Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba túletetése fórum

Baba túletetése (beszélgetős fórum)

2021. aug. 31. 15:18
Ha Pre tapszert hasznalsz, ami az egyes előtti, és a babad korában amúgy is az az ajanlottabb, azt ugyanúgy tudod neki igény szerint adni, mint az anyatejet:) és amit leírsz mennyiség, szerintem rendben van, sőt a súlya is okes, az én kislányom most 8 honapos, kb ugyanígy alakult a súlya! Minden rendben van!:)
8. libikóka (válaszként erre: 7. - Libikóka)
2021. aug. 31. 13:40
Nem figyeltem de a dupla jókívánságból még nem lett baj:))
7. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 13:37

Ez nem olyan nagyon sokkal több:))Figyeled úgyis a súlyát,a védőnő is figyelmeztetne(jó esetben)


Már rég voltam kisbabás anyuka,és fogalmam sincs hogy a cumikon mekkora lyuk van,de talán lehetne lassúbb az etetés,mert üvegből sokkal hamarabb végez.Legalábbis régebben az üvegből evő kisbabáknak ezt szokták javasolni:))MInden jót nektek:))))


Minden jót neketek:))

2021. aug. 31. 13:01

Jelenleg 5 kg körül van a súlya, 3500-al született. Védőnő szerint jó a súlya. Onnan tudom hogy enni kér, hogy olyankor máshogy sír, lehet tudni, ha éhes. Ráadásul el is fogadja, megeszi az összeset, és bukni sem szokott, szinte soha.

Dupla mennyiségről azért nem beszélhetünk, de az ajánlott 5x150 ml helyett ő eszik 6-7 alkalommal ennyit.

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 30. 23:25
Kérdés, hogy mennyivel eszik többet, ha dupláját, az már lehet probléma, nem biztos, hogy kijön belőle, és az nem is jó neki, ha folyamatosan nagy mennyiségben jön belőle vissza...
4. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 30. 20:39

Ő kéri? Honnan tudod, hogy kér még?

Ha kéri akkor ne aggódj, ő pontosan tudja mennyire van szüksége. Ha túlenné magát az kijönne.

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 30. 20:20
Lemaradt ,,,lehet probléma.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 30. 20:08
Hogy alakul a súlya? Védőnő mit mond?
2021. aug. 30. 18:49
Sziasztok! 2 hónapos a kislányom, teljes mértékben tápszeres. Viszont sokkal többet, és gyakrabban eszik, mint amennyi az életkor szerinti ajánlásban szerepel. Ez probléma?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook