Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajánljatok nőgyógyászt Egerben! fórum

Ajánljatok nőgyógyászt Egerben! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. dec. 11. 11:24

Üdv!

Járt már valaki dr. Mikó Gabriellánál? Érdekelne kinek milyen a tapasztalata vele. Egy ismerősöm ajánlotta, de több véleményt is szeretnék mielőtt elmennék hozzá.

Előre is köszi!

2017. jún. 20. 12:30
Sziasztok! Dr Fritz Sándor nőgyógyász Rozália úti magánrendelőjének elérhetőségét keresem. Mindenhol a Pacsirta úti van még fent egy 20-as számmal, de ezek már nem jók! Sürgős lenne. Köszönöm!
2017. jún. 13. 11:14
Sziasztok! Szülészt tudtok ajánlani Egerben? Olyan kellene akinek maganrendelése is van. Novemberben szülök, nincs még orvosom. Sztkba nem szivesen megyek orvoshoz. Köszönöm
2017. jan. 16. 13:26
Sziasztok! Egerben keresek olyan magán nőgyógyászt akinél van ultrahang és hajlandó válaszolni a felmerülő kérdéseimre. Tudtok ajánlani? Sajnos a kórházban a papírra ráírtak egy csomó latin szöveget amit most keresgettem ki a neten és nem túl jó dolgokra utalnak de ott a dokinő nem mondott semmit csak a kezembe nyomta a papírt és hívta a következőt. Most meg sok kérdőjellel a fejemben itt bőgök a laptop fölött.
58. o.zs
2016. júl. 27. 11:39
Dr. Fricz Sàndor a legjobb nőgyógyász Egerben! Számomra az! Alapos orvos! A következő babát ( ha lesz) is mindenképpen nála szeretném szülni! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
2013. ápr. 27. 15:26

Sziasztok!

Ajánlanátok nekem olyan nőgyógyászt Egerben, aki a középkorú nőkkel is foglalkozik, lelkiismeretes, és jó, ha van a magánrendelésén ultrahang.

Vargához jártam, műtött is, de 10x resére emelte a tarifákat, és inkább a terhesekre specializálódott, arról nem beszélve, h. amikor műtöttek, utána ritkán volt bent a kórházban, a varratot is más szedte ki (telefonon szólt oda, h. ugyan vki szedje már ki, mert ő Jászberényben van.

Előre is köszi

2012. okt. 1. 14:15
kérlek írjatok KOVÁCS KÁZMÉRRÓL hogy mikor rendel és mennyiért és van-e ultrahangjA??KÖSZÖNÖM
55. Pannó
2012. aug. 20. 12:41
Ez engem is érdekelne....
2012. aug. 1. 20:43
sziasztok! ismertek valakit Egerben, aki hycosy vizsgálatot végez? és az ára is érdekelne...
2012. júl. 24. 16:35

Kovács Kázmér a legeslegjobb. Sok nőgyógyásznál voltam már. Kázmérnál ragadtam le, mert kedves is, és fájdalommentesen csinál mindent.

Egyébként előtte csak rossz tapasztalatok voltak nőgyógyász szempontból.

2011. nov. 16. 22:49

Sziasztok, én új vagyok és csak az érdekelne tudja e valaki dr. Fricz Sándor magánrendeléi díjait?

Előre is köszi, ui.:fontos

51. 98ec496afb (válaszként erre: 47. - Safyra)
2011. okt. 11. 08:56

"Fricz dr Úr az első babámat daganatnak nézte"


?????????????????????????


Dedúrva! ezen csak röhögni lehet, még akkor is, ha amúgymeg szomorú dolog, de akkor F Úrnak nagy tudása lehet :D Csak tudnám, melyik bolhapiacon vette a diplomáját. Egyébiránt a legtöbb nőgyogyó a hiperszuperextravagány ultrahangfelszereléséből él, ami akkora, mint egy házimozirendszer, emelletti tudása viszont nem arányos az ultrahangfelszerelés nagyságával. Sajnos. Jam, persze, mindig vannak kivételek, s ez most nem róluk szólt.

2011. jún. 22. 09:16
Nekem másodszor is Fricz az orvosom. Alapos és jó orvos, bár néha nagyon bunkó. Nem csípi a sok hízást, de ha minden rendben van akkor kedves. Rá kell hallgatni és nem lesz gond, még akkor is ha gyümölcsnapot ír elő.
49. Safyra (válaszként erre: 48. - C92b8757f2)
2011. ápr. 12. 13:22
Nekem sajnos komplikáció lépett fel szüléskor. Már a 41. héten jártam és a méhszáj még mindig nem tágult. Berendelt Varga dr oxitocyn terhelésre, de sajnos a baba szíve nem bírta a terhelést, a kritikus alá csökkent. Pillanatok alatt cselekedni kellet. Ő volt akkor az ügyeletes is a szülőszobán és rajtam kívül kb. még 5 anyuka feküdt bent. Ennek ellenére nagyon gyakran ott volt mellettem. Fel sem eszméltem, mikor már a műtőben voltam és császármetszéssel megszületett a kicsi lányom épen, egészségesen. :)
48. c92b8757f2 (válaszként erre: 47. - Safyra)
2011. ápr. 11. 22:58
Végre, már jót is ír valaki V. dr-ról, mert nekem is ő lett végül a dokim. Én is mások ajánlására kerestem őt fel, és eddig nem tudok rá rosszat mondani, de nyilván a szüléskor derül ki inkább minden. Az biztos, hogy láttam a kórházban mikor bent feküdtem az első babámmal a hasamban, hogy nem csak a saját betegeivel volt emberséges. Az akkori orvosom (korábban írtam ki) rám sem nézett a szülés után, a folyosón elment mellettem, ha a természet nem mindent jól alakít magától, akkor nem tudom kire számíthattam volna...És még tudnék mesélni, de nem akarok egy fórumon senkit szidni. És úgy gondolom, ha komplikációk adódnak, akkor bármelyik orvos hibázhat, egy normál szülésnél meg valószínű, a kezdők is helytállnak. És csak azért mert valaki emberi hangon szól, attól még lehet emellett jó szakmailag is. Vagy a kettő kizárja egymást? Én azért a többi orvos statisztikáját is megnézném....
47. Safyra
2011. ápr. 10. 11:39
Fricz dr Úr az első babámat daganatnak nézte, ráadásul nagyon durva volt és arrogáns. Sírva jöttem ki tőle. Mikor visszavittem az uh leletet, amin egyértelműen ott volt feketén-fehéren, hogy 4 hetes terhesség, akkor már Hercska Főorvos Úr helyettesítette. Csak mosolygott, mikor elmeséltem neki a kolléga tévedését. Amúgy Varga Zsolthoz járok és számomra ő a legjobb!
2011. ápr. 2. 19:47

Dr. Kovács Kázmér jó szakember, a modorával sincs baj. Nagy Pétert is sokan dicsérik. Fricz szabott árral dolgozik, megmondja mennyit kér a szülésért. Szakmailag Tárczy nagyon jó, de a mogorva stílusát kevesen viselik el. Végülis a tudása fontos a szülésnél nem az ölelgetése és dumcsizása. :)

Kelemen Zsolt is egész jól betartja a szakmai protokollt. Szerintem keressetek rá a választott doki nevére, hátha máshol is találni róla valamit, és a kapott infók után döntsetek.

2011. jan. 17. 09:03

Sziasztok!

Engem is érdekel a téma, 16 hetes vagyok, még nem választottam dokit, elsőt, Bagdán dr-nál szültem, most váltani szeretnék. Fricz Sándorról, Nagy Péterről olvasnék tapasztalatokat, rajtuk gondolkodom, mint dokin.

44. Reaa (válaszként erre: 36. - Evici85)
2010. dec. 10. 12:01
Szia! Én Varga Zsoltot tudnám ajánlani, nála szültem augusztusban...nagyon rendes, és korrekt volt!
2010. nov. 16. 19:06
Kovács Kázmér!
42. 82499f2528 (válaszként erre: 29. - Reaa)
2010. nov. 16. 19:06
Eredet tirpák!
2010. nov. 8. 20:25
Egerben jó nőgyógyász húúúúúú........esetleg Dr Nagy Péter...Hernády miatt is vagyok részben sánta ,anyut is gyérül mütötte mint egyik kérdésemből ki is derül
40. huszka (válaszként erre: 38. - Boszy28)
2010. okt. 28. 13:52

Szijja BoszyJudit :)))


Vörös Zoltán a volt zongoratanárnőmnek a férje..nekem sosem volt annyira szimpi.

2010. okt. 28. 13:45
Köszönöm!
2010. okt. 28. 13:42

Tesóm Vörös Zolihoz járt, na de az nem most volt.


Szia Katu! :)

37. huszka
2010. okt. 28. 13:41

Szia!

A Varga Zsoltot nagyon dicsérik. Nekem Fricz Sándor volt a dokim. Én meg voltam vele elégedve, csak szakvizsgázni ment el és sokáig volt távol, így váltottam. Már nem Egerbe járok nődokihoz. A Fricz doki egyébként fiatal és alapos. És endokrinológiából szakvizsgázott :)

2010. okt. 28. 13:34

Sziasztok!

Egerben tudtok egy jó nőgyógyászt? Ki és miért ajánljátok?

Köszike

2010. júl. 22. 09:44
Ismeri valaki Kovács Sándort Egerben? Vélemények esetleg?
34. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 30. - Grugics)
2010. ápr. 13. 10:28

Szia!

Az általad említett orvost nem ismerem. Mindkét lányommal Hernádi László volt a szülész-nőgyógyászom (mai napig is). Csak pozitívan írhatok róla.

33. chany
2010. ápr. 13. 10:24

Szia!


Én mindenféle véleményt hallottam már róla. Mindenkinek magának kell megtapasztalnia, hogy szimpi-e neki... Én nem hozzá járok ,de sok ismerősöm igen. Úgy hallottam, hogy a hosszú várakozási időt már igyekezett minimálisra csökkenteni, ez mindenképpen jó hír, mert régen órás várakozások is voltak.

Úgy tudom, hogy most 6000 ft Egerben a terhesgondozás magánrendelésen.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook