Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ausztráliában élő magyarok fórum

Ausztráliában élő magyarok (beszélgetős fórum)


9. lolita2112 (válaszként erre: 7. - Ms_Daisy)
nov. 14. 01:16
regen nehez volt itt errol en is hallottam,de azota nagyon sokat valtozott minden!szeretem Magyarorszagot ,s sose felejtem el honnan jottem,de haza nem koltoznek!persze nagy-nagy orommel megyek haza mindig ez nem ketseges!
8. lolita2112 (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
nov. 14. 01:14
szia agi!koszonom kedves szavaidat!mar tegnap este irtam is neki .
nov. 13. 17:41
Nekem a pót nagypapám disszidált 56-ban oda. Kb 30 évet élt kint, majd hazajött. Ahogy mesélte kemény volt. Gyümölcs farmokon dolgozott, majd szállodákban takarított, mosogatott, fizikai munkát végzett. Haverjaival ment ki, van aki maradt, ott halt meg, a leszármazottai már kint élnek. Van aki hazajött. Van aki meghalni tért vissza.
6. Banános Zselé (válaszként erre: 5. - Hold3)
nov. 13. 17:23
facebook
5. Hold3 (válaszként erre: 4. - Alnisa)
nov. 13. 17:22
Bocs de nem tudom mit jelent Fb, kérlek fejtsd ki!
4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Hold3)
nov. 13. 09:22
Van nagyon jó Fb csoport.
3. Hold3 (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
nov. 13. 08:38
Köszönöm a tippet
nov. 13. 07:09
Lolita2112 ott él kb 30 éve. Írj rá, kedves hölgy, biztos szívesen mesél.
nov. 12. 11:13
Fiatal koromban sokszor ábrándoztam arról, hogy egyszer elmegyek Ausztráliába.Megnézem élőben a kacscsőrű emlőst, a kengurúkat és az ott élő Őslakosokat.Kíváncsi lettem volna a dél keresztjére és az Állam hangulatára.Hát erről már lecsúsztam.Szívesen beszélgetnék olyan magyarokkal akik ott élnek, persze csak akkor ha vannak itt ilyenek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook