Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aviva pánik gyakorlat fórum

Aviva pánik gyakorlat (beszélgetős fórum)


13. Herta7 (válaszként erre: 12. - Zsuzso100)
2021. dec. 22. 20:17

Igen. A könyvben ez egy külön rész, de a tanfolyamon is megmutatják.

Behajlított térdekkel, bebillentet medencével (tenyér a combon) csípőbillentés az alhas erős behúzása közben, utána a beszorítás fölengedése, izmok lazítása majd ezt ismételgetni 5-15 percig.

2021. jún. 7. 08:59

Pontosan melyik a Pánik gyakorlat?

Mert van több meghozó gyakorlat, az oké. De van konkrét pánik gyakorlat?

Köszi

11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Lávli)
2019. márc. 2. 15:20

Versember alteregója meglepett a kérdésével, hogy vannak a lovaim.

Azóta sem tudom, mely itteni nick-ben vél engem felfedezni. De a nickemet írják néhányan ly-val.

10. Lávli (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2019. márc. 2. 15:17
Majd' egy éve volt itt utoljára, szóval valószínűleg nem. :)
2019. márc. 2. 15:14

Nahát!!!


Nem én vagyok a fórumindító, sőt most látom először a nicket.


Remélem, senki nem téveszti össze velem. Ahogy nézem, teljesen más az életünk.

2019. márc. 2. 15:10
Azóta van esetleg valakinek tapasztalata? Működik a fogamzásgátlás a pánik gyakorlattal?
7. Herta7 (válaszként erre: 3. - C9f9b53798)
2019. febr. 28. 23:14
Nem értem. Ha hat hetes terhes voltál és ebben a tudatban csináltad a pánik gyakorlatot és ráadásul működött is, akkor miért nem javaslod, hogy valaki terhesen csinálja? Eredetileg erre találták ki a módszert.
6. Csicsi25 (válaszként erre: 5. - SDitti)
2015. febr. 22. 21:46
"Az Aviva módszer" a címe. Elvileg pdf-ben le lehet tölteni a netről.
5. SDitti (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
2015. febr. 22. 21:39
Mi ez a könyv pontosan?
2015. febr. 22. 21:24

Én csináltam már párszor a meghozó gyakorlatot, nálam nagyon bevált, nagyjából másnapra megjött (mondjuk nálam terhességről nem lehetett szó).

A könyvből a II.meghozó gyakorlatot csináltam, amire azt írták, hogy akár 10-15 percen belül megindulhat a mensi.

2015. febr. 22. 21:04
Ha esetleg terhes vagy nehogy csináld!!! Nekem elindult a vetélésem (egyébként is pecsételtem, nem írtak megtartó gyógyszert, két orvosnál is voltam), hat hetes voltam, mikor megindult a vetélésem, csináltam szerintem hosszú órákon keresztül, persze nem egyhuzamban, vasárnap délelőtt indult meg, hétfőn mentem be a kórházba, az uh-on semmit sem láttak, előtte négy nappal még 23 mm-es volt a nyálkahártya, hétfőn már csak 12 mm, szépen kiürült minden, nem kellett a művi befejezés, rá négy hónapra terhes voltam az első Lányommal. Én meghozásra nem csinálnám, oka van, hogy késik, ha hormonális akkor menj orvoshoz vele, ha várandós az ember és nem szeretné, hááát...
2015. febr. 22. 20:25

Pár napja késik, gondoltam megsiettetem a dolgokat, hátha beválik. Semmilyen teám, gyógynövényem, meg más nincs itthon, gondoltam kipróbálom, elvégre semmi nem kell hozzá.

Csináltam ma kétszer 5-8 percet, és igyekszem többször is. Mikorra várhatok eredményt?

Már ha egyáltalán hatékony.

2015. febr. 22. 20:23
Aviva pánik gyakorlat bevállt? Meddig kell csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook