Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnénk 2010-re fórum

Babát szeretnénk 2010-re (beszélgetős fórum)


215. abe24d45e1 (válaszként erre: 214. - Lyana)
2009. máj. 12. 18:34

En is szoritok neked es mindenkinek.

Amikor terhes voltam nekem is voltak ilyen tuneteim mint neked aztan +++++++volt es gondolhatod repultunk mi is a boldogsagtol.

214. Lyana (válaszként erre: 213. - Gini83)
2009. máj. 12. 17:03

Őszinte leszek. Félek a negatív eredménytől. Félek, hogy a testem csak játszik velem és bolondot űz belőlem.

Ma délután néha olyan érzésem van mintha már megjött volna és mintha folyna is.

Megyek is a wc-re mindig tamponnal, aztán meg sehol semmi.

Ki érti ezt???

213. Gini83 (válaszként erre: 212. - Lyana)
2009. máj. 12. 15:41
Szerintem, ha edig pontos volt a mesnid, akkor tesztelhetsz reggel. Nem veszítesz vele, én nem bírnám ki, az tuti. Nagyon szorítok neked!
212. Lyana
2009. máj. 12. 13:50

Na szóval elmúlt a mensis görcs, csak olyan fura feszülés van. Most mi van akkor?????????????

gondolom az agyatokra megyek, de olyan furi minden. Reménykedjek? Teszteljek reggel?

211. Lyana (válaszként erre: 210. - 94c13d8e1e)
2009. máj. 12. 13:43

:-) Na igen. Ez amolyan baba csalogató vásárolgatás!

Az irodám ablakából látok egy gólyafészket és benne egy párt. A párom melóhelyénél is van egy gólyafészek és benne a pár.

Remélem ezek a gólyák hozzánk is hoznak kisbabát.

Remélem a csodás kis skót kockás szoknyácska "elég" csalogató lesz hogy mihamarabb a pocakodba költözzön egy kiscsajszi.

Szorítok. Drukkkk

210. 94c13d8e1e (válaszként erre: 209. - Lyana)
2009. máj. 12. 13:23

:) De aranyos vagy :) Nagyon szorítok!!!

Ma elmentünk a kisfiammal neki ruhákat venni, és megláttam egy csodálatosan édes kis skót kockás szoknyácskát. Furcsa, hogy amíg a hugi a pocakomban volt, nem vettem semmit neki. Így, hogy már nincs, vásárolok kislány ruhákat. Hátha ezzel visszacsalogatom. Hiszen nem akármilyen szép az a szoknya, csak nem akarja kihagyni :)

209. Lyana (válaszként erre: 206. - 94c13d8e1e)
2009. máj. 12. 11:57

Hát a teszteléssel még várok. Sokat olvasgattam és az esetek többségében a kimaradás után 4-5 nappal lettek +-ak a tesztek. Úgyhogy a hétvégééig várok ha addig nem jön meg.

Na de miért jönne meg???????????????

208. youlcsi (válaszként erre: 206. - 94c13d8e1e)
2009. máj. 12. 10:00

viszont nem jó túl korán sem tesztelni.

nagy csalódás lehet a vége, ugyanis a menzeszek (amik már pl 1-2 napot késnek) nagyon nagy százalékban korai vetélések...

207. ee7835cc73 (válaszként erre: 188. - Gini83)
2009. máj. 12. 09:42
Hát én majd csak 2-3 hét múlva megyek dokihoz,nem sietem el,mert UH-ot úgysem csinál a 12.hétig,meg még problémáim sincsenek.Úgyis eleget fogok járni hozzá,ha megint kinyílik a méhszáj félidőben.
2009. máj. 12. 08:38
Mikor tesztelsz? nem jobb hamar megtudni, és örülni vagy nem feleslegesen reménykedni?
205. Lyana
2009. máj. 12. 08:33

Bevallom őszintén, hogy nagyon reménykedem abban, hogy most sikerült és babás vagyok. Csak félek, rettenetesen!!!!!!!!!!!!

Félek, hogy megint csalódni fogok, félek hogy megint megjön...............

Ti hogy bírjátok ki minden hónapban??

204. Lyana (válaszként erre: 203. - 94c13d8e1e)
2009. máj. 12. 08:19
szia. ez érdekes nagyon. egyébként hallottam én is. sőt valamelyik nap tudományos írást olvastam arról, hogy az aspirin protect szedése megnöveli a teherbeesés és a beágyazódás esélyét. olvassatok utánna
203. 94c13d8e1e (válaszként erre: 201. - Lyana)
2009. máj. 12. 08:17
Szia. nem tudom segít-e, de leírom pár mondatban a barátnőm esetét: sok év próbálkozás, nem jön baba. elvileg minden oké náluk. inszemináció, lombik, semmi siker. a lány kutatni kezd, mégis mi lehet a gond. talál néhány mondatot valahol arról, hogy ha egy pici gond van a cukorral, még ha csak nem is mutatható ki a sima vizsgálattal, akkor is gond lehet a beágyazódással. Átvariálja az étrendjét. 3 hónap: bejelenti, hogy tegnap pozitív lett a teszt...
202. 94c13d8e1e (válaszként erre: 200. - Gini83)
2009. máj. 12. 08:12
Hát kezet foghatunk. Én most azon agyalok, hogy a tavaszi-nyári baba a vágyam. Hogy elkezdek még egy egyetemet. Stb. Közben pedig elepedek egy pocak után. Talán kicsit félünk, a rossz emlékek miatt. Szerintem. Én mindenesetre esélyt adok neki. Hőmérőzni valóban nem kell nekem, eddig mindig abban a pillanatban összejött, ahogy szerettük volna. De szeretnék ezzel a témával foglalkozni, tenni érte, ezért találtam ki. Lehet hülyén hangzik, de mostanában van néhány kattanásom...
201. Lyana
2009. máj. 12. 08:07
Gina sajnálom ami a babáddal történt:-( Nekem nem erősek a görcsök. Másfél év után mentem orvoshoz hogy nem jön a baba. Ő találta meg a gyulladást és próbálkozott mindenféle gyógyszerekkel. Volt még gynevac vakcina is. De mára úgy néz ki a leleteimből hogy minden okés.
200. Gini83
2009. máj. 12. 08:02
Képzeljétek nekem meg olyan hülye gondolataim vannak. Ugye a férjem jön haza nyáron, de most annyira rámjött egy olyan érzés, hogy mégse kéne most próbálkozni, mert a másik kettő is még olyan kicsi. Aztán közben meg annyira vágyom rá. Csak szerintem a vetélés miatt is félek. Meg most kezdtem el dolgozni, elég jó helyen vagyok, mit szólnak ha egyből teherbe esek. De egyébként meg mindezek ellenére nagyon vágyok rá. Iszonyatosan szeretném már a babát, meg hogy simizhessem a pocimban. De lehet , hogy megvárjuk az őszt, úgyis nyári babát szerettem volna mindig is. Vagy szerintetek kezdek meghibbanni? Emlékszem télen is addig annyira örültem még a férjem itthon volt, hogy hú 3 gyerekünk lesz és mikor elment elkezdtem pánikolni, hogy úristen, hogy fogom én ezt egyedül megcsinálni és anyagilag is hogy fogjuk bírni.
199. Gini83 (válaszként erre: 196. - Lyana)
2009. máj. 12. 07:58
Hú, hát úgy emlékszem ugyanazt éreztem , mint mensikor, ugyanúgy görcsölt a pocim. De ugye nekem egyre erősebb volt a görcsölés, meg a derekam majd leszakadt, már a teszteléstől számított pár napra, de 2 héttel később el is ment a baba.Az normális ha enyhe mensis görcseid vannak.
198. youlcsi (válaszként erre: 194. - Lyana)
2009. máj. 12. 07:57
2,5 évig gyulladás? hol? azt kezelni kellett volna.
197. Gini83 (válaszként erre: 190. - 94c13d8e1e)
2009. máj. 12. 07:57
Te is elkezded a hőmérőzést? Pedig nálatok nem is kéne, hisz nem a teherbeeséssel volt a baj! Egyébként fontos, hogy ugyanakkor mérjük, és ahogy már más is írta, tényleg nem mindegy, hogy 3 órát alszol, hányszor kelsz fel a manódhoz éjszaka, vagy épp 9 órát alszol. Én ha kevesebbet aludtam , mindig magasabb volt.
196. Lyana (válaszként erre: 195. - Gini83)
2009. máj. 12. 07:56
szia. Köszi:-) aranyos vagy. Mondjuk a melleim nem igazán fájnak csak kicsit, inkább a mensis görcsök amiket érzek. Mondjuk fura mert a melleim mensi előtt mindig fájtak, most meg nem csak érzékeny és kicsit fáj csak. És neked voltak mensis görcsied?
195. Gini83 (válaszként erre: 189. - Lyana)
2009. máj. 12. 07:54
Üdv a csapatban! Ezek jó jelek ám, tudod? Nekem decemberben mikor babás lettem, két nappal előtte volt egy kis rózsaszínes folyásom és amikor meg kellett volna jönnie, akkor fehér krémes folyásom volt és nagyon fájtak a melleim! Nagyon szorítok érted én is! Majd üzenj!
194. Lyana
2009. máj. 12. 07:54

sziasztok. Kivizsgálás nem volt még mert a férjem nem akarta mert hisz a csodákban. Annyi volt hogy volt hormonvérvétel ( az tökéletes ) meg volt uh-s pé figyelés ( az is oké ) meg citológia, rákszűrés.

Valszeg gyulladás miatt nem jött a baba eddig. ebben a ciklusban megpróbáltunk egy két új dolgot: C+ Cink és E vitamin, meg grapefruit mag csepp és a bremer matrac használata.

193. youlcsi (válaszként erre: 189. - Lyana)
2009. máj. 12. 07:41
2,5 év? kivizsgálás gondolom már megvolt... van vmi gond, vagy csak nem sikerül időzíteni?
192. youlcsi (válaszként erre: 190. - 94c13d8e1e)
2009. máj. 12. 07:40

hali!

nem kell ugyanakkor. a lényeg az, hogy ébredés után rögtön, még felkelés előtt. és előtte jó ha megvan min. 3 óra ágynyugalom (tehát ha 6-kor ébredsz, de pl 4-kor voltál wc-n, az nem biztos, hogy reális eredményt ad, de ha 3 előtt voltál kint, akkor jó)

ideális leginkább az lenne, ha akkor méred, amikor magadtól ébredsz (lehet ez reggel 6, de akár 9 is). de persze ha az ember dolgozik, ilyen max hétvégén van...

191. 94c13d8e1e (válaszként erre: 189. - Lyana)
2009. máj. 12. 07:00
Szia! Jajj de izgalmas!!!! 2,5 éve... az nagyon sok, hogy bírod? Rettentően szorítok érted, és várom a fejleményeket!!!
2009. máj. 12. 06:59

Látom egy hasonlóan hajnalban kelő anyuka... :)

Miért fontos, hogy gyakorlatilag ugyan abban a percben mérjünk a hőmérőzésnél? Nem mindegy, hogy 6:30, vagy 6:45, ha mindkettő közvetlen ébredés után van?

189. Lyana
2009. máj. 12. 06:49

Sziasztok. Megengeditek, hogy csatlakozzak?

Magamról annyit, hogy 2,5 éve próbálkozunk és ma nem kellene nem kellene megjönnie. Két napja rózsaszínes folyásom volt, de mára csak krémes fehér folyásom van. Mensis görcseim is vannak, ami szokatlan, mert nem szokott lenni, a mellbimbóm érzékeny és kicsit fáj. Úgyhogy kíváncsi vagyok mi lesz ebből:-)

188. Gini83
2009. máj. 12. 06:25
Mizuj csajok? Kiértizguhtunk ebben a hónapban? Denny mikor mész orvoshoz?
2009. máj. 11. 21:08
Hát ugye 3 menzi, de én úgy vagyok vele hogy akkor jön amikor akar. Én is nagyon kívánom mindhármónknak a boldog végkifejletet... Én is elolvastam azóta nem egyszer. Szívfacsaróan boldogok voltunk. 3 havonta látod... ezt azóta sem tudom megemészteni!!!!!!
186. Gini83 (válaszként erre: 184. - 94c13d8e1e)
2009. máj. 11. 18:58
Igen, sajnos a férjemet még mindig csak 3 havonta látom. Visszaolvastam most könnyes szemekkel a gyakorikérdéseken , ahogy kezdtük, milyen boldogan. Nade kár keseregni, mert leszünk még nagyon boldogok újra a pocilakóinkkal. Ugye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook