Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az alakformáló harisnyáról írjatok amit tudtok. Érdemes-e vennem..? fórum

Az alakformáló harisnyáról írjatok amit tudtok. Érdemes-e vennem..? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 29. 21:26
Ma vettem egy Triumph Smooth Sensation panty alakformálót és nagyon-nagyon bejött! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Először nehéz felszenvedni, de nagyon megéri... Majdnem 15 kg-t fogytam, és nagyon megereszkedett a bőröm, ezért néztem szét, és ez tetszett a legjobban. Fekete színben vettem, kicsit féltem hogy a teteje vissza fog pöndörödni, de nem :)
2009. aug. 4. 08:19
Az tény, hogy nehéz felvenni és levenni, de két percnél nem tart tovább!A szépségért meg kell szenvedni:)
2009. aug. 3. 12:21
Hallottam,hogy nagyon nehéz felhúzni meg levenni...mivel nagyon rá van tapadva az emberre "ahogy ők mondták" ezer év amíg fel vagy lekínlódod magadról...
2. chelsee (válaszként erre: 1. - Hableány24)
2009. aug. 3. 09:45
Én nem rég vettem ilyen harisnyát. Slim'n Lift a neve. A kidudorodó hájakat eltünteti és feszes lesz a tested tőle. Voltak olyan felsők, amik nagyon feszültek rajtam és emiatt nem hordtam, de ezzel fel tudtam venni. Nem leszel 10 centivel vékonyabb, de arra jó, hogy a tested körvonala szép és egyenletes legyen! Nekem kettő van és az egyiktől megválnék, az még bontatlan, ha érdekel írj privit!
2009. aug. 3. 00:23

Arra gondolok amelyiket mell aláig fel lehet húzni.

Egyébként hol lehet kapni és mennyiért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook