Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnék 30 felett! fórum

Babát szeretnék 30 felett! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babát szeretnék 30 felett!

1 2
2012. okt. 11. 09:43

Kedves sólyom!

Legyél erős! Az új kapcsolat új lehetőség! Szedj vitamint, folsavat, c vitamint, amit csak gondolsz, és hajrá!! Nincs gond, hidd el! Csak nyugiban szeressétek egymást és eljön a babóca hozzádok!

2012. okt. 11. 09:34

Meg tudlak érteni. Nekem 15 év múlva állt helyre az immunrendszerem és engem is elhagyott az akkori párom. 42 évesen szültem meg a fiamat, már 7,5 éves, és már örülök, hogy mástól lett a kisfiam.

Semmiről nem késtél le, ne akard görcsösen.Tudom, nehéz ezt betartani, de így fog sikerülni.

Nagyon drukkolok neked, el kéne olvasnod a Titok könyvet és alkalmazni az ott lévő dolgokat.

2012. okt. 11. 09:22
Hajrá!! Hetente kétszer!! :)
2012. okt. 11. 09:22
Kitartást neked, szurkolok :)
2012. okt. 11. 09:13

Én drukkolok neked!

Addig is rendbe kellene tenni az egészségedet, az immunrendszeredet, szedj naponta komplex multivitamint (ne a gyógyszertáriakat, azokban kevés van), napi min 1000mg C-vitamint, vagy többet.

Sok szerencsét!

2012. okt. 11. 09:08
Babát szeretnék 30 felett!
Szerintem sok nőnek ez a gondolat jár a fejében és bármit is csinál, vagy mondanak neki, nem tudja elhessegetni a fejéből. Na, én is így vagyok. Már rengeteg mindent kipróbáltam, hogy sikerüljön, ahogy köznyelven szokták illetni, a "babaprojekt", de sajnos nem sikerült még.

Ugrás a teljes írásra: Babát szeretnék 30 felett!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook