Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az élet nehézségei 2. fórum

Az élet nehézségei 2. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az élet nehézségei 2.

2010. nov. 1. 17:20

Kedves első hozászóló!

Szívből örülök, hogy anyukáddal a problémádat sikerült egymással lerendezni és ő tudomásul vette azt már a saját életedet éled és úgy próbálod alakítani, hogy nektek jó legyen.Még úgyan az elején vagytok, de idővel majd lesz tapasztalatotok, de addig sok évnek kell eltelnie.

Az élet nehézségei így igaz tele van akadályokkal, problémákkal, gondokkal és azokon kell tudni felülkerekedni és ezekkel megbirkózni.

De ketten együtt könnyebben átvészelitek, mert tudjuk nem tejszínhabos torta, ahogy egyesek képzelik, akik mindent megkapnak az egyszerű embereknél másképpen müködik és a pénzt senkinek sem dobálják be az ablakon azért keményen kell megdolgozni. Előtted a küzdés, előtted a pálya az erőtlen csügged, az erős megállja. Kívánok nektek sok boldogságot és szerencsét Üdv.Ágnes

2010. szept. 22. 13:27
Gratula!! Végre erőhöz kaptál, és beszéltél anyukáddal, mégha neki nem is tetszik az egész dolog. Szerintem a gyermekáldással még várjál, higy most kezdtel el igazán az életed, bulizd ki és szórakozd ki magad a pároddal, míg lehet, mert később megbánhatod, de tényleg példát kéne venni, hogy de akkoris megmondtad szülődnek a véleményed, mert ez így nem mehetett tovább. Ez a te életed, ebbe senki nem szólhat bele, úgyhogy mindig legyél erős és kitartó!! :)
2010. szept. 21. 17:45
szerintem is ráérsz még a gyerekvállalással. élj egy kicsit! egy babával még egy vásárlás is kikapcsolódásnak számít :)
2010. szept. 21. 16:08
Az előző cikkemet, aki olvasta, annak köszönöm. Abból sok minden kiderült, sokan megértették és átérezték a helyzetemet. Azóta kicsit javultak a dolgok, erőt vettem magamon és beszéltem anyukámmal. Nem mondhatom, hogy mindent megértett, de próbálja elfogadni, hogy felnőttem és élni akarom az életem...

Ugrás a teljes írásra: Az élet nehézségei 2.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook