Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azok a "szottyadt, leírható" 40-esek... fórum

Azok a "szottyadt, leírható" 40-esek... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. szept. 26. 13:55
Nemrég találkoztam egy régi ismerősömmel.Én 35 vagyok ő 30.Én 64-62 kg vagyok ő 48.Én nemrég szültem,ő sose.Azt mondta hogy reméli sosem lesz ilyen dagadt mint én.Ránéztem a dekoltázsára amit szétégetett a szoli és a sok fogyókúra(Amikor megismertem 80 kg felett volt kb 20 évesen) .És nem tudtam levenni róla a szemem.Csak nevettem rajta.A szomszéd 84 éves Kati néninek kevésbé ráncos a bőrre.A szottyosságról ennyit :)
199. f3000dc5ef (válaszként erre: 197. - Gribedli***)
2013. szept. 26. 13:38
Elolvastam. És ismét megállapítom, hogy nem vagyok szép :D Homokóra???? Francfranc....a párhuzamos oldalú deszka tuti, hogy nem vonzó?????????
198. f3000dc5ef (válaszként erre: 195. - Gribedli***)
2013. szept. 26. 13:37
Jelentem, értem. Lapozás :DDDDD
197. gribedli*** (válaszként erre: 190. - Forrest2010)
2013. szept. 26. 12:46

Igen, a szepseg mindenkinek mast jelent. Most altalanossagban beszelve szep az, aki tetszik. Kis hibak is lehetnek szexisek az osszkepben.


Nalam alapvetoen szep az, aki jol eladja amije van, tudja jol csomagolni, de van is egy alap: szep bor, szep haj, szep vonasok. Nevetogodrocskek megorjitenek, sajat magamon is tetszik es masokon is. Borszin-hajszin tok mindegy. Test: aranyos legyen, strukturaja legyen, szoval alacsony vagy magas, vekony vagy telt, de lassam, hpgy megvannak az aranyok amik engem erdekelnek: ferfi szeles vall pici fenek, no homokora fazon. Kis mell nagy mell is lehet szep, ha homokora fazonon latom. Hosszu lab es feszes kisportolt fenek ami lehet nagy, de lassam, hogy kisportolt. Hosszu lab, a testmagassaghoz merve legyen hosszu.


Apoltsag, tisztasag-illat. Szep mozgas. Szep tartas (sport!!! Balett!!!)


Nekem osszefoglalva ez a szep:)

2013. szept. 26. 12:36
Forrest 190-es hsz
195. gribedli*** (válaszként erre: 194. - F3000dc5ef)
2013. szept. 26. 12:35

Olvasd el figyelmesen Forrest bejegyzeset es megerted:)


Te is ironizalsz magadon. Nem jelent semmit, hogy te nem tudtad magadrol 20 evesen, hogy jol nezel ki, ez nem jelenti azt, hogy ha most ugy erzed, szebb vagy mint akkor, akkor tenyleg most szebb vagy. Inkabb, hogy szebb voltal akkor mint most, de nem tudtad, ma meg tudataban vagy annak ami maradt belole:))))


Es ironizalhatsz tovabb ezen, magadon is, idovel minden oregszik, te is tudod. Ha egy jo not latsz, o is fiatalon meg jobb volt, attol, hogy most is jobb az atlagnal, meg nem fiatalodott sajat magahoz kepest:D


Most aztan megint mas, hogy ki milyen merce szerint jobb kinel stb. Amikor korosztalybajnokrol beszelek, azt ugy is ertem, vagyis az o korosztalyaban mindig jobb volt a tobbinel (akkor is ha nem tudta)


Jol korulirtam vagy 3x:)))) lapozhatunk!

194. f3000dc5ef (válaszként erre: 188. - Gribedli***)
2013. szept. 26. 12:11
Atyaég....akkor már ne is várjam, hogy valaha jól fogok kinézni????? A senior kategóriában sem???????
2013. szept. 26. 12:06
6 hónappal ez elött még én is leirtam magam, aztán eldöntöttem elég a az önsajnálatból ,az élet szép és élni kell.Most már kivirultam,43 éves leszek és simán letagadhatok kb. 8 évet:)3 gyerek után csinosabb vagyok mint kamaszkoromban,90 mell/ csipö,176cm magas vagyok és 62 kg.:)
192. júliusi (válaszként erre: 184. - 4c1a787e8f)
2013. szept. 26. 11:42

:)


LIKE!!!!

2013. szept. 26. 11:30
A szépség relatív dolog. De nekem van egy 42 éves kolléganőm, aki olyan, de olyan szép, hogy a huszonéveseknek is dicsőségére válna. Még 30-nak sem néz ki,nemhogy 42-nek, magas, karcsú, gyönyörű, ápolt, ad magára, és én hiába vagyok még csak 28 éves .... hát mit mondjak, szeretnék csak fele így kinézni. És persze ehhez még a korával járó bölcsesség és kedvesség is társul. Ennyit a szottyadt 40-esekről, aki ilyet mond, annak szívesen bemutatnám ezt a kolléganőmet.
190. forrest2010 (válaszként erre: 188. - Gribedli***)
2013. szept. 26. 11:25
Gribedli , a fene se érti a szépséget , v azt amit annak látunk ! Volt egy tündéri kis kolleganénim , mindig mesélt a gyerekkorukról , felnőttkorukról / 1912-ben született / ő nagyon szépnek írta le a nővérét , szőke , formás , szép és csinos emberkének , míg sajátmagát csúnya kisegérnek , én nem láttam csúnyának még 70-85 évesen se / pedig ki látott már szép öregasszonyt ?! / mindig ironizált a saját csunyaságán , jókat kacarásztunk és nem láttam csunyának , akármi is volt a véleménye magáról .
2013. szept. 26. 10:42

Javítok, bocsi, gyorsabb a kezem...


Van, akinek bejön a lotyó, van, akinek egy menetre sem, és van akinek az ártatlanság jön csak be, és az is csak egy menetre.

188. gribedli*** (válaszként erre: 187. - 623d02d558)
2013. szept. 26. 10:40

Persze, ezt már korábban én is írtam, hogy egy része a csinos 20 éveseknek elég csúnyán öregszik. De aki már csúnya volt 20 évesen is, nem lesz szép 40 évesen.


Azokról beszéltem mint bombázók, akik 20 évesen bombázók voltak és valahogy nem vették készpénznek, vagy legyen az genetika, amit akartok (inkább kemény melónak nevezném), és őket elkerüli az öregség.


De carból nem lehet várat építeni, aki 20 évesen is randa volt, az az is marad. Aki szép volt, annak van 2 lehetősége: megcsúnyulni, vagy szépnek maradni.


És ami a belsőt illeti, a tapasztalat is korral jön, szóval teljesen oké, ha egy 20 éves korához illő gondolkodással rendelkezik, szabadosabb, vagy naívabb, vagy görcsösebb, vagy akármi, ezeken túl fog esni, lesz amiben javul, lesz amiben kicsit visszafogja magát idővel. De ez így jó, és ettől nem lesz kevésbé jó nő. Másért szeretnek egy 40-es nőt és másért egy 20 évest de mindkettőt szeretik, nem szeretem az ilyen lenéző dumákat, hogy most csak mert fiatal valaki, érezze magát kevésnek. Egy francokat.


Ja, és sok a kompenzáló nőci is, aki azt hiszi, hogy csak mert lotyó, bejön mindenkinek, ez nem egészen így van, a puding próbája az evés. Van akinek bejön a lotyó, van akinek az ártatlanság jön be, még egy menetre sem, és mondjuk az ártatlan is csak egy menetre jön be, de ugye ebben is ízlések és pofonok, van, akinek az tetszik a zöldben, hogy zöld:) A szűzlánynak is pont az a varázsa, hogy bénázik, és ez így jó.

187. 623d02d558 (válaszként erre: 186. - Gribedli***)
2013. szept. 26. 10:30
Ez így, ebben a formában nem igaz. Láttam én már bombázó volt 20 évest, úgy eldeformálódva 40 évesen, hogy bottal nem piszkáltam volna meg. Lásd kisgyerek. Kicsinek gyönyörű, fiatalként meg egy "gnóm".
186. gribedli*** (válaszként erre: 183. - 623d02d558)
2013. szept. 26. 10:27

Saját magánál senki sem lehet szebb 40 évesen.


Lehet, hogy szebb és kívánatosabb 40éven mint egy másik, szottyadtabb 40 éves, de nem lesz szebb mint amilyen 20 évesen volt. Minden bombázó 40-es 20 évesen is bombázó volt, és bombázóbb volt 20 évesen mint 40-en. A kívánatosságot meg nem kell összekeverni a tapasztalattal sztem.


Lehet valaki qrva jó nő ennyi idősen is amúgy, sőt, én mindig ezt mondom, csak ugye az általában korosztálybajnok volt fiatalon is, és így nem fogja cikizni a mai fiatalokat sem, hiszen ő is ilyen volt. Egyszóval nem sajnálja tőlük, nem irígy rájuk, mert neki is megvolt a maga pillanata, meg ha fázisokban gondolkodunk, azoknak a fiataloknak is meglesz.

185. gribedli*** (válaszként erre: 184. - 4c1a787e8f)
2013. szept. 26. 10:23

...Anyám is dagadt meg szemüveges meg minden...:DDDD


Azééé mikor 90-es leszek, engem nem fog érdekelni, hogy nincsenek 100éves pasik, kikezdek én majd a 70 évesekkel:)

184. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2013. szept. 26. 09:57

Hát nem tudom. Anyámékhoz, ha bemegyek a szobájukba, így 60 éves koruk környékén sem árt kopogni.


Anyósomnak ugyan meghalt a férje, akit imádott, de 3-4 elmúltával, - szintén 60 felett - közölte, hogy szex nélkül lehet élni, csak nem érdemes. Aztán pasizott, az egyikből meg komoly kapcsolata lett. Meg most kezdett el újra dolgozni.


Pedig egyik se akart szerintem szándékosan fiatal maradni, tulajdonképpen nem is azok, anyám is dagadt, meg szemüveges, meg minden.. De soha egy percig nem jutott eszükbe, hogy na, akkor holnap már nem úgy bújok ágyba a férjemmel, mert már biztos megöregedtem...


Nem kell ezzel az egésszel foglalkozni, és akkor legfeljebb 90 fele veszed észre, hogy egyre kevesebb a 100 éves pasi. Legalábbis a nagymamám így járt, mert olyan 85 éves koráig mindig volt valami kalandja, ha kitette a lábát a kapun...


Akik bármi ilyet írnak, azok kizárólag magukat akarják igazolni. Szánalmas ezt olyan dologgal tenni, ami ugyebár nem érdem, hanem állapot. Ahogy apám mondaná: én öreg vagyok, de te nem biztos, hogy leszel...

2013. szept. 26. 09:41
Mindenki azt gondolja, hogy a fiatalság, az egy erény, és adottság. aan. Elmúlik. És amint negyvenes lesz, rájön, hogy amkor fiatal volt, ezt a korosztályt nézte öregnek. És nem is. Sőt. Átértékelődik minden, mindenki, bölcsebb, okosabb, érettebb leszel. És szerintem ezáltal értékesebb is. A szépség? Kinek mi a szép. Sokan szebbek is ebben a korban, mint bármikor. És kívánatosabbak.:::::)))))
182. 623d02d558 (válaszként erre: 181. - Ee1dc9ba06)
2013. szept. 26. 09:38
:::)))))
181. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2013. szept. 25. 23:47

Én 42 évesen jobban érzem magam, mint valaha. Tényleg szívből sajnálom azokat az embereket, akik már 30 fölött "temetkeznek", nem tudnak örülni semminek.

40 évesen szültem a kisfiamat, az ismerőseim nem, de itt a hoxán is többen meg voltak botránkozva... nem tudom, milyennek képzeltek, csak azért, mert 40 vagyok? Görbe bottal járok, vagy mi? :-))

Most, a mai szememmel látok meg annyi mindent a világban, ami szép.... És most kezd el "eszem" lenni hozzá, hogy értékelni is tudjam. Úgy örülök, és nagyon szeretek élni :-))

2013. szept. 25. 09:35

A manoken alkat pedig veleszuletett, akinek magasan tapadnak az izmai, azon nem fog kopcos hatast kelteni a tul sok izom, es a csontjainkbol pedig nem lehet fogyni, szoval a manoken alkathoz vannak olyan centik amik vagy megvannak, vagy nem.


Attol, hogy valaki nem lesz manoken de mondjuk szerencses csontozata van es az izmai is magasan tapadnak, gyonyoru lehet meg testepitokent is, mert nem lesz kopcos, inkabb szoborszeru lesz, es ez szep, meg akinek nem tetszik az izmos, az sem tudja ra mondani, hogy csunya. Biztos te is lattal mar olyan testepito not, akitol elkap a hanyinger, meg olyat is, akire egyszeruen nem tudod azt mondani, hogy csunya, inkabb olyan mint egy szep szobor. Az ilyenek mar sportolas elott is szepek voltak mert adott egy struktura

2013. szept. 25. 09:25

A sportot mindenki alkatatol fuggoen valassza, en pl ectomorf vagyok es ha nagyon sokat sulyzozom, egesz eletemben sulyzozhatok, belolem akkor sem lesz szekreny, filigran maradok, de ez egyebkent hatrany lenne, ha versenyeznek, de ettol fuggetlenul nekem a kedvencem a sulyzo.


Egy baratnom viszont mezomorf, o barmilyen sporttol is igen hamar erosodik, neki jol jonne ez versenysportokban, a hetkoznapi eletben pedig annyi, hogy vissza kell fognia magat, mert amit en csinalok, az neki tul sok lenne, o jol erzi magat, ha csak gyalog jar munkaba kocsi helyett es ettol fogy, amikor akar, es a kajaban meg tenyleg nagyon korlatoznia kell.


Vegulis ami tul sok, vagyis ami oregit, az nem a sulyzo, hanem az orakig tarto kardio edzesek. Ezalatt sokkal tobb szabadgyok kepzodik, heti parszor erosites (sulyzo vagy mas alakformalo), es korlatozott kardio, pl napi max 40 perc, ez a formula az, ami fiatalon tart valakit, ha ennel kevesebb van, az nem fiatalit jobban, akkor is kepzodnek szabadgyokok, ha nem csinal valaki semmit, sot.


Akik kinti sportokat uznek, nehez leallni, mert ugye ha sielsz, akkor is egesz nap sielsz, nem mesz haza 40 perc utan, logikus. Ez nem latszik azonnal, hanem 20-30 ev tavlataban, ha minden nap szezonban igy teszel, de ez meg oke, mert aki szeret mozogni, ezt bevallalja, hogy rancosabb lesz, cserebe vidam:) Amit viszont tulzasnak tartok, ha valaki orakig a futopadon van nap mint nap bent az edzoteremben es azt gondolja, hogy ettol jo teste lesz es ettol lesz fiatalos, holott meg lehet nezni, hogy megsem. A szemelyi edzot jobb otletnek tartom, ha tenyleg arra adja a fejet, hogy egesz nap a gymben log, vagy orakat nap mint nap, legalabb a szakember ad neki egy iranyt.

178. a0c1361e44 (válaszként erre: 177. - Gribedli***)
2013. szept. 24. 20:07

Igen, a sport sem mindig áldásos és akármit teszünk, egy 150 cm magas/alacsony nőből a gyúrás sem csinál 180 cm-es manöken alkatot. Ez nő agyilag is olyan szottyad, hogy szerinte ez is lehetséges:)


Persze én sem tudok minden, a valláshoz kötődő ünnepeket, hagyományokat ismerem nagy vonalakban, de nem biztos, hogy tudom pontosan, hogy honnan erednek. Persze van akinek ez az alap, mint ahogy nekem bizonyos könyvek/írók. És semmi baj nincs azzal, ha valaki nem ismer mindent, ha az normális:)


Igen a bőrünknek nem tesz jót a sok napozás, a hunyorítás, a szél, a hideg, a kevés ivás, stb. Én igyekszem figyelni és természetesen nem tudom ennek ellenére, hogy néhány év múlva nem fogok e egy múmiára hasonlítani...



Igen, a jellemünk, örömünk, jó kedvünk átüt mindenen, tehát nem számítanak a ráncok annyira:)))))

177. gribedli*** (válaszként erre: 176. - A0c1361e44)
2013. szept. 24. 08:34

Ferges tetu:))))


Mondjuk vannak nekem is ujdonsagok, azt most tudtam meg egy vatikanrol szolo doksibol, hogy honnan ered az aprilisi trefa, vagy aprilis elseje bolondok napja:) eredetileg ez is egy vallasos cucc, naptarral kapcsolatos, szoval mindig tanul az ember.


Apropo sport. En brutal modon sportolok, de nem vagyok edzo, nem agonisztikus szinten csinaltam gyerekkent stb... Vasarnap lattam egy 2 gyerekes not, velem egyidos, a fiam edzojenek a felesege es edzo a csaj.


Hat, arca szegenynek nagyon szottyadt volt, teste sztem ha lehet, meg izmosabb mint en, latszik, ami latszik. Az, hogy idosebbnek nez ki ettol fuggetlenul, attol is lehet, hogy a tul sok sport is ugye termel szabadgyokoket, vagyis oregit, plusz o kint sportol a sport fajtaja miatt (roplabda), es emiatt konstans a nap alatt van, telen siel is, szinten a nap alatt...


Szoval ez igy gaz az arcborenek es nekem tanulsagos, de azt mondom, meg mindig inkabb ilyen legyen, mint egy elhanyagolt. Az eletorom atutott a rancain is szoval hiaba a szottyadt arcbore, sztem jo no az ilyen is. Mondjuk nem vagyunk meg 40-esek, de sztem ez a csaj, ha fizetnek neki, akkor sem megy plasztikaztatni mire annyi lesz, szemhejat sem:)))))

176. a0c1361e44 (válaszként erre: 174. - Júliusi)
2013. szept. 23. 20:06

Ez van:)

Épp egy szottyadt 41 éve kolléganőm tetves cselekedetit beszéltük ki a kollégákkal. Na ő aztán szottyadt volt már 20 évesen is. Az sem tudja, hogy ki La Fontane, fogalma sincs, hogy honnan jön a kocka el van vetve 'szólás', stb. És halálosan irigy mindenkire, és mindenki alá betesz. A lényeg neki az, hogy jól érezze magát 5 percig és egy pillanatra sem zavarja, hogy az ő jó 5 perce 6 embernek okoz szenvedés órákra, napokra, hetekre, hónapokra, illetve jelenleg úgy tűnik, hogy a hetediket kirúgják, mert neki kell az ő helye. Na ez szottyadt annak ellenére, hogy napi 4 órát gyúr, és annak ellenére, hogy már volt 2 szemhéj plasztikája. Kár költenie magára, mert egy férges tetű és még szebb sem lesz a bevatkozásoktól....Szarból nem lehet várat építeni valóban....

175. f3ce852bda (válaszként erre: 172. - Gribedli***)
2013. szept. 23. 19:39
:)
174. júliusi (válaszként erre: 165. - A0c1361e44)
2013. szept. 23. 19:14
lemaradtam....:((
2013. szept. 23. 19:03
Oregasszony:)
2013. szept. 23. 19:02

Sztem minden korosztalyban van valami jo, szoval nem olyan car 20 evesnek sem lenni, de teszem azt, 60 evesnek sem:)


Igaz, hogy csak az lehet igazan szep 40 evesen, aki 20 evesen is az volt, vagyis a 20-as eveiben gyonyoru nok egy resze szepen oregszik, masik reszenek meg pechje volt, de azert a semmilyen alapbol nem lesz hirtelen egy csinos 40-es soha.


Mondjuk ha osszehasonlitunk mar, akkor egy szep 40-es mellett megiscsak szebb lesz egy szep 20 eves, nyilvan egy randa 20 eves mellett meg a 40-es egy diva:)))


Szoval most nehogymar minden 20 eves azon keseregjen, hogy miert nem 40! Masik dolog az esz, hat ez is olyan, hogy van, nyugi, van fiatal eszes lany is es marha buta oregasszzony is, ugyhogy ne csinaljunk mar ebbol sem erenyt, hogy csak mert valaki oreg, mindenkeppen megjon a nemletezo agya (lehet, hogy valami tapasztalattal gazdagabb lesz, de ha sosem volt egy agytroszt...)


Szoval igy nem allnek egyik oldalra sem, ismerek ilyet is, olyat is, van aki szetfolyt, van aki nem, esete valogatja, rancok ugyanez, remelem, hogy mire odaerek, se leszek szottyadt, ennyi:))) Es maradok annal, hogy carbol nem lehet varat epiteni, egy atlagos az maradhat atlagosan csini oregen is, de nem lesz bombano, csak mert 4-el kezdodik a kora, viszont minden elismeresem annak, aki nem veszi keszpenznek, hogy a szepsege csak ugy van es igy is marad, mert 25 folott ez mar eleg nagy melo, szoval aki ezt megerti, es csinalja, az elott le a kalappal. Aki meg szottyadni akar, szottyadjon csak!:D

171. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2013. szept. 23. 19:01
Csak az leírható aki annak érzi magát...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook