Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnék, Egerben fórum

Babát szeretnék, Egerben (beszélgetős fórum)


1 2
25. huszka
2008. nov. 27. 10:06
Szija zsuzsfn...most dolgozom, de néha ránézek a fórumra ;o)
2008. nov. 27. 09:45
Hahó!! Valaki!!
23. huszka
2008. okt. 22. 20:18
Úgy örülnék, ha vki írna ide :)) De senki sem jön :((
22. huszka (válaszként erre: 21. - 60e8720bcf)
2008. júl. 7. 14:26
Jaja..izgalmas. De ez már nem az első ilyen hetem. Sokat jártam én is. 1 évig, aztán megint és megint és most ismét hónapok óta. Orvos, vérvétel, uh stb... Ilyen gyógyszer, meg olyan gyógyszer..stb. Elég unalmas már. Pár hónapja ki is borultam, mert elegem lett az egészből :(
21. 60e8720bcf (válaszként erre: 20. - Huszka)
2008. júl. 7. 12:04
Akkor izgalmas heteitek vannak nektek is. Nekem jó egy kis pihi itt a sok-sok hónapos orvoshozjárkálás után. Bírom nagyon.
20. huszka (válaszként erre: 19. - 60e8720bcf)
2008. júl. 7. 11:31
Na ez egy nagyon jó kérdés, ugyanis már kellett volna májusban, csak pozitív lette a terhességi tesztem. Azóta meg volt több pozitív teszt is, úgyhogy most az a kérdés, hogy valóban babás voltam-e vagy csak a szervezetem rosszalkodik és vmi adenóma féle termeli a hcg hormont, ez talán a héten kiderül és, ha nincs gond, akkor akár már a jövőhéten is megcsinálhatja a hsg-t.
19. 60e8720bcf (válaszként erre: 18. - Huszka)
2008. júl. 7. 11:16
Ha valóban megnyugtattalak valamennyire örülök. Persze, az ember izgul minden beavatkozás előtt, ez érthető. Mikor csinálják?
18. huszka (válaszként erre: 17. - 60e8720bcf)
2008. júl. 7. 11:15
Dehogy temetem magam :) Nem is az orvosokkal van a bajom, hanem a felszereltséggel :) Úgy tudom, hogy a traumatológiai osztály kifejezetten jó, dehát nem porcleválásom van... akkor nem izgulok, csak még sosem voltam sem mély altatásban, sem bódításban, ezért tartottam eddig..de így most megnyugtattál, köszi :)
17. 60e8720bcf (válaszként erre: 16. - Huszka)
2008. júl. 7. 11:03
Ez nem mélyaltatás, csak bódítás!!!! Rosszul nem az altatás miatt vannak az emberek, hanem azért mert valami gázzal nyomják tele a hasüreget, és a gáz mellékhatása a rosszullét, de HSG-kor ezt nem csinálják!!! Megkérdezik persze hogy nem-e vagy allergiás, de ha az vagy magadtól is kezdheted ezzel. Azért még ne temesd el magad mert Eger-ben élsz és itt van a Markhot Ferenc Kórház:)
16. huszka (válaszként erre: 15. - 60e8720bcf)
2008. júl. 7. 10:58

Akkor semmi cső a szájban? :)))

Nekem is mondta a doki, hogy menjek be reggel 7re, adjam le a személyimet és úgy kapok hálóinget. Öltözzek át a kórház földszinten, aztán menjek fel az ambulenciára, ott várjak, majd utána behívnak és a papírokat a kezembenyomják. Hát ez így nem volt túl bizalomgerjesztő. Na és mégegy kérdés.. azért csak kikérdeznek, hogy allergiás-e vagy vmire, vagy vért vesznek vagy ilyesmi? :) Te nem voltál rosszul az "altatástól"? Bocsi, hogy ilyen sok mindent kérdezek..de az egri kórház nem éppen a legjobb tulajdonságairól híres.

15. 60e8720bcf (válaszként erre: 14. - Huszka)
2008. júl. 7. 10:39

Szia

Persze-persze a Kaáli olyan, a konz. díjat először be kell fizetni, de a viszgálatokat vérvétel, rák-clamydia szűrés, hüvelyváladékvizsgálat, sperma vizsgálat ezeket nem kell ott megcsináltatni, megoldhatod ezt egy másik intézményben, kórházban is. Mi is gy csináltuk. Utazni meg úgy szoktunk, hogy kérünk ay háziorvostól utiköltséges utalványt, legalább azt visszautaja a Tb.

A HSG-t mikor nekem csinálták reggel be kellett menni, átöltözni, kaptam egy ágyat. Bevittek a kisműtőbe az osztályon. Ott kaptam valami szurikát, meg infúziót, és nem emlékszem semmi másra, csak a szobában ébredtem fel újra. Ennyi volt. Utánna sem fájt, nem véreztem, nem volt semmi gondom. Emiatt tényleg ne izgulj, van ettől rosszabb is. Nyugi:). Legalább egy problémával több szűrődik ki:)!

14. huszka (válaszként erre: 13. - 60e8720bcf)
2008. júl. 7. 08:48

Tudnál nekem egy kicsit mesélni a hsg vizsgáltról? Mármint, hogy csinálják itt Egerben... A fogalmát tudom, csak kíváncsi lennék, hogy itt hogyan végzik el. Hogy ne féljk kicsit sem :)

Debrecenben már csak a konzultáció lett volna 12000 ft és utána a többi vizsgálat, amit valószínűleg ott kellett volna a klinikán megcsináltatni. Utazás...sok pénz. Csak nem kell befeküdni, a babázásról meg nem korai beszélni, majd eljön az ideje...tudom, sablon szöveg. :)

13. 60e8720bcf (válaszként erre: 12. - Huszka)
2008. júl. 4. 17:36
Mi meg azért járunk Bp-re mert ha már egy távolság az, és Debrecen, akkor inkább Bp. A Kaáliban javasolták a vizsgálatokat, és itt csináltattam meg. Ott is megcsinálták volna x tízezer ft-ért, így meg ingyé vót. Szülni?! Lehet korai még erről beszélni:). Én attól félek inkább, hogy be kell feküdni pár hétre, és itt azért meg tudnak látogatni minden nap, meg ilyen egyszerű dolgok miatt jönnék ide.
12. huszka
2008. júl. 4. 16:16
Hát Timi, én meg pont úgy gondolkodom, hogy ide eljárok, míg teherbe nem esek, de semmiféleképpen nem akarok itt szülni. Mi Debrecenbe kértünk időpontot a Kaáliba, de aztán lemondtuk... Nektek akkor mit csinálnak a Kaáliban? Ott írták fel a vizsgálatokat és itt csinálták meg?? Vagy hogy volt/van?
11. 60e8720bcf (válaszként erre: 10. - Huszka)
2008. júl. 4. 15:37
Bagdánnak Hevsen van magánrendelője, úgyhogy ide szoktam menni a kórházba, itt csinálták meg az összes vizsgálatomat. Amúgy meg Bp-re a Kaáliba járok gyakrabban. De jó ha van itt is orvosom, ha esetleg, majd egyszer csak talán kismama lennék ide tudnék járni orvohoz, és szülni- ha még lesz kórház...
10. huszka
2008. júl. 4. 15:30
Magánrendelésre jársz vagy az ambulenciára?
9. 60e8720bcf (válaszként erre: 8. - Huszka)
2008. júl. 4. 14:57
Van egy stílusa, olyan nyers, de én mondjuk azt szeretem, nem kell nekem mellébeszélni.
2008. júl. 4. 14:34
Bagdánt ajánlotta még Fricz, amikor nem volt..
7. 60e8720bcf (válaszként erre: 6. - Huszka)
2008. júl. 4. 14:10
Semmit nem csinálnak veled, amit nem írsz alá. Nem mélyaltatás ez, inkább csak bódítás, ne izgulj. Én Bagdánhoz járok. Nem túl rég óta, csak decembertől. Előtte kovács Sándor volt a dokim évekig.
2008. júl. 4. 14:04
Igen, mondta Fricz, hogy altatásban nyomatják...attól tartok a legjobban :D Na meg attól, hogy ne csináljanak velem semmi, amíg alszom, márminthogy ne legyen plusz beavatkozás, amiről nem tudok, inkább altassanak el mégegyszer majd... de azért ez megnyugtató, hogy ezt jól alkalmazzák itt. :) Neked ki az orvosod?
5. 60e8720bcf (válaszként erre: 4. - Huszka)
2008. júl. 4. 12:33

Na, végre valaki lettem:)

Baba terén semmi új, azért is nem írkálok, le vagyok állva a programozott- naptárnézegetős témáról, pihenek! Majd szeptemberben folytatjuk az inszemek, vagy a lombikok sorát.

A hsg-től ne félj errefelé altatásban csinálják- valami csida folytán ezt jól alkalmazzák ebben a kórházban:)

2008. júl. 4. 11:13
Hogy állsz a babával Timi? Nekem most fogamzásgátlót kell szednem, hogy legyen egy normális ciklusom, aztn hsg és utána meg már én sem tudom, mi lesz... Voltam béta hcg-s vérvételen, majd remélem mihamarabb lesz eredmény. Ha megint sok a béta hcg-m, akkor az gáz :(
2008. júl. 4. 11:09
Na..hihtetlen, hogy vki írt :) Az újság nem sok semmi...
2008. júl. 4. 11:08

Halihóóóóó

Mi újság?

2008. jún. 27. 22:36
Egri Leánykák, kik babát szeretnétek, de nem jön vagy már babát vártok és egriek vagytok, írjatok és osszátok meg velünk/velem élményeiteket állapototokról, orvosokról. Sok hölgytársunkat érdekli, hogy kihez érdemes menni vizsgálatra, ultrahangra... Írjatok ;o)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook