Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babalátogatóba ajándék fórum

Babalátogatóba ajándék (beszélgetős fórum)


1 2
16. martin3 (válaszként erre: 1. - Corby)
2011. jan. 3. 13:26

a kosárnak van jelentősége? ha igen, és célzásnak szánod az anyukának(poénból, jó indulatból értem!) hogy ebben majd hozhat a piacról a gyerkőcnek a későbbiekben finom gyümiket, akkor vesszőkosárba tenném. Ha nincs jelentősége a kosárnak, akkor tedd egy szép dísz papírzacskóba..


fürdetőkrémet és popsikrémet, ha gyógyszertárit veszel, azt csak vényre adják.


a pelenka, popsitörlő az jó, arra mindig szükség van, tehetsz még hozzá babasampont(ami nem csípi a szemet!), babaolajat, vagy akár egy kis könyvet a babamasszázsról, stb

15. vizike
2011. jan. 3. 13:25
A csokitól rengeteg tejem lett. :))
2011. jan. 3. 13:24
Nálunk meg volt beszélve a dolog. Én a keresztszülőktől sterilizálót kaptam meg nagyon fini bon-bont. Azt nekem hozták. Mi pedig keresztfiamnak játszóhidat vettünk.
13. enikoke (válaszként erre: 4. - Bichi)
2011. jan. 3. 13:24

Nekem egy 1 éves és 9 hónapos kisfiam van, és már a 9-ik hónapban vagyok a második babával.

Meg mondom őszíntén, senkitől nem vártam el, és nem is igazán kaptam semmit, a gyerek kapot.

Amire figyelni kell, és nem biztos hogy mindenkinek egyértelmű, NEM szabad VIRÁGOT vinni, mert az nem tesz jót az újszűlötnek. Most jut eszembe hogy a hazamenetelünk napján kaptam aposóméktól meg a gyerek keresztszűleittől virágot, ráadásúl pont liliomot, aminek úgye erős illata van. És nem is tartottam bent, kiraktam a balkonra. Szóval teljesen felesleges volt. Hasonló okok miatt kizárt a parfüm is, meg hasonlók. És a csokoládé, gyümölcs sem túl szerencsés, mert a szoptatás miatt mindenkinek meg van a sajátos étrendje.

12. corby (válaszként erre: 8. - Bf5264a5b9)
2011. jan. 3. 13:23
hmm ,nem mondassz hülyeséget!!:)Ez lehet jobban is tetszik!
11. vizike
2011. jan. 3. 13:23

Én is csak a kicsinek vittem.

És mikor hozzánk jöttek akkor is a kicsi kapott.

Bár a közeli rokonaim hoztak nekem virágot, és csokit, a páromnak 1 extra italt. (nem is iszik)


Én babalátogatóba pelustortát csináltam plüssökkel,és babarucit vittem,meg képet a gyerekszobába.

2011. jan. 3. 13:23
nem hülyeség én is ezt kaptam a növéremtöl de ö egy nagy játékdobozba csomagolta
9. corby (válaszként erre: 5. - Venezuela)
2011. jan. 3. 13:23
Sajnos nálunk nincs vásárcsarnok,de akkor a piacon lehet hogy van,vagy esetleg virág boltba?
8. bf5264a5b9 (válaszként erre: 1. - Corby)
2011. jan. 3. 13:22
Vannak ilyen kosarak hobbiboltokban is, ill. egyes hiperekben is, viszont aránytalanul drágák. 2-3 ezer ft-ért, amibe a kosár kerül, már egy csomó mindent tudsz venni... Ha esetleg tárolódobozt veszel, és abba pakolod, az egyrészt praktikus, mert később lehet bele pakolni, másrészt meg sokkal olcsóbb, és több helyen be is lehet szerezni :D
7. corby (válaszként erre: 4. - Bichi)
2011. jan. 3. 13:21
Természetesen kap az anyuka apuka és a nagytesó is,de velük kicsit könnyebb a dolgom.:)
6. bf5264a5b9 (válaszként erre: 4. - Bichi)
2011. jan. 3. 13:20
Hozzánk akik jöttek, mindenki csak a kisfiamnak hozott, hiszen Őt jöttek köszönteni. Eszembe nem jutott, hogy én miért nem kapok semmit... ahová eddig mentünk, oda se vittünk csak a gyerekeknek...
2011. jan. 3. 13:19

Szerintem nem hülyeség!:)

Ha nekem ilyen kosár kellene,én a vásárcsarnokba mennék,de nem tudom,hogy felétek mi van...

2011. jan. 3. 13:18
És az anyuka? Ő nem kap semmit?
2011. jan. 3. 13:18
Nem hülyeség! Szerintem örülni fognak neki!
2011. jan. 3. 13:17

nézd meg azt az oldalt

[link]

2011. jan. 3. 13:16

Sziasztok!


Most született meg a keresztlányom.Arra gondoltam hogy bablátogatóba csinálnék egy kosarat amibe mindenfélét rakok.Én ezekre gondoltam:fürdetőkrém,pelenka popsitörlő,popsikrém(gyógyszertári)egy kisruha egy plüss,valami kis játék.

Szerintetek ez hülyeség?HOl lehet egy ilyen kosarat venni,amibe ezeket össze tudnám állítani?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook