Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az aszexualitás áldás vagy átok? fórum

Az aszexualitás áldás vagy átok? (beszélgetős fórum)


1 2
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - 619c7cae97)
febr. 16. 21:16
De miért?
jan. 17. 18:39
Nekem áldás.
53. SipiAngi (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 17:54
Köszönöm, nagyon kedves vagy! Nagyon örülnék ha megkeresnél privátban is!😊
nov. 24. 16:54
De ha nekem kevesebb is elég lenne a felkészülésből? De amúgy nagyon tetszett, amit írtál!
51. SipiAngi (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 16:36

Tehát, ha a postán várakozom, vagy a piros lámpánál ülök a kocsiban, akkor inkább érzem átoknak, hogy a szex jár a fejemben és nem valami "értelmesebb".


Na jó, de az ember nem egy gép, amit ha akarsz akkor munka üzemmódra állítassz ha akarsz akkor meg szex üzemmódra és csak akkor van egyik vagy másik ha Te bekapcsolod. Szerintem a szexuális gondolatok ébredéséhez a hormonoknak is köze van. Azok szabadon termelődnek bennünk, érzéseket váltanak ki és ezáltal a gondolatainkra is hatással vannak. Egyúttal előkészítik a testünket az esti együttléthez, hogy egyáltalán legyen hozzá kedvünk és kivánjuk, hiszen már napközben is többször gondoltunk rá.😊

nov. 24. 15:50

Örülök, hogy végre nem csak "hobbikertészek" írnak ide! Bár mostanában inkább senki sem. :(

Amikor a fórumot nyitottam, nem hangsúlyoztam ki azt, hogy elsősorban nem a tényleges szexre fordított idő, amit - mondjuk úgy - sajnálok magamtól, hanem inkább a mindennapokban a szexre fordított "agyi kapacitást", amivel egy aszexuális embernek nem kell számolnia. Sokszor van úgy, hogy értelmes - talán hasznos - gondolataim rovására "kell" a szexszel foglalkoznom. Lehetséges, hogy ez a probléma elsősorban férfiakat érint, de talán járnak nők is ebben a cipőben. Érdekes lenne, ha írna ide olyan nő, aki ezt átérzi és megosztaná velünk a gondolatait.

Tehát, ha a postán várakozom, vagy a piros lámpánál ülök a kocsiban, akkor inkább érzem átoknak, hogy a szex jár a fejemben és nem valami "értelmesebb".

49. SipiAngi (válaszként erre: 11. - B82579cb31)
nov. 16. 12:24

Kívülállóként érdekes és furcsa dolognak tartom

az aszexualitást. Szerencsére az életem nem érinti. Bennem az is felvetődött ezzel kapcsolatban, hogy szerinted az aszexualitás lehet átmeneti is vagy az egy életre szóló tartós állapot? Mert abban az esetben, ha valaki párkapcsolatban él és valamilyen mentális vagy egyéb betegség hatásaira aszexuálissá válik, akkor az mindenképpen inkább átok kategória.

48. 55Judit (válaszként erre: 46. - Tumbo2)
nov. 12. 13:30
Én se nagyon kapálom a veteményest se.
47. 55Judit (válaszként erre: 44. - Tumbo2)
nov. 12. 13:29
Ismerem. Azt akartam kérdezni a virágot permeteztétek le? Az nyár végén magától is elhal, kapálni se szoktuk.
46. tumbo2 (válaszként erre: 45. - Amaunet)
nov. 12. 13:26
kapálni nem is,csak mikor kijött közte a gaz.a magja elhullott,másik évben kikelt.
45. Amaunet (válaszként erre: 41. - Tumbo2)
nov. 12. 13:22
Felénk nem szokták a porcsinrózsát (kukacvirág) ültetni, kapálni. Szabadon nő és mikor virágzik virágbaborul az udvar.
44. tumbo2 (válaszként erre: 43. - 55Judit)
nov. 12. 13:21
úgy hívták a porcsinvirágot.először kigyomláltam,aztán a kisszékről,aztán már sehogy.
43. 55Judit (válaszként erre: 41. - Tumbo2)
nov. 12. 13:11
Mit te? A kukacvirágot?
42. tumbo2 (válaszként erre: 41. - Tumbo2)
nov. 12. 12:57
aztán eladták,és nagyon szép lett,rendes út ,villany,halastó.
41. tumbo2 (válaszként erre: 30. - 55Judit)
nov. 12. 12:55
talán mert egy kicsi tanyán nyaraltam,lent a mezőn sok pocsolya volt,volt,egy kis patakon kellett átmenni.rengeteg szőlő volt,gyümölcsfák,szedtük a tojásokat.az istállóban a fecskék,hát a kamra nekem maga a paradicsom volt.sonka,kolbász,szalonna,igaz,hogy sokat unatkoztam egymagam.de a kukacvirágot nosztalgiából ültettem, de mivel már nem tudok kapálni,sajnos le kellett permetezni.
40. 55Judit (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 12. 07:43
Megkérlek hogy ne zaklass! Magánban is felesleges írnod mert már nem kapnám meg, letiltottalak.
nov. 11. 22:25
Áldás. Egy gonddal kevesebb.
38. Gumicukor√ (válaszként erre: 28. - Tumbo2)
nov. 11. 22:08
Szerintem azért mert számára ez a természetes és a vonzó.
37. tumbo2 (válaszként erre: 32. - Apeeng)
nov. 11. 10:44
miért lennének csodabogarak,ha szeretik egymást.
36. tumbo2 (válaszként erre: 34. - 55Judit)
nov. 11. 10:42
volt a tévében,tán egymás szemében,nem igazán értem.de biztos van,és volt ilyen.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - 55Judit)
nov. 10. 22:12
Azért érdekel, mert kíváncsi lennék egy-két dologra, ha esetleg te az lennél. De persze nem baj, ha nem vagy az!
34. 55Judit (válaszként erre: 28. - Tumbo2)
nov. 10. 20:20
De igen. Arról hogy miért vonzódik valaki a saját neméhez, erről olvastam Tejfalussy András weboldalán. Érdekes téma.
33. 55Judit (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 10. 20:14
Miért szeretnéd tudni? 🙂
32. apeeng (válaszként erre: 28. - Tumbo2)
nov. 10. 20:13

Pedig nagyon meg tudják magyarázni, miközben nem érzik át(nem is lehet)mit is érez a másik ember.

...talán csodabogárnak jó(k)

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - 55Judit)
nov. 10. 19:47
Érdekes amit írsz! Úgy látom, hogy az aszexualitáshoz viszont nem szóltál hozzá. Megkérdezhetem, hogy te annak tartod magad?
30. 55Judit (válaszként erre: 27. - Tumbo2)
nov. 10. 10:46
De jó! Én nem félnék most se. Persze hasznos dolgokat olvasok az interneten, de ahogy megvoltam előtte, meg lennék most is nélküle.😀
29. tumbo2 (válaszként erre: 24. - 55Judit)
nov. 10. 10:38
én mindig arra vágytam.azt nem tudom miért.persze volt férjem,akitől elváltam,meg a lányom apja,akivel 30 évig együtt voltunk.de együtt élni én soha senkivel nem akartam.
28. tumbo2 (válaszként erre: 12. - Gumicukor√)
nov. 10. 10:34
nem tudhatjuk.mint azt sem,mint ahogy azt sem,hogy miért vonzódik valaki a saját neméhez.
27. tumbo2 (válaszként erre: 24. - 55Judit)
nov. 10. 10:31
emlékszem ,gyerekkoromban arra vágyta,hogy az erdőben éljek egyedül,egy kis patak mellett. ma már félnék.na meg hiányozna a tévé,az internet.
nov. 10. 10:18
De az jó dolog, nem? :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook