod van? fórum

Bahama-misty fürdőruhákkal kapcsolatban milyen tapasztalatod van? (tudásbázis kérdés)


7. borsó01 (válaszként erre: 6. - Mandulaszem)
2010. júl. 20. 11:25

Szia,

Ugyan már bevásároltál, de írnék véleményt: én csak fürdőruhát vettem még itt, valóban volt jobb minőség is. Valamikor kitartott 3 évig a fürdőruha, de 1-2 éve már csak egy szezont bír ki. Én ráadásul nem használom minden nap, jó ha 20-szor felveszem egy évben. A második évben már kinyúlt és kicsit megfáradt anyagúnak tűnik, látszik rajta a használat. Szerencséd volt, hogy találtál magadnak megfelelőt, mert februárban még csak a tavalyi kollekció megmaradt darabjait adják és leárazzák. Egyébként 10e alatt nem kapni az idei katalógusból.

Ügyes voltál és szerencsés.

Szia.

2010. febr. 24. 21:38

Sikerült fürdőruhát szereznem. Kb. 20-at próbáltam fel. Az eladó kedves és türelmes volt, segített a döntésben és próbálta korrigálni az éppen próbált fürdőruhákat és a problémát orvosolni a következő darabbal:)

4600.-

2010. febr. 23. 17:13
Köszi, hogy megosztottad.
4. Manilu (válaszként erre: 3. - Mandulaszem)
2010. febr. 22. 23:14
Régebben csak bahama fürdőruhát,fehérneműt hordtam,mert nagyon jó minőségűek voltak.Az utóbbi 2-3évben sokat csalódtam a termékekben,mert nem olyan mint volt,gyengébb minőségáek a termékek.A melltartók nem tartanak normálisan hiába szépek,ma már csak T...ph-t használok,és maximálisan elégedett vagyok.
2010. febr. 22. 19:38
Senkinek sincs tapasztalata?
2010. febr. 21. 22:18

Sziasztok,


Várom mindenki véleményét! Érdekelne, hogy mennyi ideig tudtátok hordani, 1-2 nyarat esetleg többet kibírt?

2010. febr. 21. 22:17
Bahama-misty fürdőruhákkal kapcsolatban milyen tapasztalatod van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook