Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatolvajok!!! fórum

Babatolvajok!!! (beszélgetős fórum)


2009. márc. 11. 15:36

Najó ezek szerint mégis keringenek ilyen hírek a köztudatban.

Még egyszer szeretném hangsúlyozni, hogy az adatok valósak és tényleg nagyon gyakoriak az ilyen esetek!

Pontosan tudom, hiszen megmondták nekünk, hogy ne is reménykedjünk, hogy megtaláljuk a kisbabát, mert olyan sok kicsit rabolnak el irigy nők.

Ez komoly probléma, amivel szembe kell nézni. A szkepticizmus helyes és érthető, de strucc politika nem az.

2009. márc. 11. 15:21

Szerintem is azzal a babaval valam mas tortent. Raadasul eloszor azt mondta az anya, hogy a lakas masik helyisegeben volt par percig, amikor eltunt.

Most meg mar 15perc a szomszedban, meg meg teregetes is?

14. erikpipi (válaszként erre: 8. - Lufikutya)
2009. márc. 11. 15:10

És mikor Lopták el? nem olvastam róla.

Azok a körlevelek, hogy eltünt a gyerek, meg 3 perc múlva már a mosdóban levágott hajjal, és fiúnak öltöztetve, nos az nem igaz. Az index szedte csokorba, a sok marhaságot minek dőlnek be az emberek..

emlékszem fiatal anya voltam, amikor eltünt egy gyerek, az akkori király utcában, az anyuka kint hagyta az üzlet előtt.

Amikor megtalálták, semmi baja nem volt, egyszerűen valaki elvitte, mert neki nem lehetett.

Ez az 5 hetes csecsemő, hát. átmegy a szomszédba, majd hazamegy még kitereget, de csak utána nézi meg a gyereket. Azt kell írjam, felelőtlen anya az ilyen.És ki tudja, mi történt vele valóban? Volt már hasonló, amikor eltünt egy beteg gyerek, az anya kirakta a teraszra levegőzni. Azóta sincs meg. Vagy eltünt a szigetről, ismerjük a végét. Itt is valami hasonlóra fog fény derülni.

Ha eltűnik egy gyerek, könnyű vele lelépni, Letkésen nem kérik az igazolványokat, nincs is határőr. Szlovákiából meg akárhova vihetnek egy gyereket. Sok a pedofil.

Évekkel ezelőtt olvastam, hogy a határon 2 babát találtak a hátsó ülés mögött, mindkettő aludt, mert be voltak gyógyszerezve, a kiszáradás határán.....


Hát, mindenki vigyázzon a kicsi, és nagy gyermekére.

13. B.Zsu
2009. márc. 11. 15:00
Na igen elég érdekes, hogy csak úgy eltünik egy 5 hetes kisbaba. Nekem is az a gyanúm, hogy valami történt vele. Úgy mint anó avval a kisfúval úgy állították be mintha elveszett volna és közbe a kutyájuk szedte szét és még elis ásták. De ne legyen így és legyen meg, mert az a gyerek nem tehet semmiről.
12. Katinkaboszi (válaszként erre: 4. - 127f14054c)
2009. márc. 11. 14:56

:DDD igen jól megaszontad,

de mindent meg lehet magyarázni, örökbefogadás, valaki a családban beteg lett, a kicsijére vigyáz az illető és még sok más efféle, arról nem is beszélve, hogy ha a saját babáját elveszti az illető anyuka, akkor nehezen dolgozza fel, vagy van aki egyáltalán nem és ezért csinál ilyet, hogy azt hiszi másnak nincs annyira szüksége a picire, ezért lopja el.

na, most én is megaszontam :)))

11. mimmo33 (válaszként erre: 8. - Lufikutya)
2009. márc. 11. 14:54

De ez EGY eset,amit statisztikai adattal illetni is vicces...

Egyébként meg ilyenekről miért nem hallunk a Tv-ben, rádióban?!Gondolom, ha ellopják valakinek a gyerekét, akkor az mindent megtesz azért, hogy a nyílvánosság is tudjon róla...


Ne haragudj, de az ilyen légből kapott híreket, nem tudom komolyan venni.Legalább annyira hihetelen, mint az állandó Cora-s, és Tesco-s gyerekrablások

10. Lufikutya (válaszként erre: 6. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 11. 14:53

Én nem pont erre az esetre gondoltam, de ha ilyen történik biztos, meg kell mondani az igazat, mert ha hazudik az csak hátráltatja a nyomozást.

Egyáltalán nem felelős szülőknek is vannak gyerekeik és a szerencsétlen gyerek issza meg a levét.

De mindenek előtt, hogy lophat gyereket valaki azon az apropón, hogy nem tartották megfelelőnek a szerepre és majd akkor magától szerez egyet???!!!

Ebből kapásból látszik, hogy NEM alkalmas!

2009. márc. 11. 14:52
Én sem tudok szülni, mivel nincs méhem, de soha senkinek a babáját nem lopnám el. Erre csak valami aberált Hü..e képes....De nagy az Isten állatkertje...
8. Lufikutya (válaszként erre: 3. - Mimmo33)
2009. márc. 11. 14:49

Ez egyáltalán nem kitaláció!

Komolyan mondom, mert nemrég az egyik szomszédom kisbabáját elrabolták és a rendőrség azt mondta nem tehet gyakorlatilag semmit mert:

1. Hihetetlen sok az eltűnt személy

2. Kisbabákat nagyon gyakran lopnak el és csak évek múlva derül, ki hogy az anya nem is anya (általában egészségügyi intézményekben kötelező vérminták útján derül, amúgy véletlenül)


Szóval ez nem az én agyszüleményem...

Én teljesen elítélem az ilyen "gyerek-szerzési" módokat.

Nem gondolnak bele az ilyen emberek, hogy hány embernek teszik tönkre az életét.

2009. márc. 11. 14:43
Inkább NO COMMENT!!!!
2009. márc. 11. 14:41
felelőtlenek az emberek! a gyerek nem egy tárgy amit magára hagyhatunk, ha ellopják semmi baj, veszek másikat! semmi felelőség érzetük nincs, és miért, mert valaki vagy korán vállal gyereket, vagy egyszerűen csak senki nincs aki segítene neki, és neki meg fogalma sincs! msot van a kis Dzsenifer féle eltünés! ne mondja nekem senki, hogy nem történt vele valami? valamit csinalt az anya csak nem vallja be! milyen hülye dumával állt elo?idézem, letettem aludni kicsit, átmentem a szomszédba 15 percre, mire visszamentem nem volt a kiságyban, felforgattam az egész lakást, kirohantam az udvarra, körbenéztem de nem volt sehol! mit hisz, az 5 hetes gyerek elmászkál? hagyjuk már a hulye dumát,az iylen fel tud idegesíteni de nagyon! majd kiderul, hogy mi történt, én remélem, hogy meglesz a baba élve!
5. 127f14054c (válaszként erre: 4. - 127f14054c)
2009. márc. 11. 14:40
na ezt jol megaszondtam:-)
4. 127f14054c (válaszként erre: 1. - Lufikutya)
2009. márc. 11. 14:39

Erdekes...en nem igazan hallok ilyesmirol....

Elegge keptelensegnek tartanam, hogyha pl. a szomszednomnel pikk-pakk megjelenne egy gyermek a semmibol....vagy az egyik rokonomnak....vagy ismerosomnek...csak feltunne valakinek, hogy egy gyermek megjelent a semmibol ...szerintem mindenkinek megfordulna a fejebe, hogy most akkor mi van????

3. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Lufikutya)
2009. márc. 11. 14:39

Ezzel kapcsolatban sem statisztikáról, sem tényekről nem lehet hallani...

Szerintem ezek csak kitalációk

2009. márc. 11. 14:38

igen elitélendő dolog,és rettenet.

nem tudom hogyan képesek elrabolni más gyermekét.és a lelkiismeretükkel elszámolni.

de nézzük meg a helyzetet.

az örökbefogadás,hosszadalmas,lehet ezért is vállaszák ezt a módot és lehet alkalmatlannak nyilvánitanák öket.

lehet ha támogatva lenne a béranyaság!!!!

kevesebb lehetne.

mert vki nem eshet se természetes óton ,sem mesterségesen.

2009. márc. 11. 14:33

A legújabb statisztikák egyre elrettentőbbek. Hihetetlen sok kisbabát rabolnak akár percek alatt az utcákon, bevásárló központokban, boltokban vagy éttermekben. Elég 2 percre egyedül hagyni a babát, vagy csak elfordulni és már el is vitték a kis védtelen csöppséget!

Eddig azt hittem, ez csak a felelőtlen anyákkal fordulhat elő, de ez nem igaz. Rettenet!

Ami pedig még szörnyűbb leginkább nők rabolják el a kicsiket, mert nincs sajátjuk.

Hová fajul a gyermek vállalási vágy?!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook