Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Babzsákfotel. Honnan érdemes rendelni? fórum

Babzsákfotel. Honnan érdemes rendelni? (tudásbázis kérdés)


13. emagdi (válaszként erre: 12. - Vjani79)
2010. jún. 8. 10:02

arról nem is beszélve, hogy ezeket azért nagyon erős és strapabíró anyaból kell készíteni, és nagyon erősnek kell lenni a varrásnak is.

szóval szerintem csak olyan álljon neki házilag a készítésnek, akinek van ehhez való ipari varrógépe és megfelelő tapasztalata a varrás terén.


ha egyszer kiömlik a lakásban ez a hungarocell golyó töltelék (amivel ezeket tölteni szokták), még tíz év múlva is ezt lehet porszívózni :)


én is arra szavazok, hogy inkább venni kell, és olyan helyről ahol jól megvarrják:)

2010. jún. 8. 09:43

Sziasztok!


Csak óvatosan ezzel a saját készítésű babzsákfotelekkel. Ha elrontod a szabást vagy rossz töltőanyagot veszel bele, pénzt dobsz ki az ablakon. Én innen rendeltem: babzsak.gudu.hu

2009. dec. 1. 19:03
A neten lehet kb 5000 Ft-ért szabásminta csomagot rendelni, éppen tegnap láttam.
2009. nov. 19. 10:06

Sziasztok!

Van valakinek babzsákfotel szabásmintája, amit el tudna nekem küldeni?Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy készen vegyek, de a gyereknek ez lenne a karácsonyi ajándéka..... Előre is köszönöm.

9. csacsa (válaszként erre: 8. - Zsu-72)
2009. júl. 22. 12:02
Leirnad nekem levelben? Es mondanal rola par szot?
8. Zsu-72 (válaszként erre: 7. - Csacsa)
2009. júl. 20. 18:40
Szia.Én Baranyában tudok valakit,aki ilyeneket készít!Én is most rendeltem tőle.
7. csacsa (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2009. júl. 20. 17:49
Videki vagyok, igy csak is a szalitas johetne szoba. Epp neztem a bevlapot, tenyleg jo , de a menetet hogy hogy es mennyi ido alatt szalitjak nem irtak le :o(
6. emagdi (válaszként erre: 5. - Csacsa)
2009. júl. 20. 17:44

igen, a blup az jó, és tuti nem esik szét hiába gyötröd. (na jó, ha késsel nekiesel akkor igen, de normál használatnál még ha ugrálsz rá akkor sem)

de ha megnézed a boltjukban (érdemes elmenni, ha bp-en laksz) akkor ezek elég erős anyagból készülnek. és tényleg jól meg vannak varrva.

2009. júl. 20. 17:41
Igen nekem is ez volt az elso gondolatom, hogy ha szetesik akkor a 8 honapos fiam tuti beenne es annak nem nagyon orlnek. Inkabb legyen kicsit dragabb, de megbizhato es kenyelmes. Ez a Blup tenyleg jo? Volt mar valakinek ilyen?
4. emagdi (válaszként erre: 3. - 2f4fe453b8)
2009. júl. 20. 16:49

elég nehéz szerintem olyan helyen varratni, ahol aztán tényleg úgy varrják meg, hogy ne menjen szét a sok ugrabugrától sem.

mert ha egy ilyen egyszer szétmegy, akkor az elkövetkező 10 évben lehet porszívózni a hungarocell golyókat a lakásban (komolyan)...


én tutira készen vennék.

3. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 2. - Csacsa)
2009. júl. 20. 14:52

A blup jó, nagyon kényelmes, de elég drága. Lehet hogy jobban jársz ha megvarratod a huzatot, a tölteléket pedig megveszed pl. a Nikecellnél.

Mindkét céget megtalálod a neten.

2009. júl. 20. 14:27
Nagyon szeretne a csalad egy ilyent es nezegettem a neten oket. De annyi van hogy csak na. Mik a tapasztalatok es melyiket erdemes megrendelni?
2009. júl. 20. 14:25
Babzsakfotel. Honnan erdemes rendelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook