Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autó lopások, feltörések - Mit kell tenni, ha éjszaka látok ilyen eseményt? fórum

Autó lopások, feltörések - Mit kell tenni, ha éjszaka látok ilyen eseményt? (tudásbázis kérdés)

2011. okt. 27. 18:21
csukd be a szemed amig van
2011. okt. 27. 13:03

Tanácsot kérnék!,

Mivel hamarosan egy Audi A5 tulajdonosa leszek, arról érdekelne a véleményetek hogy milyen lopásgátló rendszereket ajánlanátok, melyek most a legjobbak, és mi az amit 80.000-140.000 Ft. körülii összegért kaphatnék.

Az előző autóm mul-t-lock zárral volt felszerelve, amely ugye blokkolta a váltót, de persze mégis ellopták, viszont Szabadkán ( Szerbia ) az egyik barátom kocsijában egy "ZEDER" nevezetű rendszert láttam beszerelve ( [link] és amikor itt volt Nálam Budapesten megpróbálták ellopni az autóját, de nem jártak sikerrel, széttörték az ajtó zárat, és látható volt hogy a "ZEDER" zárat is megpróbálták kiiktatnia, amely a kormányt blokkolja, de valószínű feladták, mert nem jártak sok sikerrel.

Ti is hallottatok már erről a "ZEDER"rendszerről ?, tudtok ennél jobbat lopás ellen, mert mondjuk nálam csakis mechanikai irányítás akadályozó szerkezetek jöhetnek szóba, szerintem még mindig az az igazi, mert a tolvajok azzal még arra sem képesek hogy akár egy lerobbant járműt szimulálva eltolják vagy elvontatják az autómat.Segítsetek Dönteni!!

2009. nov. 7. 20:23

Szerintem oda kell menni és bele csapkodni a kisebbségi fejébe! Mondjuk teleszkópos lámpa tartóval! (vipera)

Vagy ha ez nem megy a tulajnak szólni, hogy mi történt.

Ha elmennek a helyszínről az életben nem fogják meg őket!

Én nem zárom az autóimat! Így nem törik szét a zárat, vagy az ablakot! de nem is hagyok benne semmit! Ha meg elviszik ott a casco!

úgyis azt mondom , be volt zárva!

2009. nov. 7. 08:08
szerintem semmit. leszegett fejjel mész tovább, még a végén te ütnéd meg a bokád. Nem éri meg belefolyni az ilyen ügyekbe, arra nem gondolsz hogy esetleg ők is láttak téged? És ha feldobod őket nagyon megjárod...
2009. nov. 7. 07:44
fel kell hívni a telefon tanút
2009. okt. 3. 13:28
Pont cigizni voltam és végignéztem, ahogy kinézik az autót, közelednek a kocsihoz majd visszatolatnak. Aztán kiszállt 3 fiatal srác és odamentek (ezt már nem látni a fáktól). Ekkor a párom rájuk kiabált. Beültek a kocsiba és mentek tovább. Lakótelep, zsákutca. Aztán hatalmas törés hangok, kb. 7-8 (de ez már egy házsorral lejjebb) és pár perc múlva jöttek vissza a zsákutcából. Rendszámot nem tudok, de autótípust és egy-két feltűnő jellemzőt igen.
2009. okt. 3. 13:22
Szerintem lehet úgy is, hogy szólsz nekik, és ugyan tanúként rajta lesz a neved a papíron, de utána névtelen maradhatsz.
2009. okt. 3. 13:19
Sziasztok. Hajnali 3-kor lefüleltem egy autólopós bandát. A rendőrségnél úgy tudom, hogy nem lehet névtelen bejelentést tenni, tanúskodni és belekeveredni pedig nem szeretnék. Ilyenkor mi a teendő? A kerületnek nincs polgárőrsége sem.
2009. okt. 3. 13:18
Autó lopások, feltörések - Mit kell tenni, ha éjszaka látok ilyen eseményt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook