Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az a "nélkülözhetetlen" telefon II. fórum

Az a "nélkülözhetetlen" telefon II. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az a "nélkülözhetetlen" telefon II.

1 2
2014. szept. 23. 12:23
Én csak "zombinak" hívom azokat, akik az utcán, buszon, stb. telefonjukból egy pillanatra fel nem tekintve vannak. Egyszerűen nem értem, mi olyan fontos, amit az utcán kell bepötyögni facebookra. A válasz: semmi. Csak a mobilnet/okosteló elterjedésével már érdekesebb "világot" nyújt, mint a valódi. Pl hallottam, h az új Iphone-t egyszerűen annyian előrendelték, meg stb, h hónapokat kell várni, amire valaki hozzájut. Valaki mondta épp a rádióban, h az neki egyszerűen csak KELL. Meg volt szó egy fickóról, aki 10 napig csövezett az Apple bolt előtt, h elsőként juthasson hozzá. Ez egy nagyon rossz tendencia, úgy vélem és csak rosszabb lesz. Persze, lehet kicsit eltértem a tárgytól, természetesen nem a céges telefonhasználatról beszéltem. Nagyon jó film a témában még, Bruce Willis főszereplésével, a Hasonmás. Ott bemutatják, milyen lesz a világ, amikor már a technika ural mindent. Ennyi voltam.
4. M0ncsa (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2014. szept. 23. 11:47

Miert, a sokmilliomodik halalosan unalmas szulestortenetnek tobb ertelme van?


Syria, jo volt a cikk, koszonom :) Bovebben majd akkor irok, ha nem log gyerek az egyik kezemen :D

2014. szept. 23. 11:12
Én meg azokat nem értem akik sok évig lázadoztak ellene, hogy neki nem kell stb.... nem kell ezt túl misztifikálni, van, hasznos használja mindenki és kész. Sok esetben leegyszerüsiti a dolgokat. Nem kell ezt túl ragozni szerintem. Ennyi erövel lehetne arról is irni milyen jó bármilyen háztartási eszköz, gép (autómata mosógép, mosogatógép, kézi habverő) ami annó nem volt és csomó dolog ötször annyi idöbe telt mint most. A telefon is igy leegyszerüsitette a dolgokat. Az internet elterjedésével mivel már minden ott zajlik muszáj a legtöbb embernek rendelkeznie bárhol bármikor elérhetö net kapcsolattal, ilyen életet élünk. Persze nem árt megtartani az egészséges egyensúlyt ebben is mint mindenben.
2. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Syria)
2014. szept. 23. 11:10

A kéményseprős "közvéleménykutatás" csak ürügy volt, valójában az utolsó kb. tíz kérdés érdekelte őket.


Hogy kire fogsz szavazni az önkormányzati választásokon.


A többi kérdés kamu, max. te érzed jól magad, hogy elmondhattad a véleményedet a kéményseprő szolgáltatásról.


A mobilt pedig lehet okosan is használni, és akkor bizony nagyon megkönnyíti az életet. A hívószám kijelzés tiltást én is utálom, nem veszem fel az olyan hívásokat.


A számomra ismeretlen számokat sem feltétlenül - az is lehet marketing.


Azt tartom a legnagyobb problémának, hogy ha egy telefonszám bekerült egy adatbázis véletlenül, akkor azt adják-veszik, boldog-boldogtalan és zaklathat!! Soha nem lehet kikeveredni belőle!!

2014. szept. 23. 09:14
2004 karácsonyán utolért a sorsom: kaptam ajándékba egy nagyon helyes mobilt. Vasárnap birtokba vettem, hétfőn eldicsekedtem vele a kollégáknak, kedden reggel ripityára törtem, mert véletlenül kiesett a táskámból. :(

Ugrás a teljes írásra: Az a "nélkülözhetetlen" telefon II.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook