Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az utcában sokan utáljuk az új szomszédokat. Esküszöm, hogy... fórum

Az utcában sokan utáljuk az új szomszédokat. Esküszöm, hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. aug. 17. 14:31
Aki rögtön ítélkezik, az még nem volt ilyen helyzetben. Nálunk az egyik szomszéd csak simán túl hangos, de a másik reggeltől estig ordít, ordíttatja a zenét, a gyerekei csak üvöltve tudnak játszani... Mikor szóltak nekik, hogy a közelükben egy súlyos beteg is van, legalább miatta fogják vissza magukat, akkor bosszút álltak... Az ember a kertben csend és madárcsicsergés miatt csak őket hallgatja, mert senkire nincsenek tekintettel. És az ilyenek ellen nincs orvosság; volt, aki próbált törvényi úton eredményt elérni, de nem sikerült neki. A törvény általában a pofátlanokat védi meg azok ellen, akiket ők használnak ki. És ha valaki sok ilyen év után kiírja vallomásban, hogy utálja a szomszédokat, mert tönkreteszik az életterüket, akkor nem kell mindjárt nekiesni. Már az is megkönnyebbülés tud lenni, hogy az ember ezt megfogalmazza és kiírja magából.
2022. aug. 13. 13:03
Nem kell mindjárt ítélkezni fórumnyitó szavai miatt. van ilyen. Nálam fordítva volt. Mikor ide költöztem, az egyik tőszomszédom volt kibírhatatlan. Más mindenki normálisan viselkedett, és így 16 év után se mondhatok rosszat senkire. Az a fertelem pedig 2 éve meghalt, azóta jobb hely lett az utca.
6. 641159ede0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 13. 12:54
Mindenki tükröt tart.
2022. aug. 13. 12:51
És büszke vagy rá, hogy utáljátok őket, vagy mi? 😄 Nem értem.
4. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 03:16
Talan ok is utalnak teged. Foleg ilyen hozzaallassal. De ez nem az en bajom.
2022. aug. 12. 00:17
Nem. :D
2022. aug. 11. 10:03

Szegedi vagy?:DDD

Ezt akár én is írhattam volna!:DDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook